23 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Güneş-Merkür Aslan Burcunda birleşiyor.. Kalbimiz ve zihnimiz aynı şeyi isteyecek.. Zekamızla lider olmak ve yaratıcılığımızı ortaya koyarak alkışlanmak isteyeceğiz.. Ve önümüzdeki bir ay yaratıcılık, aşk, hayatın tadını çıkarma ön planda olacak..

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Aklın kalbin eğlencede! Önümüzdeki bir ay aşk, tatil, eğlence, hayatın tadını çıkarma, çocuklar ve yaratıcı projeler ön planda olacak. Çocuklar ile ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aile ve ev yaşantın canlanıyor. Büyük aile ile bir arada sohbetler ya da evde partiler için harika bir ay olabilir. Ayrıca ev alma, kiralama vb için araştırma ve sözleşmeler değerlendirilebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İletişimin hızlı ve eğlenceli olacağı bir ay başlıyor. Kardeş ve yakın akrabalarla kısa seyahatlerde bir araya gelebileceğin gibi önemli sözleşme ya da anlaşmalar için de güzel bir dönem olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Finansal anlamda rahat ve güvende olacağın bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay süresince maddi değerlendirmeler ve araştırmalar yapmak; yatırım için plan yapmak ile geçebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni adımlar atmak için güzel bir ay başlıyor. Doğum günü ayında yeni eğitimler, tatiller, ilişkiler söz konusu olabilir. Eğlence ve iletişimin yoğun olacağı bu sürenin tadını çıkarmalısın.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Önümüzdeki bir ay boyunca ilham gücün ve yaratıcılığın yüksek olacak. Kendi başına tatile çıkmak ya da düşüncelerini toplamak için yalnız kalmak isteyebilirsin. Rahatlayacağın bir dönem bekliyor.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayattaki umutlarının ve arzularının ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Arkadaşlarla keyifli sohbetlerde buluşabilir ya da hayatın tadını çıkardığını hissedeceğin tatiller planlayabilirsin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyer ile ilgili yeni haberler alacağın ve gelişmelerin olacağı bir ay başlıyor. Bu dönemde üstlerin ile görüşerek ve sunumlar yaparak kendini göstermek için çabalamalan faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Önümüzdeki bir ay süresince uzak, keyifli ve bilgi ile besleyici tatil ya da seyahate çıkabilirsin. Akademik bir programa katılmak ya da hayallerinin peşinden koşmak için planlar yapabilirsin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebileceğin bir ay seni bekliyor. Ortağın ya da eşin ile yeni bir yatırım için araştırma yapabilirsin. Finansal anlamda olumlu bir ay olacak. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşinle keyifli tatillere çıkabileceğin, fikirlerini paylaşabileceğin ve en güzeli kendini yanında güvende hissedeceğin bir ay başlıyor. Önümüzdeki bir ay ortaklık ve ilişkilerde rahat olabilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Önümüzdeki bir ay süresince doktor kontrolleri ve iş ile ilgili bürokratik işleri halletmeye ayırabilirsin. İletişimin günlük hayatında rahat ve akıcı olacağı bu dönemde toplantılar daha kısa sürebilir.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova