24 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Aile ve ev ile ilgili sorumluluklardan kaçmak ve hatta tepkilerini açıkça ortaya koymak isteyebilirsin. Bu hareketi günde aile içi gerginliklere karşı dikkatli olmakta fayda var.

Boğa:
Bugün iletişimde ve kısa seyahatler ile ilgili aksaklıklar kafanı karıştırabilir. Özellikle beklenmedik teknolojik arızalar sebebiyle kendine farklı bir yol arayışı içine girebilirsin.

İkizler:
Arkadaşlarla maddi konularda çatışmalara gebe bir gün. Özellikle bir aile öznesiyle ilgili arkadaşının beklenmedik tepkisine karşı savunmaya geçmek zorunda hissedebilirsin.

Yengeç:
Kariyerin ile ilgili beklenmedik değişiklikler gerginlik hissetmene sebep olabilir. ilişkilerinde tepkisel davranmak yerine enerjini sportif aktivitelere yönlendirmen faydalı olacaktır.

Aslan:
Akademik yada hukuki bir konuda beklenmedik olaylar bilinçaltında hayatı sorgulamana sebep olabilir. Uzak bir seyahat esnasında sürpriz olaylar ile farklı bir yöne gidebilirsin.

Başak:
Sosyal bir organizasyonda aldığın görevde beklenmedik finansal gelişmeler ile Çatışmalar yaşanabilir. Arkadaşlarla maddi konuları konuşmak için doğru bir gün olmayabilir.

Terazi:
Eş ya da ortağın ile kariyerin üzerinde beklenmedik Tartışmalar yaşayabilirsin. İş için Fazlasıyla efor sarf etmen zorlayıcı bir faktör olabilir. İkna ve inatlaşma yerine hoşgörüye ön vermeli.

Akrep:
İş yerinde ani olaylar sebebiyle uzak bir seyahat ya da eğitimde aksaklıklar olabilir. İş yeri ile ilgili medya, uluslararası, hukuki konularda çatışmalardan uzak durmakta fayda var.

Yay:
Gelir dışı kaynaklarınla almak istediğin risk ortaklıklarda zorluklar çıkarabilir. Çocuklarla ilgili sürpriz  masraflar ortaya çıkabilir. Enerjini atmak için sportif aktiviteler faydalı olabilir.

Oğlak:
Eş ya da ailenle evdeki beklenmedik değişiklikler, misafir vb sebebiyle Çatışmalar yaşanabilir. Ev ile ilgili aniden ortaya çıkan bir masraf da bu gerginliği arttırmaya sebep olabilir.

Kova:
İş yerinde iletişim ve seyahati zorlayacak beklenmedik aksilikler ortaya çıkabilir. Aniden sorun çıkan bir sözleşme, yanlış bir bilet ya da bozulan teknolojik bir alet zorlayabilir.

Balık:
Çocuklar ya da tatil ile ilgili ortaya aniden çıkan bir masraf sevdiğinle çatışmaya sebep olabilir. Risk almak ya da kendi paranı kazanmak arasında kalmak da söz konusu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem