30 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinde somut adımlar atılamayabilir. Günün geri kalanında yeni bilgiler öğrenmek, yaratıcılığını üretkenliğe dönüştürmek ve hayat felsefeni hayata geçirmek için heyecanlı olabilirsin. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarına güvenerek özgür olma arzusunda olabilirsin ancak mantığın çalışıp kazanman gerektiğini söylüyor. Aile ve arkadaşlarınla birlikte keyifli, yaratıcı bir gün geçirebilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Öğle saatlerinde ikili ilişkilerde fikirlerin ve inançların arasında kaldığını hissedebilirsin. Arkadaşlar ve yakın akrabalar ile sürpriz, keyifli buluşmalara gidebilir ya da haber alabilirsin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İşinde bazı yazılı ve sözlü işleri netleştirmekte sabah saatlerinde zorlanabilirsin. Kariyerinde beklenmedik güzel haberler ve gelirlerine olumlu yansımaları kendini özgür hissetmeni sağlayacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Öğle saatlerinde arkadaşlarınla özgürlük, çocuklar, hayattan keyif alma gibi konularda fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Beklenmedik bir uzak seyahat, aşk, keyif ve eğlence getirebilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyerin ile ilgili belirsizlikler ev ve aile ile ilgili ruh halini etkileyebilir. Öğleden itibaren beklenmedik olaylar aile geçmişiniz ve ortak gelirler konularında aydınlanmalar yaşayabilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bildiklerin ve inançların arasında kaldığını hissettiğin bir sabah olabilir. Öğleden sonradan itibaren sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilirsin. Eşinin romantik sürprizleri olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayatın anlamı, kendi değerlerin ve bildiklerin arasında gidip gelebilirsin. Öğleden itibaren kariyer ile ilgili olumlu finansal gelişmeler elde edebilir ve gelirlerinde artış yakalayabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaratıcı ve farklı felsefe, inançlar ile ilgili yeni eğitim ve konuşmalara katılabileceğin bir gün seni bekliyor. Ortaklıklar ile ilgili bildiklerin ve inançların arasında kaldığını hissedebilirsin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş ile ilgili konularda kesinlikler kazanmak için öğleden sonrayı beklemekte fayda var. Aileden gelen gizli bir miras ya da emlak yatırımı ile ilgili bilgiler ortaya çıkabilir. Şaşırtıcı olaylar neşe verecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arkadaşlarla fikir çatışmaları yaşanabilecek bir sabah olacak. Romantik ve eş, arkadaşlarla bir o kadar eğlenceli bir gün geçirebilirsin. Sürpriz kısa ve heyecanlı seyahatlere açık olmalı.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyerde özgür olmayı arzu edeceğin bugünde aile içi konuşmalar kafanı karıştırabilir. Buna rağmen şaşırtıcı ve olumlu olaylar yeni görevler, bağlantılar ve gelirlerinde artış  yaratabilir.


Popüler Yayınlar