19 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Ev almak, satmak ya da diğer emlak işleri ile ilgili şaşırtıcı bir haber alabilirsin. Aile bireyleri ile ilgili beklenmedik kararlar şok etkisi yaratabilir. Tepkisel konuşmalardan çekinmelisin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yakın akrabalar ile ilgili beklenmedik ve kaynağı belirli olmayan haberler şaşırtabilir. İletişimde sakin kalmaya çalışmalısın. Kısa seyahatlerde beklenmedik bilgi hataları gerginlik yaratabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sosyal çevrenden şaşırtıcı haberler alabilirsin. Ancak birlikte yaptığın programlarda parasal sürprizler gerginlik yaratabilir. Arkadaşlarla ödünç para alışverişi için uygun bir gün değil.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün kendi fikirlerini ve duygularını ifade etmek istesen de çevrede yanlış anlaşılabilirsin. Özellikle kariyer ile ilgili konularda ve anne ile tepkisel ve çatışmacı iletişimden kaçınmalısın.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hukuki, akademik ya da uluslararası bir otorite figürünün beklenmedik hareketi ile düşüncelerin ve inançların karışabilir. Orijinal ve inovatif fikirlerin üzerinde çalışmak için ideal bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynak ya da eşinle-ortağınla ortak gelirler konusunda beklenmedik gelişmeler arkadaşlarının tepkilerine yol açabilir. Maddi konularda karşılıklı anlaşmanın zor olacağı bir gün.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eş ya da ortağına kariyer ile ilgili duygu ve düşüncelerini aktarman beklenmedik tepkilere yol açabilir. Sıra dışı fikir ya da tepkilere karşı sakin olman ya da konuyu bırakman faydalı olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinde ya da günlük yaşantın ile ilgili beklenmedik değişiklikler sebebiyle hukuki ya da akademik konularda tepkisel davranabilirsin. Ani bir konuşma yapmadan önce düşünmelisin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sevdiğin ya da çocuklarının maddi konular ile ilgili fikirlerine beklenmedik tepkisi çatışmaya yol açabilir. Sıra dışı bir aktivite ile ilgili de korkularını ortaya çıkarmak ilişkiyi zorlayabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eşin ile ev ya da aile işleri konusunda fikir anlaşmazlığı beklenmedik çatışmalara yol açabilir. Tepkisel bir cevap vermeden önce tartışmanın soğumasını beklemek faydalı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İş ile ilgili yazışma ya da seyahatlerde özellikle dikkat edilmesi gereken bir gün olacak. Gün boyu çıkabilecek sürprizler tepkisel davranışlar ve kelimelere dökülebilir. Ani kararlardan kaçının.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğin, çocuklar, eğlence ya da tatil ile ilgili ortaya çıkan beklenmedik bir masraf bilgisi çatışmalara yol açabilir. Tüm konuyu açıklığa kavuşturmadan tepki vermemek faydalı olabilir.


Popüler Yayınlar