17 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün hayatın tadını çıkarmak ve eğlenmek için harika bir gün olacak. Sevdiğinle romantik anlar geçirmek, birlikte tatil yapmak, hobilerine ve çocuklarına vakit ayırmak arzusunda olabilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün aile ile birlikte eğlenceli programlar yapmak isteyebilirsin. Evinde, büyük aile ile hayatın tadını çıkarmak için lüks ve konforu ön plana alarak evdeki işlerini halledebilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sevdiğinle birlikte sportif ve eğlenceli bir kısa tatile çıkabilirsin. Hayatın tadını çıkarmak için keyifli bir kitap okumak, yazmak ya da sevdiklerinle iletişim kurma arzusunda olacaksın.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün kendin için alışveriş yapmak keyif verebilir. Lüks ve konfor ön planda olacak. Yaratıcı hobiler, spor, eğlence ya da çocuklarla keyifli vakit geçirmek için de hediyeler alabilirsin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevdiğin kişilerle birlikte rahat ve keyifli bir gün geçirme arzusunda olabilirsin. Elindeki işleri toparlamak iyi olabilir. Sezgilerin ve yaratıcı işler için ilham gücün yüksek olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugünü kendi başına yaratıcı projelerinin üzerinde çalışarak geçirmek isteyebilirsin. Keyifli bir gün geçirmek için müzik ve dans eşlik edebilir. Kendini şımartarak masaj vb isteyebilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınla birlikte keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsin. Hayatın tadını çıkardığını hissetmek için birlikte yaratıcı hobilere vakit ayırabilirsiniz. Birlikte tatile çıkabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerin ile ilgili elindeki işlerini toparlamak için güzel bir gün olacak. Etrafındaki kişiler tarafından tanınmak, bilinmek, alkışlanmak isteyebilirsin. Yaratıcılığını ortaya koymalısın.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Uzak bir seyahate çıkmak, yeni hobiler öğrenmekten keyif alacağın bir gün seni bekliyor. Yapacağın planlarda lüks, konfor ve keyfi ön planda tutabilirsin. Yeni adımlar atmamak daha faydalı.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcılığını ortaya koyabileceğin ve sezgilerinin kuvvetli olacağı bir gün seni bekliyor. Aşkta ve romantizmde tutkuların daha ön planda olabilir. Sevdiğini şımartmak keyif verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşinle birlikte hayatın tadını çıkarmayı arzu edeceğin bir gün olacak. Birlikte bir tatile çıkmak ya da sportif aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Romantik ve hobilerle dolu bir gün olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendini kuaför vs şımartmak ve masaj, sauna vb ile rahatlamak isteyebilirsin. Günlük işleri toparlamak için güzel bir gün olsa da işine biraz eğlence katabilirsin.  


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem