19 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Ev almak, satmak ya da diğer emlak işleri ile ilgili şaşırtıcı bir haber alabilirsin. Aile bireyleri ile ilgili beklenmedik kararlar şok etkisi yaratabilir. Tepkisel konuşmalardan çekinmelisin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yakın akrabalar ile ilgili beklenmedik ve kaynağı belirli olmayan haberler şaşırtabilir. İletişimde sakin kalmaya çalışmalısın. Kısa seyahatlerde beklenmedik bilgi hataları gerginlik yaratabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sosyal çevrenden şaşırtıcı haberler alabilirsin. Ancak birlikte yaptığın programlarda parasal sürprizler gerginlik yaratabilir. Arkadaşlarla ödünç para alışverişi için uygun bir gün değil.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün kendi fikirlerini ve duygularını ifade etmek istesen de çevrede yanlış anlaşılabilirsin. Özellikle kariyer ile ilgili konularda ve anne ile tepkisel ve çatışmacı iletişimden kaçınmalısın.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hukuki, akademik ya da uluslararası bir otorite figürünün beklenmedik hareketi ile düşüncelerin ve inançların karışabilir. Orijinal ve inovatif fikirlerin üzerinde çalışmak için ideal bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynak ya da eşinle-ortağınla ortak gelirler konusunda beklenmedik gelişmeler arkadaşlarının tepkilerine yol açabilir. Maddi konularda karşılıklı anlaşmanın zor olacağı bir gün.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eş ya da ortağına kariyer ile ilgili duygu ve düşüncelerini aktarman beklenmedik tepkilere yol açabilir. Sıra dışı fikir ya da tepkilere karşı sakin olman ya da konuyu bırakman faydalı olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinde ya da günlük yaşantın ile ilgili beklenmedik değişiklikler sebebiyle hukuki ya da akademik konularda tepkisel davranabilirsin. Ani bir konuşma yapmadan önce düşünmelisin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sevdiğin ya da çocuklarının maddi konular ile ilgili fikirlerine beklenmedik tepkisi çatışmaya yol açabilir. Sıra dışı bir aktivite ile ilgili de korkularını ortaya çıkarmak ilişkiyi zorlayabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eşin ile ev ya da aile işleri konusunda fikir anlaşmazlığı beklenmedik çatışmalara yol açabilir. Tepkisel bir cevap vermeden önce tartışmanın soğumasını beklemek faydalı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İş ile ilgili yazışma ya da seyahatlerde özellikle dikkat edilmesi gereken bir gün olacak. Gün boyu çıkabilecek sürprizler tepkisel davranışlar ve kelimelere dökülebilir. Ani kararlardan kaçının.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğin, çocuklar, eğlence ya da tatil ile ilgili ortaya çıkan beklenmedik bir masraf bilgisi çatışmalara yol açabilir. Tüm konuyu açıklığa kavuşturmadan tepki vermemek faydalı olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem