28 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İdeallerin doğrultusunda orijinalliğini ve özgürlükçü ruhunu ortaya koymak için hareket edebileceğin bir gün olacak. Akşam saatlerinde kariyer ile ilgili bir organizasyona katılabilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aile içi ilişkiler ve ortak gelirler ile ilgili özgürlük tutkunun aile bireyleri tarafından desteklendiğini hissedeceğin bir gün olabilir. Akşam romantik bir uzak seyahat planı yapabilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sabahtan itibaren ikili ilişkiler ile ilgili inançların ve felsefelerini rahatlıkla dile getirebilirsin. Ortak gelirler ile ilgili detaylı startejilerini akşam ailenle paylaşabileceksin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Güne başlarken iş yerinde maddi fikirlerini ve özgürleşme arzunu rahatlıkla dile getirebilirsin. Öğleden sonra işler yavaşlasa da akşam ortaklıklar ve sözleşmeler ile ilgili konular rahat akacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kendi yaratıcılığın ve ifade gücünde sıra dışı, üretken ve şanslı olduğunu hissedeceğin bir gün olacak. Akşam saatlerinde iş ile ilgili maddi konularda stratejik planlar yapmak isteyebilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Günün ilk yarısında ortak gelirler konusunda beklenmedik gelişmelere şaşırabilir; hoş görü ve minnet hissedebilirsin. Planlarını rahatlıkla ortaya koyabileceğin romantik bir akşam geçirebilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eşinin beklenmedik bir sözlü ya da yazılı sürprizi; ani bir kısa seyahat ile güne neşeli başlayabilirsin. Akşam ailene karşı planlı ve programlı olarak fedakarlık göstermek isteyebilirsin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah iş yerinde beklenmedik bir olay karşısında maddi olarak kendini daha özgür hissedeceksin. Kariyerin ile ilgili şanslı hissedeceğin bir gün. Akşam yeni sosyal iş bağlantıları kurabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaratıcılığının yüksek olacağı bugünde ideallerine ulaşmak için inovatif ve orijinal fikirler ortaya koyabilirsin. Akşama doğru kariyerinle ilgili olumlu maddi gelişmeler mutlu edebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sabah saatlerinde aile ile ilgili beklenmedik gelişmeler sebebiyle kendini rahat, özgür ve maddi anlamda özgür hissedebilirsin. Akşam uzak ve romantik seyahatler planlamak isteyebilirsin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Güne başlarken kısa bir seyahatte arkadaşlarla sürpriz bir karşılaşma ya da beklenmedik bir telefon görüşmesi neşeni yerine getirebilir. Akşam dinlenmek ve maddi planlar yapmak isteyebilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kariyerinde beklenmedik maddi gelişmeler ve iş yerinde şanslı hissettiren gelişim fırsatları neşeli ve umut dolu olmanı sağlayabilir. Akşam arkadaşlarla güzel bir program yapabilirsin.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem