29 Temmuz 2015 Çarşamba

29 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyerde stratejik ve planlı olmanın önem kazanacağı bir gün. Yaratıcılığını kariyerin için kullanabilirsin. Kariyerinde güç sahibi olmak için dönüştürmen gereken konuların farkına varabilirsin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hukuki ve akademik konular ya da ideallerine doğru stratejik adımlar atacağın bir gün olabilir. Arkadaşlarının empati yaparak destek olduğunu hissedebilirsin. Bazı konuları iyi değerlendirmelisin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelir dışı kaynaklarınla ilgili stratejik ve planlı olmalısın. Kariyerinde yaratıcı projelerine, fikirlerine finansal destek bulabilirsin. Akşam saatlerinde finansal anlamda güçlü hissedeceksin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkilerde ciddiyet ve sorumluluklar ön planda olacak. Yabancı kişilerden ortaklıklarla ilgili yaratıcı çözümler alabilirsin. Akşam ilişkilerinde bırakman gerekenleri fark edebilirsin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinde ciddiyet ile işlerini tamamlamak isteyeceğin bir gün olacak. Finansal konularda yaratıcı çözümler mutlu edebilir. Akşam saatlerinde üstlerinden birinin desteği rahatlatabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Çocuklarla ilgili sorumlulukları ciddiyetle ele alabilirsin. Yaratıcı bir projeyi ele almak ya da sevdiğine romantik bir plan yapmak da söz konusu olabilir. Maddi konular zorlayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ev ve aile ile ilgili ciddiyet ve sorumluluğun ön planda olacağı bugünde iş ve gündelik işler ile ilgili konularda fedakarlık gösterebilirsin. Akşam aile büyüklerinden nasihatler alman olası.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Anlaşma, sözleşme vb konularda ciddiyetle ele alman gereken konular olabilir. Çocuklar ve yakın akrabalara karşı hoşgörülü olacaksın. Arınman gereken düşüncelerinle ilgili fikir alabilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Para kazanmak ile ilgili stratejik kararlar almak isteyebilirsin. Aileden biri bu konuda sana ciddiye alabileceğin yaratıcı bir fikir verebilir. Değerlerini gözden geçireceğin bir akşam olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendinle ilgili ciddi olarak ne yapmak istediğini düşüneceğin, ruhsal ve fiziksel olarak kendini değerlendireceğin bir gün olabilir. Kendinde dönüştürmek istediğin konuları ele alabilirsin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bilinçaltında değerlerin ile ilgili kendini sorguladığın bir gün olabilir. Ruhsal çalışmalar ve meditasyon yaparak oldukça verimli geçirilebilir. Akşam dinlenmek için vakit ayırmak faydalı olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal organizasyonlarda ve arkadaşlara karşı konularda ciddiyet sorumluluk alabileceğin bir gün olacak. Fedakarlık ve yardımseverliğini kullanabilirsin. Akşam güç savaşları yaşanabilir.

 


13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...