29 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Beklenmedik olayların mutluluk getireceği bir güne hazırlıklı olmalısın! Aşk, romantizm, yaratıcılık, adrenalin ve keyif güne damgasını vuracak. Neşeli ve eğlenceli bir haftaya başlıyoruz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aile veya ev ile ilgili güzel sürprizlerin ortaya çıkacağı bir gün seni bekliyor. Aileye ait bilinmeyen bir emlak işinin ortaya çıkması ya da uzak bir akrabanın beklenmedik ziyareti olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sosyal çevren vasıtası ile sürpriz bir bağlantı kurarak yeni bir sözleşmeye imza atabilirsin. Medya, internet ya da organizasyonlarda ün yapabileceğin bu potansiyeli iyi değerlendirmelisin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerin ile ilgili beklenmedik olumlu gelişmeler sayesinde gelirlerinde artış yakalayabilirsin. Pozisyon değişikliği ya da orjinal fikirlerini sunarak ile zam istemek için güzel bir gün olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Uluslararası arenada kendini ortaya koyma fırsatı çıkabilir. Bu beklenmedik fırsatı zerafetle lehine çevirebilirsin. Kendini tanıtmak istediğin bir alan var ise iyi değerlendirilmesi gereken bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Para para para! Bugün bol bereketli bir gün seni bekliyor. Aileden beklenmedik bir gelir dışı kaynak ortaya çıkabilir ya da beklediğin bir kredi, yatırım vb sürpriz şekilde onaylanabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Romantizmin tadını alacağın bir gün seni bekliyor. Arkadaşların vasıtasıyla hayatının aşkı ile tanışabilirsin. Sürpriz bir ortaklık bağlantısı da yine sosyal çevren vasıtası ile gündeme gelebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerin ile ilgili tanışacağın yeni kişiler vasıtası ile günlük yaşantında beklenmedik değişiklikler ortaya çıkabilir. Bu ilişkiler romantik bir ilişkinin filizlenmesine de sebep olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sportif ve uzak bir seyahatte romantizm ve aktiviteye doyabilirsin. Hukuki, akademik ya da medya konularında çocukların ya da sevdiğin vasıtası ile olumlu sürpriz gelişmeler kaydedebilirsin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile bireylerinden birinin sürprizi ile beklenmedik bir gelir dışı kaynak ya da ortak gelir elde edebilirsin. Miras ya da bilinmeyen bir toprak sahipliğinin ortaya çıkması da söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün telefonun açık olmalı. Sürpriz bir aşk ya da ortaklığın karşına çıkabileceği bugünde kısa bir seyahate çıkmak ya da eğitime katılmak yeni ve önemli biri ile tanışmana vesile olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Günlük rutin ya da çalışma ortamındaki değişiklikler, gelirlerinde beklenmedik olumlu gelişmeler sağlayacak. İnovatif ve orijinal fikirlerini çalışma arkadaşlarınla paylaşman faydalı olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova