3 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde kariyerin ile ilgili yatırımlar, finansal konularda somut adımlar atabilirsin. Akşam sosyal organizasyonlar bir toplumsal konular daha fazla Kafanı kurcalayabilir.

Boğa:
Uluslararası bir ortaklık, eşi ile hukuki konular yada uzak bir seyahat için sağlam adım atabileceğin bir sabah seni bekliyor. Kariyerin, idealler ve liderlik öğleden itibaren ön planda olacak.

İkizler:
İş ile ilgili finansal bir konuda sonuca ulaşman söz konusu olabilir. Öğle saatlerine yeni bir karar almakta zorlanabilirsin. Sonraki saatlerde daha idealist ve felsefi konulara yatkın olacaksın.

Yengeç:
Özel ilişkinde geleceğe Yönelik Sözler vermek; birbirinize açılmak için güzel bir sabah olabilir. Hobilerini işe çevirmek için yeni bir ortaklığa imza atman da söz konusu olabilir.

Aslan:
Aile büyüklerinden birinin desteği ile işinde geleceğe Yönelik stratejiler geliştirmen söz konus olabilir. Akşam üstü İkili ilişkilerinde Özgürlük ve bireysellik daha ön planda olacak. 

Başak:
Yakın akrabaların tanıştıracağı özel biri ile sağlam bir aşka adım atabilirsin. İşle ilgili geçmişten gelen stratejik bir riske imza atman söz konusu olabilir.  İşte inovatif fikirler bulabilirsin.

Terazi:
Ev yada herhangi bir emlak yatırımı ile ilgili somut adımlar atabileceğin bir sabah olacak. Öğleden sonradan itibaren yaratıcı saatlerden faydalanarak orijinal fikir çalışmaları yapılabilir.

Akrep:
İş ile stratejik yazışma, Sözleşme vb konularında sabah saatlerinde kararlı olacaksın. Yeni ve kuvvetli bağlantılar kurabilirsin. Ev ile ilgili konularda Özgür olmak isteyeceksin.

Yay:
Gelirlerinle ilgili analizler yapmak ve geleceğe yönelik stratejik kararlar vermek için iyi bir sabah olabilir. Öğleden itibaren teknolojik konular, kısa seyahatler ve iletişim ön planda olacak. 

Oğlak:
Kendini ve duygularını sosyal çevrene rahatlıkla anlatabileceğin ve ikna edebileceğin bir sabah olacak. Öğleden sonradan itibaren gelirlerinle ilgili Özgün adımlar atabilirsin.

Kova:
Kariyerinde atmak istediğin adımlar, Üstlerinde Konuşmak istediğin önemli Konuları Gündeme getirmek için güzel bir sabah seni bekliyor. Duygusal anlamda akşam daha rahat olacaksın

Balık:
Sosyal organizasyonlarda hukuki veya akademik anlamda fikir önderliği yapabilirsin. Sabahtan itibaren görevlerin ön planda. Fikir bulmak ve ilham Gücünü kullanmak için öğleden sonra ideal.


Aysegul Kuyumcu Turker

Popüler Yayınlar