5 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sizin için yazın bugün başlayacağını söyleyebiliriz. 8 Ekim'e kadar aşk ve bereket gezegeni size hayatın tadını çıkarma, yaratıcılığınızı ve aşkı hayatınıza katma Fırsatı sunacak. 

Boğa:
Aile ilişkilerinde denge, sevgi ve harmoninin ön planda olacağı bir dönem başlıyor. 8 Ekim'e kadar evinizde kendinizi kral gibi hissedebilir; konforunuz için değişiklik yapabilirsiniz.

İkizler:
Aşkınızı dile getireceğiniz, aşk ve yaratıcılıkla süslenerek kelimelerinizi. ağzınızdan çıkacağı bir dönem başlıyor. 8 Ekim'e kadar kısa seyahatler, keyif ve sahnede olmak ön plana çıkıyor.

Yengeç:
Gelirlerinizi arttırmak için yaratıcı projelerden destek alacağınız bir dönem başlıyor. 8 Ekim'e kadar sürecek bu dönemde 11 Ağustos- 7 Eylül arası eski projeler Gündeme gelebilir.

Aslan:
Aşk ve ikili ilişkilerin ön plana çıkacağı bir dört ay sizi bekliyor. 8 Ekim'e kadar olan süreçte keyif ve Yaratıcılık ana tema olacak. 11 Ağustos- 7 Eylül arası estetik değişikliklerden kaçının.

Başak:
Ruhsal ve bedensel olarak kendinizi rahat ve güvende hissetmek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. 8 Ekim'e kadar kendinize ve yaratıcı projelerinize yalnız zaman ayırabilirsiniz.

Terazi:
Sosyal yaşantınız canlanıyor. 8 Ekim'e kadar arkadaş çevrelerinde tanışacağınız yeni biri ile Aşka yelken açabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurma fırsatını kaçırmayın.

Akrep:
Kariyerinizde parlayacağınız bir dönem başlıyor. 8 Ekim'e kadar kendinizi tanıtmak ve yeni pozisyonlar için ortaya koymak için Fırsatlar ortaya çıkabilir ya da siz yaratabilirsiniz.

Yay:
Uzak seyahatler, yeni Kültürler, sanatsal ve Yaratıcı eğitimler bu yaz gündeminizde olacak. Hukuki konularda adalet arzunuz yüksek. 8 Ekim'e kadar sosyal medyada da parlayabilirsiniz.

Oğlak:
8 Ekim'e kadar gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. 11 Ağustos- 7 Eylül arası eski Kazanılmış paraların Dönüşü söz konusu olabilir.

Kova:
Bugünden itibaren Özel ve iş ilişkilerinizde daha rahat ve emin adımlar atabileceğinız bir süreç başlıyor. 8 Ekim'e kadar olan bu Süreyi değerlendirirken 11 Ağustos- 7 Eylülarasına dikkat etmelisiniz.

Balık:
İş yerinizle ilgili dekorasyon vb değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 8 Ekim'e kadar yaratıcı projelerinizle sahnede olmayı arzu edeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile sosyalleşebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem