18 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Yaratıcılığının yüksek olacağı bir gün seni bekliyor. Yarından itibaren iş, günlük rutin, çalışma ortamı gibi konularda keyif almak isterken fazlasıyla eleştirel ve mükemmeliyetçi olabilirsin. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ev, ailede beklenmedik olaylar olabilir. Yarından 31 Temmuz’a kadar eğlence, hayatın tadını çıkarma, yaratıcı projeler, sevdiğin ya da çocuklarla birlikte keyif çıkarmakta titizlik gösterebilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarından sürpriz haberler alabileceğin bir gün olacak. Yarın itibariyle 31 Temmuz’a kadar evinde keyifli, konforlu ve eğlenceli bir yaşam için programlı ve disiplinli olmak isteyebilirsin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinde maddi durumunu olumlu etkileyecek bir sürpriz olabilir. Yarından 31 Temmuz’a kadar iletişimde, sözleşme ve anlaşmalarda dengeyi yakalamak için titiz ve detaycı davranabilirsin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün ani olaylar ile kendini şanslı hissedebilirsin. Yarından itibaren 31 Temmuz’a kadar olan süreçte maddi konularda kendini güvende ve rahat hissetmek için detaycı ve titiz olabilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Üzerinde çalıştığın proje ile ilgili sürpriz bir destek ile rahatlayabilirsin. Yarından 31 Temmuz’a kadar ikili ilişkilerde keyif ve denge ön planda olacak. Kendi dış görünüşüne önem verebilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşların ya da eşinin sürprizi keyif verebilir. Pazar günü itibariyle 31 Temmuz’a kadar tatile çıkabilirsin. Kendi başına keyif yapmak, eğlenmek konusunda titiz ve hassas olacaksın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinde ya da birlikte çalıştığın kişilerde ani bir değişiklik ile kariyerinde olumlu bir açılım olabilir. Yarından 31 Temmuz’a kadar sosyal organizasyonlarda detaycı ve programlı olabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayata bakış açını değiştirecek bir kültür, felsefe ya da kişi ile tanışabilirsin. Yarından 31 Temmuz’a kariyerinde yeni bağlantılar, ilişkilerini kullanma konusunda planlı ve programlı olacaksın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ailenin bir sürprizi ya da beklenmedik bir durum ile ortak gelirler ve yatırımlarda kendini güvenli hissedeceksin. Yarından 31 Temmuz’a kadar uzak seyahat, hukuki, akademik konular ön planda.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yakın akrabalarından alacağın sürpriz bir haber ile sevdiğinle keyifli bir gün geçirebilirsin. Yarından 31 Temmuz’a kadar gelir dışı kaynaklarını dengede tutmak için titiz ve detaycı olabilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kendinden beklenmedik bir davranış ile günlük rutininde daha rahat bir değişikliğe gidebilirsin. İlişkilerinde yarından itibaren 31 Temmuz’a kadar daha eleştirel ve mükemmeliyetçi olabilirsin.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova