28 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İdeallerin doğrultusunda orijinalliğini ve özgürlükçü ruhunu ortaya koymak için hareket edebileceğin bir gün olacak. Akşam saatlerinde kariyer ile ilgili bir organizasyona katılabilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aile içi ilişkiler ve ortak gelirler ile ilgili özgürlük tutkunun aile bireyleri tarafından desteklendiğini hissedeceğin bir gün olabilir. Akşam romantik bir uzak seyahat planı yapabilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sabahtan itibaren ikili ilişkiler ile ilgili inançların ve felsefelerini rahatlıkla dile getirebilirsin. Ortak gelirler ile ilgili detaylı startejilerini akşam ailenle paylaşabileceksin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Güne başlarken iş yerinde maddi fikirlerini ve özgürleşme arzunu rahatlıkla dile getirebilirsin. Öğleden sonra işler yavaşlasa da akşam ortaklıklar ve sözleşmeler ile ilgili konular rahat akacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kendi yaratıcılığın ve ifade gücünde sıra dışı, üretken ve şanslı olduğunu hissedeceğin bir gün olacak. Akşam saatlerinde iş ile ilgili maddi konularda stratejik planlar yapmak isteyebilirsin.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Günün ilk yarısında ortak gelirler konusunda beklenmedik gelişmelere şaşırabilir; hoş görü ve minnet hissedebilirsin. Planlarını rahatlıkla ortaya koyabileceğin romantik bir akşam geçirebilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eşinin beklenmedik bir sözlü ya da yazılı sürprizi; ani bir kısa seyahat ile güne neşeli başlayabilirsin. Akşam ailene karşı planlı ve programlı olarak fedakarlık göstermek isteyebilirsin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah iş yerinde beklenmedik bir olay karşısında maddi olarak kendini daha özgür hissedeceksin. Kariyerin ile ilgili şanslı hissedeceğin bir gün. Akşam yeni sosyal iş bağlantıları kurabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaratıcılığının yüksek olacağı bugünde ideallerine ulaşmak için inovatif ve orijinal fikirler ortaya koyabilirsin. Akşama doğru kariyerinle ilgili olumlu maddi gelişmeler mutlu edebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sabah saatlerinde aile ile ilgili beklenmedik gelişmeler sebebiyle kendini rahat, özgür ve maddi anlamda özgür hissedebilirsin. Akşam uzak ve romantik seyahatler planlamak isteyebilirsin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Güne başlarken kısa bir seyahatte arkadaşlarla sürpriz bir karşılaşma ya da beklenmedik bir telefon görüşmesi neşeni yerine getirebilir. Akşam dinlenmek ve maddi planlar yapmak isteyebilirsin.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kariyerinde beklenmedik maddi gelişmeler ve iş yerinde şanslı hissettiren gelişim fırsatları neşeli ve umut dolu olmanı sağlayabilir. Akşam arkadaşlarla güzel bir program yapabilirsin.

 


Popüler Yayınlar