31 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile hayatın tadını çıkarmak ve sosyal arenada yer almak arasında kalabilirsin. Reformist ya da toplumsal konulara duyarlı yanın ile eğlenmek isteyen yanın çatışabilir.

Boğa:
Kariyerin ile ilgili konularda idealist ve teknolojiden yana hissedebilirsin. Otorite anlamında Aile büyüklerinden biri ile Dolunay'ın getirdiği gerginlik ile bu konuda çatışma yaşanabilir. 

İkizler:
Bugün Dolunay ile seyahat ve eğitim konusunda yeni kararlar alabilirsin. Eğlenceli bir kısa seyahatin seni daha tatmin edeceğini bilsen de radikal bir uzun seyahat isteyebilirsin.

Yengeç:
Finansal konularda Özgür ve idealist olma arzun bugün gerçekleşen Dolunay ile ön plana çıkabilir. Önemli birinden onay alabilirsin. Huzursuzluk yaratmak yerine dengeli harcamalısın.

Aslan:
Bugün gerçekleşen Dolunay ikili ilişkilerde duygusal gerginliklere yol açabilir. Bir yandan Özgür ve idealist bir ilişki isterken bir yandan Baskın ego ile kendi içinde çelişebilirsin.

Başak:
Günlük rutin, sağlık, spor ve iş ile ilgili başladığın birşeyi tamamlayabilirsin. Dolunay'ın yarattığı gerginlik bilinç altında seni zorlasa da işleri tamamlamanın huzuru içinde olacaksın.

Terazi:
Aşk ve romantizmin doruklarında bir Dolunay olabileceği gibi beklentilerin ve isteklerin arasında belirsizlikten Kaynaklı gergin bir gün de olabilir. Çocuklarla ilgili güzel haberler alabilirsin.

Akrep:
Kariyerinde yapman gerekenler aile yaşantında arzuladığın dengeyi bozabilir. Bugün Dolunay ile bununla yüzleşmen gerekebilir. Daha Özgür bir yaşam arzunu ailene belirtebilirsin.

Yay:
Sözleşmeler, hukuki konular bugün Dolunay ile tamamlanma sürecine girerek gündemde olacak. Eğer daha Özgür bir sistem arzusunda isen dengeyi bulmanın önemini anlayabilirsin.

Oğlak:
Maddi konularda Özgür olma arzun ve gelir dışı kaynaklarını harcayarak lüks yaşam isteğin arasında kalabilirsin. Bugün Dolunay ile finansal bir Sürecin tamamlanması söz konusu olabilir.

Kova:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile kendi hayatın ile gerçekleştirmeyi arzu ettiğin bir konuda harekete geçebilirsin. İkili ilişkilerde eğlenceli ve hayatın tadını Çıkaracağın bir gün olabilir.

Balık:
Dinlenmek ve eğlenmek tüm gerginliklere rağmen beklentin olabilir. Bugün gerçekleşen Dolunay ile günlük yaşantında kendi isteklerini ön plana almak daha kolay olabilir.

Popüler Yayınlar