30 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinde somut adımlar atılamayabilir. Günün geri kalanında yeni bilgiler öğrenmek, yaratıcılığını üretkenliğe dönüştürmek ve hayat felsefeni hayata geçirmek için heyecanlı olabilirsin. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarına güvenerek özgür olma arzusunda olabilirsin ancak mantığın çalışıp kazanman gerektiğini söylüyor. Aile ve arkadaşlarınla birlikte keyifli, yaratıcı bir gün geçirebilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Öğle saatlerinde ikili ilişkilerde fikirlerin ve inançların arasında kaldığını hissedebilirsin. Arkadaşlar ve yakın akrabalar ile sürpriz, keyifli buluşmalara gidebilir ya da haber alabilirsin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İşinde bazı yazılı ve sözlü işleri netleştirmekte sabah saatlerinde zorlanabilirsin. Kariyerinde beklenmedik güzel haberler ve gelirlerine olumlu yansımaları kendini özgür hissetmeni sağlayacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Öğle saatlerinde arkadaşlarınla özgürlük, çocuklar, hayattan keyif alma gibi konularda fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Beklenmedik bir uzak seyahat, aşk, keyif ve eğlence getirebilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyerin ile ilgili belirsizlikler ev ve aile ile ilgili ruh halini etkileyebilir. Öğleden itibaren beklenmedik olaylar aile geçmişiniz ve ortak gelirler konularında aydınlanmalar yaşayabilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bildiklerin ve inançların arasında kaldığını hissettiğin bir sabah olabilir. Öğleden sonradan itibaren sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilirsin. Eşinin romantik sürprizleri olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayatın anlamı, kendi değerlerin ve bildiklerin arasında gidip gelebilirsin. Öğleden itibaren kariyer ile ilgili olumlu finansal gelişmeler elde edebilir ve gelirlerinde artış yakalayabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaratıcı ve farklı felsefe, inançlar ile ilgili yeni eğitim ve konuşmalara katılabileceğin bir gün seni bekliyor. Ortaklıklar ile ilgili bildiklerin ve inançların arasında kaldığını hissedebilirsin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş ile ilgili konularda kesinlikler kazanmak için öğleden sonrayı beklemekte fayda var. Aileden gelen gizli bir miras ya da emlak yatırımı ile ilgili bilgiler ortaya çıkabilir. Şaşırtıcı olaylar neşe verecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arkadaşlarla fikir çatışmaları yaşanabilecek bir sabah olacak. Romantik ve eş, arkadaşlarla bir o kadar eğlenceli bir gün geçirebilirsin. Sürpriz kısa ve heyecanlı seyahatlere açık olmalı.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyerde özgür olmayı arzu edeceğin bugünde aile içi konuşmalar kafanı karıştırabilir. Buna rağmen şaşırtıcı ve olumlu olaylar yeni görevler, bağlantılar ve gelirlerinde artış  yaratabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova