6 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendini ideallerinize sorumluluk bilinci ile yaklaşacaksınız. İkili ilişkilerde somut ve romantik adımlar atma Fırsatı yakalayabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için motivasyonunuz yüksek. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bir ev almak ya da emlak Yatırımı yapmak için araştırma yapabilir ya da ilk adımı atabilirsiniz. Ailenizden bir büyüğün finansal desteği ile bu konuda daha rahat hareket etmenizi sağlayacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Hem özel hem de iş ilişkinizde ciddiyetinizi konuşarak karşınızdaki kişiye aktarabilirsiniz. Ortaklık, evlilik vb anlaşma, sözleşmeleri gözden geçirmek; el sıkışmak için güzel bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün iş yerinizde olmasanız da işiniz ile ilgili sağlam adımlar atabilirsiniz. Ciddiyetle ele alacağınız yabancı Kaynaklı bir işin somut ve maddi geri dönüşleri sevindirici olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde üretkenliğinizden faydalanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız hareketli programlarda ciddi bir ilişkiye şans verebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı ortaya koymada cesur ve Dışa dönük davranabilirsiniz. Aile büyüklerinden destek alacaksınız. Aile köklerini araştırmak için harika bir gün olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İşiniz sebebi ile çıkacağınız kısa bir seyahat romantik bir tatile dönüşebilir. Katılacağınız sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilir; iş düşünebilirsiniz. Sıra dışı bir aşk kapınızı çalabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerinizde finansal konularda sağlam ve cesur adımlar atarak hem gelirlerinizi hem de Bonus, prim vb Artış alabileceğiniz bir gün. Yaratıcılığınızı ve diğer yeteneklerinizi ortaya koymalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Eşinizin ya da ortağınızın desteği ve motivasyonu ile kendinizi uluslararası, medya ya da akademik bir alanda gösterme Fırsatı yakalayabilirsiniz. Somut ve sağlam adımlar atıyorsunuz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İşiniz ile ilgili iletişim ve koşuşturmacanın yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Üzerinde çalışmakta olduğunuz proje ortak gelirlerinizde Artış sağlayabilir. Bir otorite figürü destek verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal çevrenizden bir otorite figürü vasıtasıyla önemli bir ortaklık için el sıkışabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte keyifli, eğlenceli, sportif aktivitelerle geçireceğiniz bir gün olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eğitiminiz devam ediyor ise evinizde çalışacağınız bir gün olabilir. Yabancı bir otorite figürünün desteği ile birlikte çalışacağınız yeni kişileri işe alabilir ya da iş ortamınızda değişiklik yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem