6 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendini ideallerinize sorumluluk bilinci ile yaklaşacaksınız. İkili ilişkilerde somut ve romantik adımlar atma Fırsatı yakalayabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için motivasyonunuz yüksek. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bir ev almak ya da emlak Yatırımı yapmak için araştırma yapabilir ya da ilk adımı atabilirsiniz. Ailenizden bir büyüğün finansal desteği ile bu konuda daha rahat hareket etmenizi sağlayacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Hem özel hem de iş ilişkinizde ciddiyetinizi konuşarak karşınızdaki kişiye aktarabilirsiniz. Ortaklık, evlilik vb anlaşma, sözleşmeleri gözden geçirmek; el sıkışmak için güzel bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün iş yerinizde olmasanız da işiniz ile ilgili sağlam adımlar atabilirsiniz. Ciddiyetle ele alacağınız yabancı Kaynaklı bir işin somut ve maddi geri dönüşleri sevindirici olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde üretkenliğinizden faydalanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız hareketli programlarda ciddi bir ilişkiye şans verebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı ortaya koymada cesur ve Dışa dönük davranabilirsiniz. Aile büyüklerinden destek alacaksınız. Aile köklerini araştırmak için harika bir gün olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İşiniz sebebi ile çıkacağınız kısa bir seyahat romantik bir tatile dönüşebilir. Katılacağınız sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilir; iş düşünebilirsiniz. Sıra dışı bir aşk kapınızı çalabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerinizde finansal konularda sağlam ve cesur adımlar atarak hem gelirlerinizi hem de Bonus, prim vb Artış alabileceğiniz bir gün. Yaratıcılığınızı ve diğer yeteneklerinizi ortaya koymalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Eşinizin ya da ortağınızın desteği ve motivasyonu ile kendinizi uluslararası, medya ya da akademik bir alanda gösterme Fırsatı yakalayabilirsiniz. Somut ve sağlam adımlar atıyorsunuz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İşiniz ile ilgili iletişim ve koşuşturmacanın yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Üzerinde çalışmakta olduğunuz proje ortak gelirlerinizde Artış sağlayabilir. Bir otorite figürü destek verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal çevrenizden bir otorite figürü vasıtasıyla önemli bir ortaklık için el sıkışabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte keyifli, eğlenceli, sportif aktivitelerle geçireceğiniz bir gün olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eğitiminiz devam ediyor ise evinizde çalışacağınız bir gün olabilir. Yabancı bir otorite figürünün desteği ile birlikte çalışacağınız yeni kişileri işe alabilir ya da iş ortamınızda değişiklik yapabilirsiniz.

Popüler Yayınlar