12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Hayatın tadını çıkarmak ve yaratıcılığını ortaya koymak isterken ortak gelirle ilgili sorumluluklar baskı yaratabilir. Çocukların finansal sorumlulukları ile eğlencenin engellendiğini hissedebilirsin.

Boğa:
Aile ve ev ile ilgili konularda eş ya da ortağının sorumluluklarını hatırlatması kendini baskı altında hissetmene sebep olabilir. İlişkinde geleceğe yönelik adımlarını sorgulayabilirsin.

İkizler:
Maddi konularda arkadaşlardan beklenmedik bir kazık yediğini düşünebilirsin. Keyifli bir kısa tatile çıkmak isterken iş yerinde sorumlulukların sebebi ile kısıtlanabilirsin.

Yengeç:
Kariyerin ya da toplumdaki statün ile ilgili ani Değişiklikler kendini baskı altında hissetmene sebep olabilir. Aldığın maddi riskler, rahat harcama ve finansal adım atmana engel olabilir.

Aslan:
Hukuki, akademik ya da uzak bir seyahat ile ilgili beklenmedik gelişmeler fedakarlıklarının Boşa gittiğini düşündürebilir. Aile büyüklerinin baskısını üstünde hissedebilirsin.

Başak:
Bugün rahatlamak, kendine vakit Ayırmak isteyebilir ancak işte yazışma ve telefonlardan kendini baskı altında hissedebilirsin. Arkadaşlarla finansal alışveriş olumsuz Sürprizler çıkarabilir.

Terazi:
Eşinin ya da ortağının bir sürprizi ya da tepkisel davranışı ile kariyerin ya da toplumdaki yerin ile ilgili duygusal davranabilirsin. Arkadaşlarla eğlenmek için maddi kısıtları aşman gerekebilir.

Akrep:
Bugün uzak seyahatler, hukuki ya da akademik konularda beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir. Kariyerin ya da geniş çevrendeki ilişkilerde öğretmen ya da baskılayıcı tavırlardan kaçınmalısın.

Yay:
Aile ile ortak gelirler ya da Gelir dışı kaynaklarınla aşırı riskler almaktan kaçınman gereken bir gün olacak. Planladığın romantik bir seyahat ile engellerle karşı karşıya kalabilirsin.

Oğlak:
Aile içinde beklenmedik gelişmeler eşinle  duygusal gerginliklere ve tepkiselliğe yol açabilir. Maddi konularda sosyal çevrenden gelen tepkiler yapmayı düşündüğün yatırımın keyfini çıkarmana engel olabilir.

Kova:
Kariyerin ile ilgili Eş ve ortağınla sorumluluklar çerçevesinde Anlaşmazlıkar ortaya çıkarabilir. Sözleşme, anlaşma, iş ile ilgili bir yazışma, kısa seyahat ya da Eğitimle ilgili beklenmedik gelişme iş ilişkilerinde zorlayıcı olabilir.

Balık:
İş ile ilgili hukuki ya da uluslararası konularda otorite sahibi kişilerle zorlandığını hissedebilirsin. İşteki Görevin sebebi ile seyahate Çıkman gerekebilir. Aşırı maddi riskler almamakta fayda var.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem