31 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile hayatın tadını çıkarmak ve sosyal arenada yer almak arasında kalabilirsin. Reformist ya da toplumsal konulara duyarlı yanın ile eğlenmek isteyen yanın çatışabilir.

Boğa:
Kariyerin ile ilgili konularda idealist ve teknolojiden yana hissedebilirsin. Otorite anlamında Aile büyüklerinden biri ile Dolunay'ın getirdiği gerginlik ile bu konuda çatışma yaşanabilir. 

İkizler:
Bugün Dolunay ile seyahat ve eğitim konusunda yeni kararlar alabilirsin. Eğlenceli bir kısa seyahatin seni daha tatmin edeceğini bilsen de radikal bir uzun seyahat isteyebilirsin.

Yengeç:
Finansal konularda Özgür ve idealist olma arzun bugün gerçekleşen Dolunay ile ön plana çıkabilir. Önemli birinden onay alabilirsin. Huzursuzluk yaratmak yerine dengeli harcamalısın.

Aslan:
Bugün gerçekleşen Dolunay ikili ilişkilerde duygusal gerginliklere yol açabilir. Bir yandan Özgür ve idealist bir ilişki isterken bir yandan Baskın ego ile kendi içinde çelişebilirsin.

Başak:
Günlük rutin, sağlık, spor ve iş ile ilgili başladığın birşeyi tamamlayabilirsin. Dolunay'ın yarattığı gerginlik bilinç altında seni zorlasa da işleri tamamlamanın huzuru içinde olacaksın.

Terazi:
Aşk ve romantizmin doruklarında bir Dolunay olabileceği gibi beklentilerin ve isteklerin arasında belirsizlikten Kaynaklı gergin bir gün de olabilir. Çocuklarla ilgili güzel haberler alabilirsin.

Akrep:
Kariyerinde yapman gerekenler aile yaşantında arzuladığın dengeyi bozabilir. Bugün Dolunay ile bununla yüzleşmen gerekebilir. Daha Özgür bir yaşam arzunu ailene belirtebilirsin.

Yay:
Sözleşmeler, hukuki konular bugün Dolunay ile tamamlanma sürecine girerek gündemde olacak. Eğer daha Özgür bir sistem arzusunda isen dengeyi bulmanın önemini anlayabilirsin.

Oğlak:
Maddi konularda Özgür olma arzun ve gelir dışı kaynaklarını harcayarak lüks yaşam isteğin arasında kalabilirsin. Bugün Dolunay ile finansal bir Sürecin tamamlanması söz konusu olabilir.

Kova:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile kendi hayatın ile gerçekleştirmeyi arzu ettiğin bir konuda harekete geçebilirsin. İkili ilişkilerde eğlenceli ve hayatın tadını Çıkaracağın bir gün olabilir.

Balık:
Dinlenmek ve eğlenmek tüm gerginliklere rağmen beklentin olabilir. Bugün gerçekleşen Dolunay ile günlük yaşantında kendi isteklerini ön plana almak daha kolay olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem