27 Temmuz 2015 Pazartesi

27 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugünden 27 Aralık’a kadar orjinalliğini ortaya koyabileceğin yaratıcı, teknolojik ya da inovatif çözümler üzerinde çalışabilirsin Kendini bu konularda geliştireceğin eğitimler söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Rüyalarının ve ilham gücünün sana inovatif ve orijinal çözümler getireceği yaratıcı bir sürece giriyorsun. Kendi yaratıcılığını ve özgünlüğünü ortaya çıkarmak için 27 Aralık’a kadar vaktin olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

27 Aralık’a kadar topluluklar içinde kendi özgünlüğünü ortaya koyabileceğin ve tepkisel davranmadan fikrini aktarabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin. Ekiplerle ruhsal çalışmalar da yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün ile 27 Aralık arasında kariyer dünyasında kendi farkını ortaya çıkarmak için inovatif ve orijinal çözümler üzerinde çalışabileceksin. Bu bir eğitim ya da öğretici bir proje olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Adım atmak istediğin bir idealin ile ilgili katılacağın eğitimler ya da uzak seyahatler vasıtası ile 27 Aralık’a kadar aydınlanma için fırsatlar yakalayacaksın. Kendi özgünlüğünü yakalayabilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili düzenlemen gereken konular olduğunun farkındasın. Ancak bugünden 27 Aralık’a kadar esas temizliğin ortak kaygı ve korkular ile ilgili olduğunu çözebilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Önümüzdeki beş ay ikili ilişkilerde kişiliğini ve özgünlüğünü ortaya koyarak daha özgür olabileceğin bir model yaratmak isteyebilirsin. Kendin olabileceğin ve rahat bir ilişki arzu edebilirsin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sağlığın ile ilgili göz ardı ettiğin konuları ele almanın zamanı geldi. Günlük rutininde kendin olamadığını hissettiğin anları değiştirmek için 27 Aralık’a kadar yeni adımlar atabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kendi yaratıcılığınla ortaya koyduğun ve özgün, orijinal hissettiğin bir konuda kendini geliştirme fırsatı yakalayabilirsin. Bugünden 27 Aralık’a kadar olan dönem aydınlatıcı olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile ve ev yaşantında kendin olduğunu hissetmek için özgürleşmek ve değişiklik yapmak isteyebilirsin. Önümüzdeki beş ay senin için bu anlamda yeni bir adım için hazırlık süreci olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugünden 27 Aralık’a kadar aklından geçirdiğin özgün, orijinal ya da inovatif fikirleri toparlamak, yazmak ya da başkaları ile paylaşmak için güzel bir süreç olacak. Ruhsal bir eğitim olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

Önümüzdeki beş ay süresince para kazanmak için motivasyonunun çok yüksek olmadığını hissedebilirsin. Daha ziyade kendini tüm orjinalliğinle değerli hissetmek için çaba gösterebilirsin.


13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...