30 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Duygusal çıkışlara ya da aşırı risk almaya karşı dikkatli olmalısın. Öğle saatlerinde finansal konularda güçlü biri destek verebilir. Aile ve iş hayatında dengeyi sağlamak olay yaratabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hukuki, akademik konularda ya da uzak seyahatler ile ilgili sırlar beklenmedik şekilde ortaya çıkabilir. Eşinin desteğini alsan da yakın akrabalarla aranda sözlü gerginliklere yol açabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarla para alış verişi için uygun bir gün olmayabilir. Kendi sisteminin içinde düzenini korumaya çalışırken beklenmedik bir tepki alabilirsin. İş ile ilgili sorumluluklarını yerine getirebileceksin.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinde ani gelişmeler ile iş ortaklıklarında çatışmalarla karşılaşabilirsin. Kendini ortaya agresifçe koymaktan çekinmelisin. Eşinin desteğini alarak rahatlayacağın bir akşam olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinde işlerini organize olarak tamamlayabilirsin. Hukuki konularda tepkisel davranmaktan çekinmelisin. Duygusal gerginlik zorlayabilir ama aile büyüklerinden birinin desteği rahatlatacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Çocuklarla ilgili beklenmedik masrafların ortaya çıkması programını zorlayabilir. Bu ciddi yaklaşımını arkadaşların duygusal olarak anlayamayabilirler. Kardeşlerinden destek alabilirsin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile ve ev ile ilgili ele almak istediğin konulara eşinin tepkisi şaşırtıcı olabilir. İş ve ev ile ilgili yapmak istediklerinle bölünmüş hissedebilirsin. bir aile büyüğü maddi destek verebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün iş yerinde beklenmedik gelişmeler sebebiyle planladığın kısa seyahatlerde değişiklikler şaşırtabilir. Uzak bir iş seyahati ile kısa bir seyahat arasında bölünmüş hissedebilirsin.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aşırı maddi riskler almak için uygun bir gün olmayabilir. Beklenmedik sonuçlar olabilir. Kendi gelirlerin ile kurmak istediğin sistem ile gelir dışı kaynaklarını kullanmak arasında kalabilirsin. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev ya da aile ile ilgili beklenmedik olaylar sebebi ile eşine gerginlikler yaşamanız olası. Ciddi tavrın duygusal olarak zorlayabilir. Sosyal çevrenden bir otorite figürü destek verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün iletişimde ve kısa seyahatler ile ilgili konularda beklenmedik gelişmeler şaşırtabilir. Spor yaparak enerjini atabilirsin. Kariyerinle ilgili önemli bir otorite figürü sana destek olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

Sosyal organizasyonlarda aldığın maddi sorumlulukların beklenmedik sonuçları olabilir. Çocuklar ya da sevdiğin eğlenmek için zorlayıcı davranabilir. Dengeyi bulmak için zorlanabilirsin.


Popüler Yayınlar