21 Temmuz Günlük Burç Yorumları
Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Aileyi ilgilendiren bir yatırım için eşinle ortak gelirleriniz konusunda hem fikir olabileceğin bir gün olacak. Sezgilerinin gösterdiği yolu bir aile büyüğü ile paylaşarak onay alabilirsin. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün yakın akrabalardan birinin desteği ile önemli bir iş anlaşmasına imza atabilirsin. Bu ortaklığın temellerinin sağlam atılması için kardeşlerinin de yardımı söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelir ve iş dengesini oturtmak ve otorite figürleri ile konuşmak için güzel bir gün olacak. Maddi olarak hakkın olduğunu düşündüğün maaş için üstlerinle bugün konuşmak faydalı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Duygusal konuları ciddiye almanın tam zamanı. Sevdiğin ile ilişkinde ve çocuklar ile ilgili konularda daha önce almış olduğun dersleri göz önünde bulundurarak somut adımlar atabilirsin.  

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aile ve ev ile ilgili alman gereken sorumluluklar ve yapman gereken fedakarlıklardan mutluluk duyabilirsin. Bir aile büyüğünün vereceği destek ile bilinç altında kendini rahat hissedeceksin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sosyal çevrenden oluşan bir ekip ile umut ve hayallerine doğru somut adımlar atabilirsin. Bilgi, iletişim ya da doğru kişi ile anlaşma konusunda büyük bir akraba da yardımcı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sahip olduğun maddi manevi değerler ile yaptığın iş, kariyerin ve toplumdaki yerinin birbirini desteklediğini düşünüyorsun. Tüm bunların takdire değer olduğunu bilerek yeni bir adım atabilirsin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bir süredir üzerinde çalıştığın ve aşmaya çalıştığın konuların bir danışman ya da otorite figürünün desteklemesi gururlandıracak. Bu vesile ile ideallerine doğru somut adımlar atabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ortak ya da eş ile ortak gelirler konusunda gizli, konuşulmamış herşeyi ortaya dökerek rahatlamanın tam zamanı. Birlikte destekli ve emin adımlara geleceğe sağlam bakmanın tadını çıkaracaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evlilik ya da geleceğe yönelik bir iş ortaklığı için sosyal çevrenden otorite figürü biri ile görüşerek duygularını aktarabilirsin. Deneyimlerini aktarması ve onayı rahatlamanı sağlayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Geçmişte görüştüğün bir kariyer fırsatı ile ilgili bugün anlaşmaya varman söz konusu olabilir. Yeni sorumluluklar ve daha sıcak bir çalışma ortamı ile kendini gösterme fırsatı yakalayabilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Uluslararası bir danışman ya da otorite figürünün bilgi ve duygularını ifade edişini, yaratıcılığını desteği kendinle gurur duymanı sağlayacak. Çocuklarınla ilgili akademik bir karar verebilirsin.


Popüler Yayınlar