16 Temmuz Yengeç Burcunda Yeni Ay Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Aile yaşantısının olması gerektiğini düşündüklerin ile iş yaşantın arasında bir denge kurmalısın. Yeni Ay ile daha duygusal, tepkisel davranabilir ve kendini güç savaşları içinde bulabilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İdeallerin ve bir an önce hayata geçirmek istediklerin arasında kalabilirsin. Yakın akrabalar ve arkadaşlarla paylaşımlar Yeni Ay ile gündeme gelebilir. Ancak hukuki konular zorlayabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Maddi konularda zorlanacağın bir süreç başlıyor. Yeni Ay ile daha fazla kazanmak için aktif ve motive olacaksın. Ancak aile, ortak gelirler ve değerler konusunda güç savaşları yaşanabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün gerçekleşen Yeni Ay ile kendi hedeflerin için adım atmaya daha motive, istekli, özgüvenle hareket etmek isteyebilirsin. İkili ilişkilerinde köklü değişim için savaşmak gerekebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni Ay bilinçaltındaki duygusal modunu değiştirebilir. Önümüzdeki on beş gün boyunca günlük rutininde köklü değişiklikler yaparken aslında hayata bakış açını değiştirmek zorunda kalabilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sosyal organizasyonlarda yeni görevler almak ya da yeni çevrelere girmek için istekli olabilirsin. Ekip çalışmaları için önümüzdeki on beş gün oldukça verimli olacak. Yaratıcılığa kulak verin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyerinde başlangıçlar yapmak ve kafandaki fikirleri hayata geçirmek için motive ve planlı olabilirsin. Yeni Ay ile tetiklenen bu duygular evdeki güç dengelerini sarsabilir. Orta yol bulmalısın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Eğitim, seyahat ya da vizyonunuzu genişletecek her türlü çalışma için harika bir on beş gün seni bekliyor. Yeni Ay ile yeni bilgilere daha açık, motive ve cesaretli olduğunu hissedebilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yeni Ay ile yeni bir ortaklık ya da gelir dışı kaynaklar ile yatırım yapma arzusunda olabilirsin. Aşırı maddi riskler almadan önce finansallarını derinlemesine değerlendirmen faydalı olacaktır.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendini hassas ve zorlanmış hissedebilirsin. Yeni Ay ile ikili ilişkilerde önemli ve bağlılığını kanıtlayıcı, korumacı adımlar atacağın bir on beş gün başlıyor. Sen de bu süreçte değişeceksin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bilinçaltında hayatını etkilediğini düşündüğün konulardan arınmak ve yenilenmek için güzel bir süreç başlıyor. Yeni Ay ile sağlık ve iş yaşantında geleceğe yönelik adımlar atmak için arınabilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

Yaratıcılığın, aşk ve eğlencenin ön plana çıkacağı bir on beş güne hazır ol. Yeni Ay ile eğlence anlayışın ile umutların arasında bir denge kurman gerekebilir. Fikirlerini dönüştürme zamanı.

 

 

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem