13 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Aile içi ilişkilerde iletişimin şefkatle ve sevgiyle yürüyeceği; fedakarlık ve hoşgörü ile aranızdakileri çözebileceğin bir gün olacak. Ancak beklenmedik olaylara karşı soğukkanlı olmakta fayda var. Tepkisel davranışlar ego savaşları ortaya çıkarabilir.

Boğa:
Arkadaşlarla deniz kıyısına keyifli bir kısa seyahat planlayabilirsin. Sosyal yardımlaşama organizasyonlarında fikirlerinle ön plana çıkacaksın. Önemli sözleşme ve anlaşmalarda beklenmedik gerginlikler olabilir.

İkizler:
Kariyerin ile ilgili konularda paraya dönüştürülebilecek fikirler ortaya koyabilirsin. Yaratıcılığını göstermenin tam zamanı. Arkadaşlarının sıra dışı bir hareketi değerlerinle örtüşmediği için ters düşebilirsin.

Yengeç:
Uluslararası, hukuki, medya konularında ya da bir eğitim için uzak bir seyahat planlıyorsan bu olumlu günü değerlendirmelisin. Kariyerindeki sıra dışı değişimleri liderlik vasıflarını geliştirmeye kullanmalısın.

Aslan:
Aile ile ortak gelirler, miras vb belirsizliğini sürdüren konularda ortaya yeni bir bilgi çıkabilir. Hayata yeni bir bakış açısı ile bakma sağlayacak sıra dışı bir eğitime katılmayı düşünüyorsan tam zamanı.

Başak:
Arkadaşlarla birlikte ortaklıklar kurmak için hayaller kurabilir ya da beyin fırtınası yapabilirsin. Ancak gelir dışı kaynaklarınla ilgili beklenmedik gelişmeler kendine güvenini sarsabilir.

Terazi:
Kariyer ya da yaptığın iş ile ilgili sıra dışı, inovatif, orjinal fikirlerin olabilir. Ancak ortaklarla ya da eş ile tepkisellik çatışma doğurarak gerginlik yaratabilir. Bu sebeple yaratıcılığa öncelik vermek faydalı olacaktır.

Akrep:
Bugün gelir dışı kaynaklar ile ilgili bilgi alma arzusunda olabilirsin. Felsefi ya da yaratıcı eğitimlere katılmak ve bilgi almak için güzel bir gün. Ancak iş ile ilgili hukuki ya da uluslararası konularda ani gerginlik olabilir.

Yay:
Gelir dışı kaynakların olan miras, kredi vb ile ani ve sıra dışı riskler almak için doğru bir gün olmayabilir. Daha ziyade aile içinde ortak paraların nasıl kullanılacağını konuşmak faydalı olacaktır.

Oğlak:
Aile ve ev ile ilgili beklenmedik gelişmeler eşine karşı tepkisel davranmana yol açabilir. Özgürlükçü tavrın zorlayıcı olabilir. Yeni ortaklıklarla ilgili önemli sözleşme ve anlaşmaların üzerinden geçebilirsin.

Kova:
Yaratıcılığının yüksek olacağı bugünde gelirlerini arttırmak için iş arkadaşların ile birlikte beyin fırtınası yapabilirsin. kısa seyahatlerde beklenmedik gelişmeler sıkıntı yaratabilir; esnek olmakta fayda var.

Balık:
Bugün yaratıcılığını ve ilham gücünü sanatsal aktivite ve çocuklarına yardım olarak kullanabilirsin. Aşırı ve ani maddi riskler almak için uygun günler olmayabilir. Dikkatli olmakta fayda var.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem