10 Temmuz 2015 Cuma

10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Aileyle birlikte yada ev için Teknolojik ya da dekoratif aksesuar alışverişine çıkabileceğin bir gün olacak. Sağlam ve uzun Süreli kullanıma Önem vereceksin. Birlikte keyif yapmak isteyebilirsin.

Boğa:
Bugünü yakın akrabalarla bir araya gelerek, kısa bir seyahate çıkarak, Bir eğitim ya da seminer ile değerlendirebilirsin. İletişim hızlı akacak. Uzun soluklu sözleşmeler söz konusu olabilir.

İkizler:
Finansal durumunu gözden geçirmek ve sağlamlaştırmak için güzel bir gün olabilir. Yatırımlarını objektif değerlendirebilirsin. Bir akraban maddi konularla ilgili bilmediğin bir konuyu açıklayabilir.

Yengeç:
Rahatlamanın ve parlamanın zamanı. Yaz geldi ancak sosyal organizasyonlarda ve ekiplerde liderliği eline alarak ilerlemenin tam zamanı. Hem kendini hem fikirlerini göstereceğin bir gün olacak.

Aslan:
Kariyerin ile ilgili fikirler Üretmek için harika bir gün seni bekliyor. Alacağın kararlar uzun soluklu ve sağlam adımlar atmanı sağlayacak. Yalnız başına Konsantre olarak işlerini tamamlamak isteyebilirsin.

Başak:
Ekip çalışmalarında fikirlerini, hayat felsefeni ve vizyonunu ortaya koyabilirsin. Birlikte çalışarak da   ideallerine doğru sağlam adımlar atabileceğini görebilirsin. Arkadaşlarınla keyifli bir program yapabilirsin.

Terazi:
Kariyerinde oldukça parlak bir gün seni bekliyor. Yapacağın sunum ya da projelerin sonucunda hak ettiğini düşündüğün bonus, prim vb isteyebilirsin. Hedefe doğru Azimli ve cesur davranabilirsin. 

Akrep:
Sevdiğinle ilişkinizi sağlamlaştıracak romantik ve kültürel uzak bir seyahate çıkabilirsin. Yüksek öğrenim için kayıt olmak ya da felsefi bir konuda eğitime Katılmak için de güzel bir gün olacak.

Yay:
İşyerinde atacağın somut adımlar olumlu finansal geri dönüşler yaratacak. Gelir dışı kaynaklarınız nasıl değerlendirebilecek konusunda araştırma ya da kredi başvurusu yapmak isteyebilirsin.

Oğlak:
Eş ya da ortağınla geleceğe yönelik programlar yapmak ve Planlarını Konuşmak için ideal bir gün olacak. Ortaklıkta yeni riskler almak ya da birlikte çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz.

Kova:
İş hayatın, günlük düzenin ile ilgili büyük Değişiklikler yapmak için ailenden destek alabilirsin. Somut destek olduklarını hissetmek hem keyif verecek hem de rahat olmanı sağlayacak.

Balık:
Keyifli ve eğlenceli bir gün seni bekliyor. Yakın akrabalarla bir araya gelebilir ya da kısa bir seyahate çıkabilirsin. Yaratıcı projelere dört elle sarılmak da keyfini katlayacak.

Aysegul Kuyumcu Turker