25 Temmuz Günlük Burç Yorumları & Venüs Retro

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugünden itibaren 6 Eylül’e kadar günlük yaşantında, birlikte çalıştığın ya da altında çalışan kişilerle dikkatli olmakta fayda var. Tıbbi ve fiziksel müdaheleler için uygun bir dönem olmayabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

6 Eylül’e kadar gerçekleşecek aşk gezegenin geri hareketi ile geçmişten bir sevgili kapını çalabilir. Yeni bir ilişkiye adım atmakta ise zorlanabilirsin. Yaratıcı projeler ağırlaşabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Aşk, estetik, ilişkilerin yönetici gezegeni geri hareketini bugünden 6 Eylül’e kadar en çok evinde hissettirecek. Yapmayı düşündüğün dekorasyon için sonraki bir tarihi beklemen faydalı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugünden 6 Eylül’e kadar önce iletişim ve kısa seyahatlerde sonra ise gelir kaynaklarınla ilgili ilişkilerinde aksaklıklar yaşayabilirsin. Geçmişten beklediğin haber ya da paralar da gelebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Önceleri maddi kaynaklar ile ilgili sonra ise ilişkilerinde ve hedeflerine ulaşmakta zorlandığın bir 6 hafta olabilir. Aşk, bereket ve ilişkileri yöneten Venüs 6 Eylül’e kadar geri harekette olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugünden itibaren 6 Eylül’e kadar kendi hedeflerine ulaşmakta ve ikili ilişkilerde zorlandığını hissedebilirsin. Venüs geri hareketinde iken kendine dinlenmek için zaman ayırabilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aşk, estetik, ilişkilerin gezegeni geri hareketini bugünden 6 Eylül’e kadar en çok arkadaş çevrende hissettirecek. Bunu eski arkadaşlarla bir araya gelme fırsatı olarak değerlendirebilirsin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

6 Eylül’e kadar Venüs geri hareketi ile kariyer ilişkilerinde zorlanabilirsin. Yeni bir pozisyon için başvurmak doğru olmayabilir. Geçmişte görüştüğün pozisyonları yeniden değerlendirebilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hukuki, uluslararası ve akademik konularda ilişkilerde zorlantılar yaşanabilecek bir döneme giriyoruz. 6 Eylül’e kadar gerçekleşecek Venüs geri hareketi anlaşmazlık ve zor uzlaşmaya sebep olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Önümüzdeki bir buçuk ay finansal konularda ilişkilerinde dikkatli olmanda fayda var. 6 Eylül’e kadar geri hareketinde olacak Venüs sebebiyle gelir dışı kaynaklarda aksaklıklar ortaya çıkabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Aşk, sanat ve ilişkilerde dengeyi yöneten gezegen Venüs’ün geri hareketi 6 Eylül’e kadar en çok ikili ilişkilerinde hissedilecek. İlişkilerinde aksayan ve hasır altı edilen konular ortaya çıkabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugünden 6 Eylül’e kadar özellikle iş yerinde ilişkiler, maddi konular ve yaratıcı projeler ile ilgili aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Venüs geri hareketinde bu konuları temizlemen gerekecek.

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem