18 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Yaratıcılığının yüksek olacağı bir gün seni bekliyor. Yarından itibaren iş, günlük rutin, çalışma ortamı gibi konularda keyif almak isterken fazlasıyla eleştirel ve mükemmeliyetçi olabilirsin. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ev, ailede beklenmedik olaylar olabilir. Yarından 31 Temmuz’a kadar eğlence, hayatın tadını çıkarma, yaratıcı projeler, sevdiğin ya da çocuklarla birlikte keyif çıkarmakta titizlik gösterebilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarından sürpriz haberler alabileceğin bir gün olacak. Yarın itibariyle 31 Temmuz’a kadar evinde keyifli, konforlu ve eğlenceli bir yaşam için programlı ve disiplinli olmak isteyebilirsin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinde maddi durumunu olumlu etkileyecek bir sürpriz olabilir. Yarından 31 Temmuz’a kadar iletişimde, sözleşme ve anlaşmalarda dengeyi yakalamak için titiz ve detaycı davranabilirsin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün ani olaylar ile kendini şanslı hissedebilirsin. Yarından itibaren 31 Temmuz’a kadar olan süreçte maddi konularda kendini güvende ve rahat hissetmek için detaycı ve titiz olabilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Üzerinde çalıştığın proje ile ilgili sürpriz bir destek ile rahatlayabilirsin. Yarından 31 Temmuz’a kadar ikili ilişkilerde keyif ve denge ön planda olacak. Kendi dış görünüşüne önem verebilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşların ya da eşinin sürprizi keyif verebilir. Pazar günü itibariyle 31 Temmuz’a kadar tatile çıkabilirsin. Kendi başına keyif yapmak, eğlenmek konusunda titiz ve hassas olacaksın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinde ya da birlikte çalıştığın kişilerde ani bir değişiklik ile kariyerinde olumlu bir açılım olabilir. Yarından 31 Temmuz’a kadar sosyal organizasyonlarda detaycı ve programlı olabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayata bakış açını değiştirecek bir kültür, felsefe ya da kişi ile tanışabilirsin. Yarından 31 Temmuz’a kariyerinde yeni bağlantılar, ilişkilerini kullanma konusunda planlı ve programlı olacaksın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ailenin bir sürprizi ya da beklenmedik bir durum ile ortak gelirler ve yatırımlarda kendini güvenli hissedeceksin. Yarından 31 Temmuz’a kadar uzak seyahat, hukuki, akademik konular ön planda.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yakın akrabalarından alacağın sürpriz bir haber ile sevdiğinle keyifli bir gün geçirebilirsin. Yarından 31 Temmuz’a kadar gelir dışı kaynaklarını dengede tutmak için titiz ve detaycı olabilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kendinden beklenmedik bir davranış ile günlük rutininde daha rahat bir değişikliğe gidebilirsin. İlişkilerinde yarından itibaren 31 Temmuz’a kadar daha eleştirel ve mükemmeliyetçi olabilirsin.


Popüler Yayınlar