26 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah aile ile ortak gelirler vb hakkında sorumluluklar ya da zorunluluklar baskı altında hissettirebilir. Akşama doğru benzer felsefeleri paylaştığın kişilerle kendini güvende hissedebilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İkili ilişkilerde tutku ve hırslarını uçlarda; sorumluluklar sebebiyle engellenmiş hissedebileceğin bir sabah olacak. Akşam ailenin desteği ile ortak gelirlerinle güven ve özgürlük hissedebilirsin. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Güne başlarken iş ile ilgili otorite figürlerinin baskısını üzerinde hissedebilirsin. Öğleden itibaren eş ve yakın akrabaların desteği ile keyifli ve neşeli ortamlarda bulunabilirsin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sabah çocuklarla ilgili sorumluluklar kendini baskı altında hissetmene sebep olabilir. Maddi konular ile ilgili gelen olumlu haberler ile iş ile ilgili rahat davranabileceğin bir akşam olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aile ve ev ile ilgili sorumlulukların aile büyükleri tarafından hatırlatılması sabah kendini kısıtlanmış hissetmene sebep olabilir. Çocuklar ya da sevdiğinle keyifli bir akşam geçirebilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sabah saatlerinde fikirlerini başkalarına ikna ettirmek konusunda hırslı olabilirsin. Otorite figürlerine karşı baskı hissedebilirsin. Akşam evinde ve ailenle neşeli bir program keyif verecek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi konularda aşırı hırslı davranabileceğin bir sabah. Öğleye doğru sorumlulukların ya da zorunluluklar baskı altında hissettirebilir. Akşam arkadaşlarla entelektüel paylaşımlar keyif verecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah saatlerinde duygu ve sezgilerini aşırı yoğun olacak. Özellikle ikili ilişkilerde sorumluluklar baskı hissettirebilir. Gün sonuna doğru kariyerin ve maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Güne başlarken kendini düşüncelerin içinde kaybolmuş ve baskı altında hissedebilirsin. Akşam saatlerinde farklı kültürlerden ya da ülkelerden kişilerle keyifli bir program yapabilirsin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Günün ilk saatlerinde arkadaşlarla maddi konularda aynı duyguları paylaşmayabilir; sosyal bir baskı altında hissedebilirsin. Aşırı harcamalara dikkat. Akşam dinlenmek keyif verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sabah saatlerinde kariyerin ile ilgili sorumluluklar ve zorunluluklar sebebiyle kendini baskı altında hissedebilirsin. Akşama doğru arkadaşların ve sevdiğinle neşeli bir program yapabilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Hukuki, akademik ya da kendi ideallerin ile ilgili sorumluluklar sebebiyle otorite figürleri tarafından baskı altında hissettiğin bir sabah olabilir. Akşam daha rahat ve özgüvenli olacaksın.

 


Popüler Yayınlar