3 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde kariyerin ile ilgili yatırımlar, finansal konularda somut adımlar atabilirsin. Akşam sosyal organizasyonlar bir toplumsal konular daha fazla Kafanı kurcalayabilir.

Boğa:
Uluslararası bir ortaklık, eşi ile hukuki konular yada uzak bir seyahat için sağlam adım atabileceğin bir sabah seni bekliyor. Kariyerin, idealler ve liderlik öğleden itibaren ön planda olacak.

İkizler:
İş ile ilgili finansal bir konuda sonuca ulaşman söz konusu olabilir. Öğle saatlerine yeni bir karar almakta zorlanabilirsin. Sonraki saatlerde daha idealist ve felsefi konulara yatkın olacaksın.

Yengeç:
Özel ilişkinde geleceğe Yönelik Sözler vermek; birbirinize açılmak için güzel bir sabah olabilir. Hobilerini işe çevirmek için yeni bir ortaklığa imza atman da söz konusu olabilir.

Aslan:
Aile büyüklerinden birinin desteği ile işinde geleceğe Yönelik stratejiler geliştirmen söz konus olabilir. Akşam üstü İkili ilişkilerinde Özgürlük ve bireysellik daha ön planda olacak. 

Başak:
Yakın akrabaların tanıştıracağı özel biri ile sağlam bir aşka adım atabilirsin. İşle ilgili geçmişten gelen stratejik bir riske imza atman söz konusu olabilir.  İşte inovatif fikirler bulabilirsin.

Terazi:
Ev yada herhangi bir emlak yatırımı ile ilgili somut adımlar atabileceğin bir sabah olacak. Öğleden sonradan itibaren yaratıcı saatlerden faydalanarak orijinal fikir çalışmaları yapılabilir.

Akrep:
İş ile stratejik yazışma, Sözleşme vb konularında sabah saatlerinde kararlı olacaksın. Yeni ve kuvvetli bağlantılar kurabilirsin. Ev ile ilgili konularda Özgür olmak isteyeceksin.

Yay:
Gelirlerinle ilgili analizler yapmak ve geleceğe yönelik stratejik kararlar vermek için iyi bir sabah olabilir. Öğleden itibaren teknolojik konular, kısa seyahatler ve iletişim ön planda olacak. 

Oğlak:
Kendini ve duygularını sosyal çevrene rahatlıkla anlatabileceğin ve ikna edebileceğin bir sabah olacak. Öğleden sonradan itibaren gelirlerinle ilgili Özgün adımlar atabilirsin.

Kova:
Kariyerinde atmak istediğin adımlar, Üstlerinde Konuşmak istediğin önemli Konuları Gündeme getirmek için güzel bir sabah seni bekliyor. Duygusal anlamda akşam daha rahat olacaksın

Balık:
Sosyal organizasyonlarda hukuki veya akademik anlamda fikir önderliği yapabilirsin. Sabahtan itibaren görevlerin ön planda. Fikir bulmak ve ilham Gücünü kullanmak için öğleden sonra ideal.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem