2 Temmuz 2015 Perşembe

2 Temmuz Günlük Burç Yorumları

KOÇ:

Dolunay ile kariyerinde geleceğe yönelik sağlam adımlar atma fırsatı yakalayabilirsin. Kariyer, saygınlık ve başarı mutluluğun için önem taşıyor. Aile bireyleri ile ego savaşlarından uzak durmalısın. 

BOĞA:

Dolunay ile bir felsefi platform, eğitim ya da uluslararası bir projede güç sahibi olma ve liderlik etmek isteyebilirsin. İletişimde duygusal, yıkıcı ve tepkisel olmaktan kaçınmalısın.

İKİZLER:

Gelir dışı kaynaklarınla ilgili bazı konular ışığa çıkıyor. Eş, ortak ya da aile ile paylaşılan değerlerde güç ve otorite istiyorsun. Duygusal davranarak aşırı harcamalardan kaçınmalısın.

YENGEÇ:

İş ile ilgili bir ortaklıkta sözleşme şartlarını görüşmeye başlayabilirsin. Güç ve otorite sahibi olmak bir yana duygusal olarak tatmin bir yana. Zorlayıcı ve yıkıcı duygulardan arınmalısın.

ASLAN:

Fedakarlık ve güç sahibi olma konularında bilinçaltı ve gerçeklik arasında sıkışmış hissedebilirsin. Dolunay ile ortaya çıkan gerginlik özellikle iş alanında güç sahibi olma isteğinizi açığa çıkarabilir. 

BAŞAK:

Aşk ve arkadaşlarına verdiğin değer, duygusal bağlar ve güç sahibi olma konusundaki duyguların ve düşüncelerin arasında kalabilirsin. Dolunay bırakman gereken ilişkileri aydınlatıyor olabilir.

TERAZİ:

Kariyer ve aile arasındaki dengeyi sağlamak için artık somut adımlar atmalısın. Dolunay ile hem duygusal hem ego tatmini yaşayacağın bir model için arınma fırsatı yakalayabilirsin.

AKREP:

Dolunay ile kardeşlerle hukuki bir konu ya da bir seyahat sebebiyle tartışabilirsin. İnançlar ve duygusal ihtiyaçlar arasında kaldığını hissedebilirsin. Hangi düşünceleri geride bırakmalısın? 

YAY:

Kendini gelirlerin ve değerlerinle güvende ve güçlü hissetmek istiyorsun. Ancak gelir dışı kaynaklarınla yatırım yapmak ve dönüşmek egonu parlatacak.  Dolunayın arınma enerjisinden faydalanmalısın.

OĞLAK:

Bugün gerçekleşen Dolunay ile ikili ilişkilerde güç savaşlarına girmemenin ya da duygusal beklentilerini karşındakine yüklemenin farkına varabilirsin. Mantık ve ego ile hareket etmek zorlayıcı olabilir. 

KOVA:

Bugün Dolunay ile kafanda kurduğun sorunlar aydınlanıyor. Çalıştığın yerde ego savaşları, gerginlikler, üstlerle çatışma konuları ile sağlık problemlerini ele almanın zamanı geldi.  Kendini rahatlatmalısın.

BALIK:

Arkadaşlardan duygusal destek almak isteyebilirsin. Sevdiğin ya da partnerinin yüksek egosu ve konuya duygusal yaklaşımını desteklememesi zorlayabilir. Dolunay ilişkilerde dengeyi zorlayabilir.


13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...