10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Aileyle birlikte yada ev için Teknolojik ya da dekoratif aksesuar alışverişine çıkabileceğin bir gün olacak. Sağlam ve uzun Süreli kullanıma Önem vereceksin. Birlikte keyif yapmak isteyebilirsin.

Boğa:
Bugünü yakın akrabalarla bir araya gelerek, kısa bir seyahate çıkarak, Bir eğitim ya da seminer ile değerlendirebilirsin. İletişim hızlı akacak. Uzun soluklu sözleşmeler söz konusu olabilir.

İkizler:
Finansal durumunu gözden geçirmek ve sağlamlaştırmak için güzel bir gün olabilir. Yatırımlarını objektif değerlendirebilirsin. Bir akraban maddi konularla ilgili bilmediğin bir konuyu açıklayabilir.

Yengeç:
Rahatlamanın ve parlamanın zamanı. Yaz geldi ancak sosyal organizasyonlarda ve ekiplerde liderliği eline alarak ilerlemenin tam zamanı. Hem kendini hem fikirlerini göstereceğin bir gün olacak.

Aslan:
Kariyerin ile ilgili fikirler Üretmek için harika bir gün seni bekliyor. Alacağın kararlar uzun soluklu ve sağlam adımlar atmanı sağlayacak. Yalnız başına Konsantre olarak işlerini tamamlamak isteyebilirsin.

Başak:
Ekip çalışmalarında fikirlerini, hayat felsefeni ve vizyonunu ortaya koyabilirsin. Birlikte çalışarak da   ideallerine doğru sağlam adımlar atabileceğini görebilirsin. Arkadaşlarınla keyifli bir program yapabilirsin.

Terazi:
Kariyerinde oldukça parlak bir gün seni bekliyor. Yapacağın sunum ya da projelerin sonucunda hak ettiğini düşündüğün bonus, prim vb isteyebilirsin. Hedefe doğru Azimli ve cesur davranabilirsin. 

Akrep:
Sevdiğinle ilişkinizi sağlamlaştıracak romantik ve kültürel uzak bir seyahate çıkabilirsin. Yüksek öğrenim için kayıt olmak ya da felsefi bir konuda eğitime Katılmak için de güzel bir gün olacak.

Yay:
İşyerinde atacağın somut adımlar olumlu finansal geri dönüşler yaratacak. Gelir dışı kaynaklarınız nasıl değerlendirebilecek konusunda araştırma ya da kredi başvurusu yapmak isteyebilirsin.

Oğlak:
Eş ya da ortağınla geleceğe yönelik programlar yapmak ve Planlarını Konuşmak için ideal bir gün olacak. Ortaklıkta yeni riskler almak ya da birlikte çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz.

Kova:
İş hayatın, günlük düzenin ile ilgili büyük Değişiklikler yapmak için ailenden destek alabilirsin. Somut destek olduklarını hissetmek hem keyif verecek hem de rahat olmanı sağlayacak.

Balık:
Keyifli ve eğlenceli bir gün seni bekliyor. Yakın akrabalarla bir araya gelebilir ya da kısa bir seyahate çıkabilirsin. Yaratıcı projelere dört elle sarılmak da keyfini katlayacak.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem