7 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)Güne başlarken idealist, Hümanist yanınız ağır basarak kendi fikirlerinizi başkalarına ifade etme arzusunda olabilirsiniz. Duygusal aşırılıklar yeme, içme, harcama olarak ortaya çıkabilir.


Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Toplumda kendinizi özgürce ifade etme arzunuz yüksek bir gün. Kariyerinizde maddi konularda kendinize güveniyorsunuz. Evde konfor ve lüks için aşırı harcamalar yapılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Sabah saatlerinde idealleriniz için somut adım atabileceksiniz. Enerjiniz ve motivasyonunuz oldukça yüksek. Arkadaşlarınızla sürpriz ya da sıra dışı uzak seyahat planları yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün daha ziyade dinlenmek, kendi fikirleriniz üzerinde çalışmak ya da Başkalarının değerleri ile ilgili çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. İlham gücünüzü yaratıcı işlere yönlendirmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerde kendinizi Özgür hissetmek isteyeceğiniz bir gün olacak. Yeni ilişkiler başlatmak için Şanslı bir gün. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir program yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi gösterebileceğiniz bir gün. Sunum vb hazırlayabilir; fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Sizi şaşırtacak bir yatırım Fırsatı yakalamanız söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sıra dışı eğlence ya da aktivitelerden keyif alabileceğiniz bugünde arkadaşlarla yeme içmeyi abartabilirsiniz. Beklenmedik biri kalbinize dokunabilir. Medyada Görünür olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerinizdeki Şanslı döneminizde iş yerinizdeki beklenmedik Değişiklikler Fırsatlar ortaya koyacak. Ailenizin ortak gelirlerden desteği ile işinizde daha kolay yol alabileceksiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Zihninizin yaratıcı konularda farklı ve inovatif çalışacağı bugünde sevdiğinizle adrenalin dolu aktivitelere katılabilirsiniz. Aşırı idealist ve fikirlerinizde iknaya zorlayıcı da olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz, iş yeriniz ya da emlak yatırımlarınız ile ilgili yeni yatırımlar düşünebilirsiniz. İşiniz ile ilgili maddi konularda bilgi alış verişi yoğun olacak. Aileniz sizi şaşırtabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İkili ilişkilerde Özgürlüğün ön planda olacağı bugünde duygularınızda aşırılıklar gösterebilirsiniz. Sevdiğinizle  zihinsel ve duygusal bütünlük için sürpriz bir kısa seyahate çıkabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eviniz ve iş yerinizde günlük düzeninizi geliştirmek için efor sarfedebilirsiniz. Oldukça koşuşturmacalı bir gün olabilir. Aşırı ve beklenmedik harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Popüler Yayınlar