30 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Duygusal çıkışlara ya da aşırı risk almaya karşı dikkatli olmalısın. Öğle saatlerinde finansal konularda güçlü biri destek verebilir. Aile ve iş hayatında dengeyi sağlamak olay yaratabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hukuki, akademik konularda ya da uzak seyahatler ile ilgili sırlar beklenmedik şekilde ortaya çıkabilir. Eşinin desteğini alsan da yakın akrabalarla aranda sözlü gerginliklere yol açabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarla para alış verişi için uygun bir gün olmayabilir. Kendi sisteminin içinde düzenini korumaya çalışırken beklenmedik bir tepki alabilirsin. İş ile ilgili sorumluluklarını yerine getirebileceksin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinde ani gelişmeler ile iş ortaklıklarında çatışmalarla karşılaşabilirsin. Kendini ortaya agresifçe koymaktan çekinmelisin. Eşinin desteğini alarak rahatlayacağın bir akşam olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinde işlerini organize olarak tamamlayabilirsin. Hukuki konularda tepkisel davranmaktan çekinmelisin. Duygusal gerginlik zorlayabilir ama aile büyüklerinden birinin desteği rahatlatacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Çocuklarla ilgili beklenmedik masrafların ortaya çıkması programını zorlayabilir. Bu ciddi yaklaşımını arkadaşların duygusal olarak anlayamayabilirler. Kardeşlerinden destek alabilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile ve ev ile ilgili ele almak istediğin konulara eşinin tepkisi şaşırtıcı olabilir. İş ve ev ile ilgili yapmak istediklerinle bölünmüş hissedebilirsin. bir aile büyüğü maddi destek verebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün iş yerinde beklenmedik gelişmeler sebebiyle planladığın kısa seyahatlerde değişiklikler şaşırtabilir. Uzak bir iş seyahati ile kısa bir seyahat arasında bölünmüş hissedebilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aşırı maddi riskler almak için uygun bir gün olmayabilir. Beklenmedik sonuçlar olabilir. Kendi gelirlerin ile kurmak istediğin sistem ile gelir dışı kaynaklarını kullanmak arasında kalabilirsin. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev ya da aile ile ilgili beklenmedik olaylar sebebi ile eşine gerginlikler yaşamanız olası. Ciddi tavrın duygusal olarak zorlayabilir. Sosyal çevrenden bir otorite figürü destek verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün iletişimde ve kısa seyahatler ile ilgili konularda beklenmedik gelişmeler şaşırtabilir. Spor yaparak enerjini atabilirsin. Kariyerinle ilgili önemli bir otorite figürü sana destek olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

Sosyal organizasyonlarda aldığın maddi sorumlulukların beklenmedik sonuçları olabilir. Çocuklar ya da sevdiğin eğlenmek için zorlayıcı davranabilir. Dengeyi bulmak için zorlanabilirsin.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova