21 Temmuz Günlük Burç Yorumları
Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Aileyi ilgilendiren bir yatırım için eşinle ortak gelirleriniz konusunda hem fikir olabileceğin bir gün olacak. Sezgilerinin gösterdiği yolu bir aile büyüğü ile paylaşarak onay alabilirsin. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün yakın akrabalardan birinin desteği ile önemli bir iş anlaşmasına imza atabilirsin. Bu ortaklığın temellerinin sağlam atılması için kardeşlerinin de yardımı söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelir ve iş dengesini oturtmak ve otorite figürleri ile konuşmak için güzel bir gün olacak. Maddi olarak hakkın olduğunu düşündüğün maaş için üstlerinle bugün konuşmak faydalı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Duygusal konuları ciddiye almanın tam zamanı. Sevdiğin ile ilişkinde ve çocuklar ile ilgili konularda daha önce almış olduğun dersleri göz önünde bulundurarak somut adımlar atabilirsin.  

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aile ve ev ile ilgili alman gereken sorumluluklar ve yapman gereken fedakarlıklardan mutluluk duyabilirsin. Bir aile büyüğünün vereceği destek ile bilinç altında kendini rahat hissedeceksin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sosyal çevrenden oluşan bir ekip ile umut ve hayallerine doğru somut adımlar atabilirsin. Bilgi, iletişim ya da doğru kişi ile anlaşma konusunda büyük bir akraba da yardımcı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sahip olduğun maddi manevi değerler ile yaptığın iş, kariyerin ve toplumdaki yerinin birbirini desteklediğini düşünüyorsun. Tüm bunların takdire değer olduğunu bilerek yeni bir adım atabilirsin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bir süredir üzerinde çalıştığın ve aşmaya çalıştığın konuların bir danışman ya da otorite figürünün desteklemesi gururlandıracak. Bu vesile ile ideallerine doğru somut adımlar atabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ortak ya da eş ile ortak gelirler konusunda gizli, konuşulmamış herşeyi ortaya dökerek rahatlamanın tam zamanı. Birlikte destekli ve emin adımlara geleceğe sağlam bakmanın tadını çıkaracaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evlilik ya da geleceğe yönelik bir iş ortaklığı için sosyal çevrenden otorite figürü biri ile görüşerek duygularını aktarabilirsin. Deneyimlerini aktarması ve onayı rahatlamanı sağlayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Geçmişte görüştüğün bir kariyer fırsatı ile ilgili bugün anlaşmaya varman söz konusu olabilir. Yeni sorumluluklar ve daha sıcak bir çalışma ortamı ile kendini gösterme fırsatı yakalayabilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Uluslararası bir danışman ya da otorite figürünün bilgi ve duygularını ifade edişini, yaratıcılığını desteği kendinle gurur duymanı sağlayacak. Çocuklarınla ilgili akademik bir karar verebilirsin.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova