16 Temmuz Yengeç Burcunda Yeni Ay Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Aile yaşantısının olması gerektiğini düşündüklerin ile iş yaşantın arasında bir denge kurmalısın. Yeni Ay ile daha duygusal, tepkisel davranabilir ve kendini güç savaşları içinde bulabilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İdeallerin ve bir an önce hayata geçirmek istediklerin arasında kalabilirsin. Yakın akrabalar ve arkadaşlarla paylaşımlar Yeni Ay ile gündeme gelebilir. Ancak hukuki konular zorlayabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Maddi konularda zorlanacağın bir süreç başlıyor. Yeni Ay ile daha fazla kazanmak için aktif ve motive olacaksın. Ancak aile, ortak gelirler ve değerler konusunda güç savaşları yaşanabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün gerçekleşen Yeni Ay ile kendi hedeflerin için adım atmaya daha motive, istekli, özgüvenle hareket etmek isteyebilirsin. İkili ilişkilerinde köklü değişim için savaşmak gerekebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni Ay bilinçaltındaki duygusal modunu değiştirebilir. Önümüzdeki on beş gün boyunca günlük rutininde köklü değişiklikler yaparken aslında hayata bakış açını değiştirmek zorunda kalabilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sosyal organizasyonlarda yeni görevler almak ya da yeni çevrelere girmek için istekli olabilirsin. Ekip çalışmaları için önümüzdeki on beş gün oldukça verimli olacak. Yaratıcılığa kulak verin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyerinde başlangıçlar yapmak ve kafandaki fikirleri hayata geçirmek için motive ve planlı olabilirsin. Yeni Ay ile tetiklenen bu duygular evdeki güç dengelerini sarsabilir. Orta yol bulmalısın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Eğitim, seyahat ya da vizyonunuzu genişletecek her türlü çalışma için harika bir on beş gün seni bekliyor. Yeni Ay ile yeni bilgilere daha açık, motive ve cesaretli olduğunu hissedebilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yeni Ay ile yeni bir ortaklık ya da gelir dışı kaynaklar ile yatırım yapma arzusunda olabilirsin. Aşırı maddi riskler almadan önce finansallarını derinlemesine değerlendirmen faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendini hassas ve zorlanmış hissedebilirsin. Yeni Ay ile ikili ilişkilerde önemli ve bağlılığını kanıtlayıcı, korumacı adımlar atacağın bir on beş gün başlıyor. Sen de bu süreçte değişeceksin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bilinçaltında hayatını etkilediğini düşündüğün konulardan arınmak ve yenilenmek için güzel bir süreç başlıyor. Yeni Ay ile sağlık ve iş yaşantında geleceğe yönelik adımlar atmak için arınabilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

Yaratıcılığın, aşk ve eğlencenin ön plana çıkacağı bir on beş güne hazır ol. Yeni Ay ile eğlence anlayışın ile umutların arasında bir denge kurman gerekebilir. Fikirlerini dönüştürme zamanı.

 

 

 

Popüler Yayınlar