5 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sizin için yazın bugün başlayacağını söyleyebiliriz. 8 Ekim'e kadar aşk ve bereket gezegeni size hayatın tadını çıkarma, yaratıcılığınızı ve aşkı hayatınıza katma Fırsatı sunacak. 

Boğa:
Aile ilişkilerinde denge, sevgi ve harmoninin ön planda olacağı bir dönem başlıyor. 8 Ekim'e kadar evinizde kendinizi kral gibi hissedebilir; konforunuz için değişiklik yapabilirsiniz.

İkizler:
Aşkınızı dile getireceğiniz, aşk ve yaratıcılıkla süslenerek kelimelerinizi. ağzınızdan çıkacağı bir dönem başlıyor. 8 Ekim'e kadar kısa seyahatler, keyif ve sahnede olmak ön plana çıkıyor.

Yengeç:
Gelirlerinizi arttırmak için yaratıcı projelerden destek alacağınız bir dönem başlıyor. 8 Ekim'e kadar sürecek bu dönemde 11 Ağustos- 7 Eylül arası eski projeler Gündeme gelebilir.

Aslan:
Aşk ve ikili ilişkilerin ön plana çıkacağı bir dört ay sizi bekliyor. 8 Ekim'e kadar olan süreçte keyif ve Yaratıcılık ana tema olacak. 11 Ağustos- 7 Eylül arası estetik değişikliklerden kaçının.

Başak:
Ruhsal ve bedensel olarak kendinizi rahat ve güvende hissetmek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. 8 Ekim'e kadar kendinize ve yaratıcı projelerinize yalnız zaman ayırabilirsiniz.

Terazi:
Sosyal yaşantınız canlanıyor. 8 Ekim'e kadar arkadaş çevrelerinde tanışacağınız yeni biri ile Aşka yelken açabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurma fırsatını kaçırmayın.

Akrep:
Kariyerinizde parlayacağınız bir dönem başlıyor. 8 Ekim'e kadar kendinizi tanıtmak ve yeni pozisyonlar için ortaya koymak için Fırsatlar ortaya çıkabilir ya da siz yaratabilirsiniz.

Yay:
Uzak seyahatler, yeni Kültürler, sanatsal ve Yaratıcı eğitimler bu yaz gündeminizde olacak. Hukuki konularda adalet arzunuz yüksek. 8 Ekim'e kadar sosyal medyada da parlayabilirsiniz.

Oğlak:
8 Ekim'e kadar gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. 11 Ağustos- 7 Eylül arası eski Kazanılmış paraların Dönüşü söz konusu olabilir.

Kova:
Bugünden itibaren Özel ve iş ilişkilerinizde daha rahat ve emin adımlar atabileceğinız bir süreç başlıyor. 8 Ekim'e kadar olan bu Süreyi değerlendirirken 11 Ağustos- 7 Eylülarasına dikkat etmelisiniz.

Balık:
İş yerinizle ilgili dekorasyon vb değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 8 Ekim'e kadar yaratıcı projelerinizle sahnede olmayı arzu edeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile sosyalleşebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem