22 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Merkür Satürn Üçgeni Günlerindeyiz... Düşüncelerimizi somut ve sağlam adımlarla hayata geçirme günleri... Cumartesi günü başlayacak Venüs Geri Hareketi öncesinde ilişkilerimizden de yardım alarak harekete geçmemiz daha kolay olabilir. Çarşamba ve Perşembe Günlerini iyi değerlendirmeliyiz...
Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Hafta ortasında pazartesi ve Salı günleri yapmış olduğunuz anlaşmaları netleştirme ve resmileştirme fırsatı yakalayabilirsin. Ev almak, satmak ya da kiralamak için uygun günler olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Haftanın ilk iki gününde gerçekleşen ortaklık ile ilgili görüşmeleri finalize etmek ve sözleşmelere imza atmak için güzel iki gün olacak. Eş ya da danışmanının güçlü desteğini hissedebilirsin.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşinizde alacağınız yeni sorumluluklar ile daha fazla gelir getirecek fikirlerini ortaya koyma şansı yakalayabilirsin. Yeni fikirlerine üstlerinden onay alabilmek rahat hissettirebilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsan bu konudaki fikrini sevdiğinle somut bir şekilde paylaşabilirsin. Yaratıcı fikirlerini de işe dönüştürmek için somut adımlar atabileceğin bir gün olacak. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aile ile ilgili ortaya çıkan fikirler ile ev ve aileye dair somut adımlar atmaya başlayabilirsin. Kendin üzerinde çalıştığın bir fikri aile büyüklerinden birinin onayı ile hayata geçirebilirsin.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aynı fikirleri paylaştığın ekiplerde liderlik yaparak somut adım atmalarını ve anlaşmaya varmalarını sağlayabilirsin. Arkadaşların sayesinde önemli bir sözleşmeye imza atabilirsin. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyerinde yeni fikirlerin ile finansal konularda daha fazla sorumluluk alabilirsin. Liderlik ve fikir önderliği yapabileceğin bir projenin maddi getirileri için el sıkışmanız da mümkün olabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hukuki ya da akademik konularda yazışmalar ya da görüşmeler yapmak için uygun bir gün olacak. Uluslararası bir ofisten onay almak için de başvuru da bulunman söz konusu olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kredi, sigorta, miras vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili kolaylıklarla karşılaştığın bu haftada bir aile büyüğünün desteği ile rahatlayabilirsin. Kafandaki soru işaretleri silinebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sevdiğin ya da en yakın arkadaşın ile geleceğe yönelik birlikte somut adımlar atmak için konuşmak isteyebilirsin. Duygularını rahatlıkla ifade edeceğin bugünde temeller sağlam olacak.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İş yerinde yaratıcı fikirler ve ekip çalışmaları ile fikir önderliği yapma fırsatı yakalayabilirsin. Alacağın yeni sorumluluklar zorlayıcı olsa da fikirlerini rahatlıkla ortaya koyabilirsin.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yaratıcılık ve ilham gücünün yüksek olacağı bugünde ideallerine doğru somut adımlar atabilirsin. Ayrıca çocukların ile ilgili uluslararası, hukuki ya da akademik konularda olumlu haber gelebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem