15 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili sevdiğinle gerginlikler yaşayabilirsin. Ortak kararınızla geleceğe yönelik yatırım planları yapmak için bu fikirleri olgunlaştırmak ve sakin olmak gerek.

Boğa:
Evinde kendini kral ya da kraliçe gibi hissetme arzun ve aile ile ilgili konularda eşin tarafından engellendiğini hissedebilirsin. Yakın akrabalardan bu sebeple daha fazla şefkat bekleyebilirsin.

İkizler:
Zaman ve para son bir kaç gündür daha fazla önem taşıyor olabilir. İş yerinde sorumluluklarını göz önünde bulundurarak kaynaklarını doğru değerlendirmek için anlaşmaya varmak baskı hissettirebilir.

Yengeç:
Son zamanlarda kazançlarınla rahat ve güvende olmak isterken sorumlulukların hayatın tadını çıkarmana engel olduğunu hissedebilirsin. Bu fırsatı somut ve uzun soluklu risklere imza atmak için kullanmalısın.

Aslan:
Kendini aşk ve yaratıcılıkla ifade etmek; sanatsal yaratıcılığını da ortaya koymak istiyorsun. İlişkiler içinde kendini mutlu hissederken aile büyüklerine karşı sorumluluklar baskı yaratabilir.

Başak:
Kendini dinlence ve yenilenmeye bırakmak; masaj, kuaför vb ile vakit geçirmek isteyebilirsin. Ancak iş ile ilgili yazışma ve telefonlar sorumluluklarını hatırlatarak engellenmiş hissettirebilir.

Terazi:
Kazançlarınla geleceğe yönelik sağlam ve somut yatırım yapma isteğini sosyal çevrenden biri ile paylaşabilirsin. Ancak mevcut bağlantılarınla bu isteğini çözümlemen mümkün olamayabilir.

Akrep:
Kendi toplumsal ya da mesleki arenada göstermek ve adeta sahneye çıkmak isteyebilirsin. Korkularını ve sertliğini bir kenara bırakarak dayanıklılığını ön plana çıkarman faydalı olacaktır.

Yay:
Kültürel ve sanatsal konularda kendini geliştirmek ve yeni ufuklara yelken açma arzusundasın. Sosyal medyada kendini göstermek de söz konusu olabilir. Bilinçaltında sorumluluklar zorlayabilir.

Oğlak:
Arkadaşlarından biri ile geleceğe yönelik maddi bir ortaklık kurma arzunun engellendiğini düşünebilirsin. Belki de arkadaşlarla para alış verişi için uygun bir zaman dilimi olmayabilir.

Kova:
Kariyerinde yeni ortaklıklar kurmak ya da sosyal çevrene ilişkini uzun soluklu- geleceğe yönelik bir ilişki olarak tanıtmak zorlayıcı olabilir. Sorumluluklarının bilincinde hareket etmelisin.

Balık:
İş ile ilgili yaratıcı projelere kanalize olmak ya da yeni bağlantılar kurabileceğin sosyal organizasyonlara katılmak isteyebilirsin. Hukuki ya da akademik sorumlulukların baskısını hissedebilirsin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova