27 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugünden 27 Aralık’a kadar orjinalliğini ortaya koyabileceğin yaratıcı, teknolojik ya da inovatif çözümler üzerinde çalışabilirsin Kendini bu konularda geliştireceğin eğitimler söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Rüyalarının ve ilham gücünün sana inovatif ve orijinal çözümler getireceği yaratıcı bir sürece giriyorsun. Kendi yaratıcılığını ve özgünlüğünü ortaya çıkarmak için 27 Aralık’a kadar vaktin olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

27 Aralık’a kadar topluluklar içinde kendi özgünlüğünü ortaya koyabileceğin ve tepkisel davranmadan fikrini aktarabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin. Ekiplerle ruhsal çalışmalar da yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün ile 27 Aralık arasında kariyer dünyasında kendi farkını ortaya çıkarmak için inovatif ve orijinal çözümler üzerinde çalışabileceksin. Bu bir eğitim ya da öğretici bir proje olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Adım atmak istediğin bir idealin ile ilgili katılacağın eğitimler ya da uzak seyahatler vasıtası ile 27 Aralık’a kadar aydınlanma için fırsatlar yakalayacaksın. Kendi özgünlüğünü yakalayabilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili düzenlemen gereken konular olduğunun farkındasın. Ancak bugünden 27 Aralık’a kadar esas temizliğin ortak kaygı ve korkular ile ilgili olduğunu çözebilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Önümüzdeki beş ay ikili ilişkilerde kişiliğini ve özgünlüğünü ortaya koyarak daha özgür olabileceğin bir model yaratmak isteyebilirsin. Kendin olabileceğin ve rahat bir ilişki arzu edebilirsin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sağlığın ile ilgili göz ardı ettiğin konuları ele almanın zamanı geldi. Günlük rutininde kendin olamadığını hissettiğin anları değiştirmek için 27 Aralık’a kadar yeni adımlar atabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kendi yaratıcılığınla ortaya koyduğun ve özgün, orijinal hissettiğin bir konuda kendini geliştirme fırsatı yakalayabilirsin. Bugünden 27 Aralık’a kadar olan dönem aydınlatıcı olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile ve ev yaşantında kendin olduğunu hissetmek için özgürleşmek ve değişiklik yapmak isteyebilirsin. Önümüzdeki beş ay senin için bu anlamda yeni bir adım için hazırlık süreci olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugünden 27 Aralık’a kadar aklından geçirdiğin özgün, orijinal ya da inovatif fikirleri toparlamak, yazmak ya da başkaları ile paylaşmak için güzel bir süreç olacak. Ruhsal bir eğitim olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

Önümüzdeki beş ay süresince para kazanmak için motivasyonunun çok yüksek olmadığını hissedebilirsin. Daha ziyade kendini tüm orjinalliğinle değerli hissetmek için çaba gösterebilirsin.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem