17 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün hayatın tadını çıkarmak ve eğlenmek için harika bir gün olacak. Sevdiğinle romantik anlar geçirmek, birlikte tatil yapmak, hobilerine ve çocuklarına vakit ayırmak arzusunda olabilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün aile ile birlikte eğlenceli programlar yapmak isteyebilirsin. Evinde, büyük aile ile hayatın tadını çıkarmak için lüks ve konforu ön plana alarak evdeki işlerini halledebilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sevdiğinle birlikte sportif ve eğlenceli bir kısa tatile çıkabilirsin. Hayatın tadını çıkarmak için keyifli bir kitap okumak, yazmak ya da sevdiklerinle iletişim kurma arzusunda olacaksın.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün kendin için alışveriş yapmak keyif verebilir. Lüks ve konfor ön planda olacak. Yaratıcı hobiler, spor, eğlence ya da çocuklarla keyifli vakit geçirmek için de hediyeler alabilirsin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevdiğin kişilerle birlikte rahat ve keyifli bir gün geçirme arzusunda olabilirsin. Elindeki işleri toparlamak iyi olabilir. Sezgilerin ve yaratıcı işler için ilham gücün yüksek olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugünü kendi başına yaratıcı projelerinin üzerinde çalışarak geçirmek isteyebilirsin. Keyifli bir gün geçirmek için müzik ve dans eşlik edebilir. Kendini şımartarak masaj vb isteyebilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınla birlikte keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsin. Hayatın tadını çıkardığını hissetmek için birlikte yaratıcı hobilere vakit ayırabilirsiniz. Birlikte tatile çıkabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerin ile ilgili elindeki işlerini toparlamak için güzel bir gün olacak. Etrafındaki kişiler tarafından tanınmak, bilinmek, alkışlanmak isteyebilirsin. Yaratıcılığını ortaya koymalısın.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Uzak bir seyahate çıkmak, yeni hobiler öğrenmekten keyif alacağın bir gün seni bekliyor. Yapacağın planlarda lüks, konfor ve keyfi ön planda tutabilirsin. Yeni adımlar atmamak daha faydalı.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcılığını ortaya koyabileceğin ve sezgilerinin kuvvetli olacağı bir gün seni bekliyor. Aşkta ve romantizmde tutkuların daha ön planda olabilir. Sevdiğini şımartmak keyif verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşinle birlikte hayatın tadını çıkarmayı arzu edeceğin bir gün olacak. Birlikte bir tatile çıkmak ya da sportif aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Romantik ve hobilerle dolu bir gün olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendini kuaför vs şımartmak ve masaj, sauna vb ile rahatlamak isteyebilirsin. Günlük işleri toparlamak için güzel bir gün olsa da işine biraz eğlence katabilirsin.  


Popüler Yayınlar