20 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Haftanın ilk iki gününde aile ile ortak gelirler ya da emlak işleri ile ilgili kredi, finansman vb için geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsin. Güçlü birinin desteğini isteyebileceğin bir gün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Pazartesi ve Salı günleri önemli bir ortaklık için anlaşma vb adımları atabilir ya da sevdiğinle evlilik yolunda kararlar alabilirsin.  Konuşmak ve duygularını ifade etmek önem taşıyacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İş ile ilgili üzerinde çalıştığın maddi bir konuyu önümüzdeki iki günde tamamlayabilir ya da geleceğe yönelik bir gelir için somut adım atabilirsin. Karşılıklı sağlam kararlar alınabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta başında sevdiğin ile geleceğe yönelik planlar yapabilir ya da çocuk sahibi olmak ile ilgili görüşebilirsin. Sevdiğin, yaratıcı projelerde uzun soluklu sağlam adımlar atmak isteyeceksin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ev ve aile ile ilgili somut adımlar atmak; satın alma vb için aileden destek istemek için önümüzdeki iki gün oldukça uygun. Büyük bir akraba size kendini fark ettirmeden destek verebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Detayların ve düzenin önemli olacağı bir gün. Haftanın ilk iki gününde sosyal çevreden önemli bir kişi ile görüşmelerin geleceğe yönelik sağlam projeler için el sıkışma ile tamamlanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyer ile ilgili maddi konularda geleceğe yönelik somut adımlar ile; maaş zammı, pozisyon ve iş değişikliği gibi sözleşmelere imza atmak için pazartesi ve Salı günleri oldukça uygun olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Uzak bir seyahat, akademik bir program ya da hukuki bir sözleşmeye onay vermek için uygun iki gün seni bekliyor. Ayrıca ideallerine doğru sağlam adımlar attığını hissedebileceksin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığın projeni ortaya çıkarmak için gerekli olan finansör ya da yatırımcı ile pazartesi ya da Salı günü el sıkışabilirsin. Henüz resmi olmasa da sağlam bir adım olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Pazartesi ya da Salı günü sosyal çevrenden önemli bir vasıtası ile önemli bir ortaklığa somut adımlar atabilirsin. Karşılıklı anlaşma ile rahatlayarak kendini yeni ortağına bırakabilirsin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyerin ile ilgili önemli kişiler ile görüşme ayarlamak ya da onların desteğini istemek için pazartesi ve Salı günlerini kullanabilirsin. Kendini ve yeteneklerini gösterebileceğin iki gün olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İdeallerin ile yaratıcılığını birleştirerek somut obje ya da projeleri ortaya çıkarmak için harika bir iki gün seni bekliyor. İlham gücün ile yaratma becerini bir araya getirmen faydalı olacaktır.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem