14 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili sevdiğinle gerginlikler yaşayabilirsin. Ortak kararınızla geleceğe yönelik yatırım planları yapmak için bu fikirleri olgunlaştırmak ve sakin olmak gerek.

Boğa:
Evinde kendini kral ya da kraliçe gibi hissetme arzun ve aile ile ilgili konularda eşin tarafından engellendiğini hissedebilirsin. Yakın akrabalardan bu sebeple daha fazla şefkat bekleyebilirsin.

İkizler:
Zaman ve para son bir kaç gündür daha fazla önem taşıyor olabilir. İş yerinde sorumluluklarını göz önünde bulundurarak kaynaklarını doğru değerlendirmek için anlaşmaya varmak baskı hissettirebilir.

Yengeç:
Son zamanlarda kazançlarınla rahat ve güvende olmak isterken sorumlulukların hayatın tadını çıkarmana engel olduğunu hissedebilirsin. Bu fırsatı somut ve uzun soluklu risklere imza atmak için kullanmalısın.

Aslan:
Kendini aşk ve yaratıcılıkla ifade etmek; sanatsal yaratıcılığını da ortaya koymak istiyorsun. İlişkiler içinde kendini mutlu hissederken aile büyüklerine karşı sorumluluklar baskı yaratabilir.

Başak:
Kendini dinlence ve yenilenmeye bırakmak; masaj, kuaför vb ile vakit geçirmek isteyebilirsin. Ancak iş ile ilgili yazışma ve telefonlar sorumluluklarını hatırlatarak engellenmiş hissettirebilir.

Terazi:
Kazançlarınla geleceğe yönelik sağlam ve somut yatırım yapma isteğini sosyal çevrenden biri ile paylaşabilirsin. Ancak mevcut bağlantılarınla bu isteğini çözümlemen mümkün olamayabilir.

Akrep:
Kendi toplumsal ya da mesleki arenada göstermek ve adeta sahneye çıkmak isteyebilirsin. Korkularını ve sertliğini bir kenara bırakarak dayanıklılığını ön plana çıkarman faydalı olacaktır.

Yay:
Kültürel ve sanatsal konularda kendini geliştirmek ve yeni ufuklara yelken açma arzusundasın. Sosyal medyada kendini göstermek de söz konusu olabilir. Bilinçaltında sorumluluklar zorlayabilir.

Oğlak:
Arkadaşlarından biri ile geleceğe yönelik maddi bir ortaklık kurma arzunun engellendiğini düşünebilirsin. Belki de arkadaşlarla para alış verişi için uygun bir zaman dilimi olmayabilir.

Kova:
Kariyerinde yeni ortaklıklar kurmak ya da sosyal çevrene ilişkini uzun soluklu- geleceğe yönelik bir ilişki olarak tanıtmak zorlayıcı olabilir. Sorumluluklarının bilincinde hareket etmelisin.

Balık:
İş ile ilgili yaratıcı projelere kanalize olmak ya da yeni bağlantılar kurabileceğin sosyal organizasyonlara katılmak isteyebilirsin. Hukuki ya da akademik sorumlulukların baskısını hissedebilirsin.

Popüler Yayınlar