8 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kendinizi ve fikirlerinizi başkalarına aktarmakta rahat ve abartılı tavırlar içinde olabilirsiniz. Yaratıcı fikirleri ortaya koymak için güzel bir gün. Sevdiğinize aşkınızı ifade edebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Aileniz ve gelirleriniz ile ilgili konularda kendinize güveniyorsunuz. Evinizde yapmak istediğiniz Değişiklikler için para harcayabilirsiniz. Ailenize Katılan yeni üyeler söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Önemli sözleşme, anlaşma, eğitim ya da konuşma gibi yazılı ya da sözlü iletişimde kendinizi aktarmada özgüveniniz yüksek olacak. İş için kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Üzerinde çalışmakta olduğunuz fikirleri paraya dönüştürmenin yaratıcı yollarını bulabilirsiniz. Varlıklarınızı arttırmak için yeni Fırsatlar ortaya çıkabilir. Beyin fırtınaları yapmak için güzel bir gün olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sosyal hayatınızda iyi kalpli ve olumlu bakış açınızla aranan bir isim haline geliyorsunuz. katılacağınız bir organizasyonda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu fırsatları iyi değerlendirin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerinizde geleceğe yönelik fikirleriniz ile mesleğinize ışık tutabilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak ve başkalarının da yararlanmasını sağlamak sizi mutlu edecek. Öğleden sonra saatlerinde kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşlarınızla ya da üyesi olduğunuz bir kulüp, dernek ile uzak bir seyahat organize edebilirsiniz. Bu seyahatte ufkunuzun genişlediğini hissedeceksiniz. Maddi hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacağınız bir gün olabilir. Akşam saatlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklenmedik haber alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kendinizi geliştirmek ve adeta farklı bir siz yaratabilmek adına kariyerinizde önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Eşinizle romantik bir sabaha uyandığınız bugünde kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Geceye doğru eşiniz sizi güzel bir sürprizle şaşırtabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşinizle ya da ortağınızla çıkacağınız uzun bir seyahatte kendi gelişiminiz için bir eğitime katılabilir ya da farklı felsefeleri tanıyabilirsiniz. İş yerinizde farklı kişiler arasında köprü oluşturacağınız bir gün olabilir. Sürprizlere açık olun. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İŞ yerinizde üstlerinizin de desteği ile gelir dışı kaynaklarınızı arttırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir sabaha uyanmanın ardından arkadaşlarınızla enerjik bir gün geçireceksiniz. Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gece olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Eşinizi önemli bir projede destekleyebilir, onun gelişimi için çaba sarf edebilirsiniz. Kendi yaratıcılığınızı kullanarak eşinizin ileri adım atmasını sağlayacaksınız. Ailenizle keyifli bir sabahın ardından kariyeriniz ile ilgili hareketli bir gün geçireceksiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yeni ve yaratıcı bir proje için bir çok görüşme yapabilir ve önemli kişilerin desteğini alabilirsiniz. Özellikle çocuklara ve gençlere yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Maddi konularla ilgili olumlu haberler alacaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem