1 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün sevdiğinizle birlikte yapacağınız program size hayatın tadını çıkarma ve romantizm yaşama fırsatı sunacak. Çocuklarınızın gelişimine vakit ayırabilirsiniz. Aşırı risklerden kaçınmalısınız.

Boğa:
Ailenizle birlikte evinizde vereceğiniz davetten keyif alabilirsiniz. Emlak alım satım, dekorasyon vb işler için olumlu bir gün olacak. Aşırı yeme-içme ve harcamalardan kaçınmanız faydalı olur.

İkizler:
Anlaşma-sözleşme vb konularda şanslı, geleceğe yönelik sizi geliştirecek adımlar atabileceğiniz bir gün. Sevdiğinizle romantik bir seyahate çıkabilir; kardeşlerinizden güzel bir haber alabilirsiniz.

Yengeç:
Maddi konularda kendinizi güvende hissedeceğiniz bugünde yapacağınız girişimler getirisi yüksek yatırımlara dönüşebilir. Sevdiğinize hediye almak isteyebilir; aşırı harcamalarda bulunabilirsiniz. 

Aslan:
Kendinizi ortaya koymanın tam zamanı! Profesyonel ve özel hayatınızda ikili ilişkilerde şanslı olacağınız bir gün. Yapacağınız sunumlar ya da romantik girişimlerde başarılı olacaksınız.

Başak:
Kendinize vakit ayırın. Ruhunuzu dinlendirecek; gelişiminize katkıda bulunacak bir gün geçirebilirsiniz. Bir nevi inzivaya çekilmek; meditasyon, yoga, masaj vb size iyi gelecek.

Terazi:
Katılacağınız sosyal organizasyonlarda adeta parlayacaksınız. Alacağınız görevler size başka kişilerle tanışma ve bu tanışıklıkları gelişiminize faydaya çevirme fırsatı sağlayacak. Aşk kapınızı çalabilir.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili önemli girişimlerde bulunabileceğiniz; yeni kişilerle tanışabileceğiniz bir gün olacak. Girişimlerinizden fayda görecek ve takdir toplayacağınız başarılar elde edeceksiniz.

Yay:
Bugün kitaplardan okuduğunuz bilgilerden daha fazlasını size aktarabilecek kişilerle tanışabilirsiniz.
Pasaportunuzu hazırlayın, romantik ve uzak bir seyahate çıkabilirsiniz.

Oğlak:
Bonus ya da ikramiye talep etmenin tam zamanı! Gelir dışı kaynaklar ya da ailenizle ortak gelirleriniz hakkında olumlu haberler alacağınız bir gün olacak. Yatırım yapacak biri ile tanışabilirsiniz.

Kova:
Havada aşk ve evlilik kokusu var. Ikili ilişkilerde kendinize güvendiğiniz ve şanslı olduğunuz bugünde geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Eğer ilişkiniz yok ise yeni biri ile tanışacaksınız.

Balık:
İş yerinizi geliştirmek; genişletmek için yeni iş arkadaşları alabilirsiniz. Birlikte çalışacağınız kişilerle el sıkışabileceğiniz bir gün. Yeni bir diyet ya da spor programı ile sağlığınızı iyileştirmeye çalışabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem