11 Temmuz Günlük Burç Yorumları


Koç:
Bugünü ailenizle, evinizde keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Ailenizin desteğini alacaksınız. Dinlenmek için sanatsal faaliyetler ya da yoga, meditasyon vb yararlanabilirsiniz.

Boğa:
Uzun süredir görüşmediğiniz kardeşleriniz, yakın akrabalarınızla görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gün olacak.

İkizler:
Kendinizi dinlenceye vereceğiniz, miskinlik yapabileceğiniz bir gün. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı konularda ilham bulabilirsiniz. Maddi konularda ailenizden destek alabilirsiniz.

Yengeç:
Arkadaşlarınızla yeme-içme-keyif yapabileceğiniz bir gün olacak. Uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Yabancı kültürler ve mistik konulardan geleceğe yönelik ideallerinize ilham alabilirsiniz.

Aslan:
Kariyerinizle ilgili konularda sağlam ve sabit temellere oturmuş olmanın rahatlığı içindesiniz. Dinlenmek için kendinize vakit ayırmanın tam zamanı. Maddi konularda merhametli olacaksınız.

Başak:
Yaz güneşinden, kumdan ya da kültürel bir turdan faydalanmak için seyahate çıkmanın tam zamanı. Eşinizle romantik bir sabah geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizden önemli birinin desteğini alabilirsiniz.

Terazi:
Kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak önemli bir projenin başlangıcını yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak sağlam temeller atmanız heö destek almanızı hem ideallerinize ulaşmanızı sağlayacak.

Akrep:
Sevdiğinizle birlikte romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. Yeme, içme, eğlence planları yapmalısınız. Birlikte geçireceğiniz vakitler ile aşkınızı pekiştirme fırsatı yakalayacaksınız.

Yay:
Ailenizle birlikte giriştiğiniz bir işte finansal planınızı gözden geçirmeniz için uygun bir fırsat olabilir. Ayrıca emlak işleriniz için uygun finansmanı bulma imkanınız olabilir. 

Oğlak:
Sevdiğinizle iletişiminizin ve ilişkinizin kuvvetli olduğu bir gün olacak. Birlikte sanatsal faaliyetlere kayılabilir ya da güzel hava ve denizden yararlanabileceğiniz kısa bir kaçamak yapabilirsiniz.

Kova:
İş ve aile düzeninize ışık tutan bir gün olacak. Dengeyi bulmanızı sağlayacak olan unsurlara özen göstermelisiniz. Sağlığınızla ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. İşinizde yaratıcı projelerde yer alabilirsiniz.

Balık:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir haftasonu olacak. Sanatsal konularla ilgileniyorsanız ilham gücünden faydalanmalısınız. Sevdiğinizle romantik bir gün geçirebilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Popüler Yayınlar