26 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah aile ile ortak gelirler vb hakkında sorumluluklar ya da zorunluluklar baskı altında hissettirebilir. Akşama doğru benzer felsefeleri paylaştığın kişilerle kendini güvende hissedebilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İkili ilişkilerde tutku ve hırslarını uçlarda; sorumluluklar sebebiyle engellenmiş hissedebileceğin bir sabah olacak. Akşam ailenin desteği ile ortak gelirlerinle güven ve özgürlük hissedebilirsin. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Güne başlarken iş ile ilgili otorite figürlerinin baskısını üzerinde hissedebilirsin. Öğleden itibaren eş ve yakın akrabaların desteği ile keyifli ve neşeli ortamlarda bulunabilirsin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sabah çocuklarla ilgili sorumluluklar kendini baskı altında hissetmene sebep olabilir. Maddi konular ile ilgili gelen olumlu haberler ile iş ile ilgili rahat davranabileceğin bir akşam olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aile ve ev ile ilgili sorumlulukların aile büyükleri tarafından hatırlatılması sabah kendini kısıtlanmış hissetmene sebep olabilir. Çocuklar ya da sevdiğinle keyifli bir akşam geçirebilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sabah saatlerinde fikirlerini başkalarına ikna ettirmek konusunda hırslı olabilirsin. Otorite figürlerine karşı baskı hissedebilirsin. Akşam evinde ve ailenle neşeli bir program keyif verecek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi konularda aşırı hırslı davranabileceğin bir sabah. Öğleye doğru sorumlulukların ya da zorunluluklar baskı altında hissettirebilir. Akşam arkadaşlarla entelektüel paylaşımlar keyif verecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah saatlerinde duygu ve sezgilerini aşırı yoğun olacak. Özellikle ikili ilişkilerde sorumluluklar baskı hissettirebilir. Gün sonuna doğru kariyerin ve maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Güne başlarken kendini düşüncelerin içinde kaybolmuş ve baskı altında hissedebilirsin. Akşam saatlerinde farklı kültürlerden ya da ülkelerden kişilerle keyifli bir program yapabilirsin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Günün ilk saatlerinde arkadaşlarla maddi konularda aynı duyguları paylaşmayabilir; sosyal bir baskı altında hissedebilirsin. Aşırı harcamalara dikkat. Akşam dinlenmek keyif verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sabah saatlerinde kariyerin ile ilgili sorumluluklar ve zorunluluklar sebebiyle kendini baskı altında hissedebilirsin. Akşama doğru arkadaşların ve sevdiğinle neşeli bir program yapabilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Hukuki, akademik ya da kendi ideallerin ile ilgili sorumluluklar sebebiyle otorite figürleri tarafından baskı altında hissettiğin bir sabah olabilir. Akşam daha rahat ve özgüvenli olacaksın.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova