11 Temmuz Günlük Burç Yorumları


Koç:
Bugünü ailenizle, evinizde keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Ailenizin desteğini alacaksınız. Dinlenmek için sanatsal faaliyetler ya da yoga, meditasyon vb yararlanabilirsiniz.

Boğa:
Uzun süredir görüşmediğiniz kardeşleriniz, yakın akrabalarınızla görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gün olacak.

İkizler:
Kendinizi dinlenceye vereceğiniz, miskinlik yapabileceğiniz bir gün. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı konularda ilham bulabilirsiniz. Maddi konularda ailenizden destek alabilirsiniz.

Yengeç:
Arkadaşlarınızla yeme-içme-keyif yapabileceğiniz bir gün olacak. Uzak seyahatler planlayabilirsiniz. Yabancı kültürler ve mistik konulardan geleceğe yönelik ideallerinize ilham alabilirsiniz.

Aslan:
Kariyerinizle ilgili konularda sağlam ve sabit temellere oturmuş olmanın rahatlığı içindesiniz. Dinlenmek için kendinize vakit ayırmanın tam zamanı. Maddi konularda merhametli olacaksınız.

Başak:
Yaz güneşinden, kumdan ya da kültürel bir turdan faydalanmak için seyahate çıkmanın tam zamanı. Eşinizle romantik bir sabah geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizden önemli birinin desteğini alabilirsiniz.

Terazi:
Kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak önemli bir projenin başlangıcını yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak sağlam temeller atmanız heö destek almanızı hem ideallerinize ulaşmanızı sağlayacak.

Akrep:
Sevdiğinizle birlikte romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. Yeme, içme, eğlence planları yapmalısınız. Birlikte geçireceğiniz vakitler ile aşkınızı pekiştirme fırsatı yakalayacaksınız.

Yay:
Ailenizle birlikte giriştiğiniz bir işte finansal planınızı gözden geçirmeniz için uygun bir fırsat olabilir. Ayrıca emlak işleriniz için uygun finansmanı bulma imkanınız olabilir. 

Oğlak:
Sevdiğinizle iletişiminizin ve ilişkinizin kuvvetli olduğu bir gün olacak. Birlikte sanatsal faaliyetlere kayılabilir ya da güzel hava ve denizden yararlanabileceğiniz kısa bir kaçamak yapabilirsiniz.

Kova:
İş ve aile düzeninize ışık tutan bir gün olacak. Dengeyi bulmanızı sağlayacak olan unsurlara özen göstermelisiniz. Sağlığınızla ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. İşinizde yaratıcı projelerde yer alabilirsiniz.

Balık:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir haftasonu olacak. Sanatsal konularla ilgileniyorsanız ilham gücünden faydalanmalısınız. Sevdiğinizle romantik bir gün geçirebilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova