29 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyerde stratejik ve planlı olmanın önem kazanacağı bir gün. Yaratıcılığını kariyerin için kullanabilirsin. Kariyerinde güç sahibi olmak için dönüştürmen gereken konuların farkına varabilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hukuki ve akademik konular ya da ideallerine doğru stratejik adımlar atacağın bir gün olabilir. Arkadaşlarının empati yaparak destek olduğunu hissedebilirsin. Bazı konuları iyi değerlendirmelisin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelir dışı kaynaklarınla ilgili stratejik ve planlı olmalısın. Kariyerinde yaratıcı projelerine, fikirlerine finansal destek bulabilirsin. Akşam saatlerinde finansal anlamda güçlü hissedeceksin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkilerde ciddiyet ve sorumluluklar ön planda olacak. Yabancı kişilerden ortaklıklarla ilgili yaratıcı çözümler alabilirsin. Akşam ilişkilerinde bırakman gerekenleri fark edebilirsin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinde ciddiyet ile işlerini tamamlamak isteyeceğin bir gün olacak. Finansal konularda yaratıcı çözümler mutlu edebilir. Akşam saatlerinde üstlerinden birinin desteği rahatlatabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Çocuklarla ilgili sorumlulukları ciddiyetle ele alabilirsin. Yaratıcı bir projeyi ele almak ya da sevdiğine romantik bir plan yapmak da söz konusu olabilir. Maddi konular zorlayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ev ve aile ile ilgili ciddiyet ve sorumluluğun ön planda olacağı bugünde iş ve gündelik işler ile ilgili konularda fedakarlık gösterebilirsin. Akşam aile büyüklerinden nasihatler alman olası.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Anlaşma, sözleşme vb konularda ciddiyetle ele alman gereken konular olabilir. Çocuklar ve yakın akrabalara karşı hoşgörülü olacaksın. Arınman gereken düşüncelerinle ilgili fikir alabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Para kazanmak ile ilgili stratejik kararlar almak isteyebilirsin. Aileden biri bu konuda sana ciddiye alabileceğin yaratıcı bir fikir verebilir. Değerlerini gözden geçireceğin bir akşam olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendinle ilgili ciddi olarak ne yapmak istediğini düşüneceğin, ruhsal ve fiziksel olarak kendini değerlendireceğin bir gün olabilir. Kendinde dönüştürmek istediğin konuları ele alabilirsin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bilinçaltında değerlerin ile ilgili kendini sorguladığın bir gün olabilir. Ruhsal çalışmalar ve meditasyon yaparak oldukça verimli geçirilebilir. Akşam dinlenmek için vakit ayırmak faydalı olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal organizasyonlarda ve arkadaşlara karşı konularda ciddiyet sorumluluk alabileceğin bir gün olacak. Fedakarlık ve yardımseverliğini kullanabilirsin. Akşam güç savaşları yaşanabilir.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova