25 Temmuz 2015 Cumartesi

25 Temmuz Günlük Burç Yorumları & Venüs Retro

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugünden itibaren 6 Eylül’e kadar günlük yaşantında, birlikte çalıştığın ya da altında çalışan kişilerle dikkatli olmakta fayda var. Tıbbi ve fiziksel müdaheleler için uygun bir dönem olmayabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

6 Eylül’e kadar gerçekleşecek aşk gezegenin geri hareketi ile geçmişten bir sevgili kapını çalabilir. Yeni bir ilişkiye adım atmakta ise zorlanabilirsin. Yaratıcı projeler ağırlaşabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Aşk, estetik, ilişkilerin yönetici gezegeni geri hareketini bugünden 6 Eylül’e kadar en çok evinde hissettirecek. Yapmayı düşündüğün dekorasyon için sonraki bir tarihi beklemen faydalı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugünden 6 Eylül’e kadar önce iletişim ve kısa seyahatlerde sonra ise gelir kaynaklarınla ilgili ilişkilerinde aksaklıklar yaşayabilirsin. Geçmişten beklediğin haber ya da paralar da gelebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Önceleri maddi kaynaklar ile ilgili sonra ise ilişkilerinde ve hedeflerine ulaşmakta zorlandığın bir 6 hafta olabilir. Aşk, bereket ve ilişkileri yöneten Venüs 6 Eylül’e kadar geri harekette olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugünden itibaren 6 Eylül’e kadar kendi hedeflerine ulaşmakta ve ikili ilişkilerde zorlandığını hissedebilirsin. Venüs geri hareketinde iken kendine dinlenmek için zaman ayırabilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aşk, estetik, ilişkilerin gezegeni geri hareketini bugünden 6 Eylül’e kadar en çok arkadaş çevrende hissettirecek. Bunu eski arkadaşlarla bir araya gelme fırsatı olarak değerlendirebilirsin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

6 Eylül’e kadar Venüs geri hareketi ile kariyer ilişkilerinde zorlanabilirsin. Yeni bir pozisyon için başvurmak doğru olmayabilir. Geçmişte görüştüğün pozisyonları yeniden değerlendirebilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hukuki, uluslararası ve akademik konularda ilişkilerde zorlantılar yaşanabilecek bir döneme giriyoruz. 6 Eylül’e kadar gerçekleşecek Venüs geri hareketi anlaşmazlık ve zor uzlaşmaya sebep olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Önümüzdeki bir buçuk ay finansal konularda ilişkilerinde dikkatli olmanda fayda var. 6 Eylül’e kadar geri hareketinde olacak Venüs sebebiyle gelir dışı kaynaklarda aksaklıklar ortaya çıkabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Aşk, sanat ve ilişkilerde dengeyi yöneten gezegen Venüs’ün geri hareketi 6 Eylül’e kadar en çok ikili ilişkilerinde hissedilecek. İlişkilerinde aksayan ve hasır altı edilen konular ortaya çıkabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugünden 6 Eylül’e kadar özellikle iş yerinde ilişkiler, maddi konular ve yaratıcı projeler ile ilgili aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Venüs geri hareketinde bu konuları temizlemen gerekecek.

 

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...