2 Temmuz Günlük Burç Yorumları

KOÇ:

Dolunay ile kariyerinde geleceğe yönelik sağlam adımlar atma fırsatı yakalayabilirsin. Kariyer, saygınlık ve başarı mutluluğun için önem taşıyor. Aile bireyleri ile ego savaşlarından uzak durmalısın. 

BOĞA:

Dolunay ile bir felsefi platform, eğitim ya da uluslararası bir projede güç sahibi olma ve liderlik etmek isteyebilirsin. İletişimde duygusal, yıkıcı ve tepkisel olmaktan kaçınmalısın.

İKİZLER:

Gelir dışı kaynaklarınla ilgili bazı konular ışığa çıkıyor. Eş, ortak ya da aile ile paylaşılan değerlerde güç ve otorite istiyorsun. Duygusal davranarak aşırı harcamalardan kaçınmalısın.

YENGEÇ:

İş ile ilgili bir ortaklıkta sözleşme şartlarını görüşmeye başlayabilirsin. Güç ve otorite sahibi olmak bir yana duygusal olarak tatmin bir yana. Zorlayıcı ve yıkıcı duygulardan arınmalısın.

ASLAN:

Fedakarlık ve güç sahibi olma konularında bilinçaltı ve gerçeklik arasında sıkışmış hissedebilirsin. Dolunay ile ortaya çıkan gerginlik özellikle iş alanında güç sahibi olma isteğinizi açığa çıkarabilir. 

BAŞAK:

Aşk ve arkadaşlarına verdiğin değer, duygusal bağlar ve güç sahibi olma konusundaki duyguların ve düşüncelerin arasında kalabilirsin. Dolunay bırakman gereken ilişkileri aydınlatıyor olabilir.

TERAZİ:

Kariyer ve aile arasındaki dengeyi sağlamak için artık somut adımlar atmalısın. Dolunay ile hem duygusal hem ego tatmini yaşayacağın bir model için arınma fırsatı yakalayabilirsin.

AKREP:

Dolunay ile kardeşlerle hukuki bir konu ya da bir seyahat sebebiyle tartışabilirsin. İnançlar ve duygusal ihtiyaçlar arasında kaldığını hissedebilirsin. Hangi düşünceleri geride bırakmalısın? 

YAY:

Kendini gelirlerin ve değerlerinle güvende ve güçlü hissetmek istiyorsun. Ancak gelir dışı kaynaklarınla yatırım yapmak ve dönüşmek egonu parlatacak.  Dolunayın arınma enerjisinden faydalanmalısın.

OĞLAK:

Bugün gerçekleşen Dolunay ile ikili ilişkilerde güç savaşlarına girmemenin ya da duygusal beklentilerini karşındakine yüklemenin farkına varabilirsin. Mantık ve ego ile hareket etmek zorlayıcı olabilir. 

KOVA:

Bugün Dolunay ile kafanda kurduğun sorunlar aydınlanıyor. Çalıştığın yerde ego savaşları, gerginlikler, üstlerle çatışma konuları ile sağlık problemlerini ele almanın zamanı geldi.  Kendini rahatlatmalısın.

BALIK:

Arkadaşlardan duygusal destek almak isteyebilirsin. Sevdiğin ya da partnerinin yüksek egosu ve konuya duygusal yaklaşımını desteklememesi zorlayabilir. Dolunay ilişkilerde dengeyi zorlayabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova