7 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)Güne başlarken idealist, Hümanist yanınız ağır basarak kendi fikirlerinizi başkalarına ifade etme arzusunda olabilirsiniz. Duygusal aşırılıklar yeme, içme, harcama olarak ortaya çıkabilir.


Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Toplumda kendinizi özgürce ifade etme arzunuz yüksek bir gün. Kariyerinizde maddi konularda kendinize güveniyorsunuz. Evde konfor ve lüks için aşırı harcamalar yapılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Sabah saatlerinde idealleriniz için somut adım atabileceksiniz. Enerjiniz ve motivasyonunuz oldukça yüksek. Arkadaşlarınızla sürpriz ya da sıra dışı uzak seyahat planları yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün daha ziyade dinlenmek, kendi fikirleriniz üzerinde çalışmak ya da Başkalarının değerleri ile ilgili çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. İlham gücünüzü yaratıcı işlere yönlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerde kendinizi Özgür hissetmek isteyeceğiniz bir gün olacak. Yeni ilişkiler başlatmak için Şanslı bir gün. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir program yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi gösterebileceğiniz bir gün. Sunum vb hazırlayabilir; fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Sizi şaşırtacak bir yatırım Fırsatı yakalamanız söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sıra dışı eğlence ya da aktivitelerden keyif alabileceğiniz bugünde arkadaşlarla yeme içmeyi abartabilirsiniz. Beklenmedik biri kalbinize dokunabilir. Medyada Görünür olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerinizdeki Şanslı döneminizde iş yerinizdeki beklenmedik Değişiklikler Fırsatlar ortaya koyacak. Ailenizin ortak gelirlerden desteği ile işinizde daha kolay yol alabileceksiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Zihninizin yaratıcı konularda farklı ve inovatif çalışacağı bugünde sevdiğinizle adrenalin dolu aktivitelere katılabilirsiniz. Aşırı idealist ve fikirlerinizde iknaya zorlayıcı da olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz, iş yeriniz ya da emlak yatırımlarınız ile ilgili yeni yatırımlar düşünebilirsiniz. İşiniz ile ilgili maddi konularda bilgi alış verişi yoğun olacak. Aileniz sizi şaşırtabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İkili ilişkilerde Özgürlüğün ön planda olacağı bugünde duygularınızda aşırılıklar gösterebilirsiniz. Sevdiğinizle  zihinsel ve duygusal bütünlük için sürpriz bir kısa seyahate çıkabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eviniz ve iş yerinizde günlük düzeninizi geliştirmek için efor sarfedebilirsiniz. Oldukça koşuşturmacalı bir gün olabilir. Aşırı ve beklenmedik harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova