24 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Aile ve ev ile ilgili sorumluluklardan kaçmak ve hatta tepkilerini açıkça ortaya koymak isteyebilirsin. Bu hareketi günde aile içi gerginliklere karşı dikkatli olmakta fayda var.

Boğa:
Bugün iletişimde ve kısa seyahatler ile ilgili aksaklıklar kafanı karıştırabilir. Özellikle beklenmedik teknolojik arızalar sebebiyle kendine farklı bir yol arayışı içine girebilirsin.

İkizler:
Arkadaşlarla maddi konularda çatışmalara gebe bir gün. Özellikle bir aile öznesiyle ilgili arkadaşının beklenmedik tepkisine karşı savunmaya geçmek zorunda hissedebilirsin.

Yengeç:
Kariyerin ile ilgili beklenmedik değişiklikler gerginlik hissetmene sebep olabilir. ilişkilerinde tepkisel davranmak yerine enerjini sportif aktivitelere yönlendirmen faydalı olacaktır.

Aslan:
Akademik yada hukuki bir konuda beklenmedik olaylar bilinçaltında hayatı sorgulamana sebep olabilir. Uzak bir seyahat esnasında sürpriz olaylar ile farklı bir yöne gidebilirsin.

Başak:
Sosyal bir organizasyonda aldığın görevde beklenmedik finansal gelişmeler ile Çatışmalar yaşanabilir. Arkadaşlarla maddi konuları konuşmak için doğru bir gün olmayabilir.

Terazi:
Eş ya da ortağın ile kariyerin üzerinde beklenmedik Tartışmalar yaşayabilirsin. İş için Fazlasıyla efor sarf etmen zorlayıcı bir faktör olabilir. İkna ve inatlaşma yerine hoşgörüye ön vermeli.

Akrep:
İş yerinde ani olaylar sebebiyle uzak bir seyahat ya da eğitimde aksaklıklar olabilir. İş yeri ile ilgili medya, uluslararası, hukuki konularda çatışmalardan uzak durmakta fayda var.

Yay:
Gelir dışı kaynaklarınla almak istediğin risk ortaklıklarda zorluklar çıkarabilir. Çocuklarla ilgili sürpriz  masraflar ortaya çıkabilir. Enerjini atmak için sportif aktiviteler faydalı olabilir.

Oğlak:
Eş ya da ailenle evdeki beklenmedik değişiklikler, misafir vb sebebiyle Çatışmalar yaşanabilir. Ev ile ilgili aniden ortaya çıkan bir masraf da bu gerginliği arttırmaya sebep olabilir.

Kova:
İş yerinde iletişim ve seyahati zorlayacak beklenmedik aksilikler ortaya çıkabilir. Aniden sorun çıkan bir sözleşme, yanlış bir bilet ya da bozulan teknolojik bir alet zorlayabilir.

Balık:
Çocuklar ya da tatil ile ilgili ortaya aniden çıkan bir masraf sevdiğinle çatışmaya sebep olabilir. Risk almak ya da kendi paranı kazanmak arasında kalmak da söz konusu olabilir.

Popüler Yayınlar