29 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Beklenmedik olayların mutluluk getireceği bir güne hazırlıklı olmalısın! Aşk, romantizm, yaratıcılık, adrenalin ve keyif güne damgasını vuracak. Neşeli ve eğlenceli bir haftaya başlıyoruz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aile veya ev ile ilgili güzel sürprizlerin ortaya çıkacağı bir gün seni bekliyor. Aileye ait bilinmeyen bir emlak işinin ortaya çıkması ya da uzak bir akrabanın beklenmedik ziyareti olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sosyal çevren vasıtası ile sürpriz bir bağlantı kurarak yeni bir sözleşmeye imza atabilirsin. Medya, internet ya da organizasyonlarda ün yapabileceğin bu potansiyeli iyi değerlendirmelisin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerin ile ilgili beklenmedik olumlu gelişmeler sayesinde gelirlerinde artış yakalayabilirsin. Pozisyon değişikliği ya da orjinal fikirlerini sunarak ile zam istemek için güzel bir gün olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Uluslararası arenada kendini ortaya koyma fırsatı çıkabilir. Bu beklenmedik fırsatı zerafetle lehine çevirebilirsin. Kendini tanıtmak istediğin bir alan var ise iyi değerlendirilmesi gereken bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Para para para! Bugün bol bereketli bir gün seni bekliyor. Aileden beklenmedik bir gelir dışı kaynak ortaya çıkabilir ya da beklediğin bir kredi, yatırım vb sürpriz şekilde onaylanabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Romantizmin tadını alacağın bir gün seni bekliyor. Arkadaşların vasıtasıyla hayatının aşkı ile tanışabilirsin. Sürpriz bir ortaklık bağlantısı da yine sosyal çevren vasıtası ile gündeme gelebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerin ile ilgili tanışacağın yeni kişiler vasıtası ile günlük yaşantında beklenmedik değişiklikler ortaya çıkabilir. Bu ilişkiler romantik bir ilişkinin filizlenmesine de sebep olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sportif ve uzak bir seyahatte romantizm ve aktiviteye doyabilirsin. Hukuki, akademik ya da medya konularında çocukların ya da sevdiğin vasıtası ile olumlu sürpriz gelişmeler kaydedebilirsin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile bireylerinden birinin sürprizi ile beklenmedik bir gelir dışı kaynak ya da ortak gelir elde edebilirsin. Miras ya da bilinmeyen bir toprak sahipliğinin ortaya çıkması da söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün telefonun açık olmalı. Sürpriz bir aşk ya da ortaklığın karşına çıkabileceği bugünde kısa bir seyahate çıkmak ya da eğitime katılmak yeni ve önemli biri ile tanışmana vesile olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Günlük rutin ya da çalışma ortamındaki değişiklikler, gelirlerinde beklenmedik olumlu gelişmeler sağlayacak. İnovatif ve orijinal fikirlerini çalışma arkadaşlarınla paylaşman faydalı olabilir.


Popüler Yayınlar