4 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sevdiğini romantik mesajlarla şımartmanın tam zamanı. Keyifli bir kısa seyahatte aşkını yeniden ilan edebilirsin. Bekarsan yeni bir eğitim, hobi kursu ya da seyahat Aşka açılabilir.

Boğa:
Ailene finansal konularda ve emlak yatırımları ile ilgili fikirlerini açmak için güzel bir gün olacak. Birlikten kuvvet doğacak. Geniş aile ile bir arada kutlamalar yapmak için harika bir hafta sonu.

İkizler:
Kendi fikirlerini ve işini pazarlamak için harika bir gün. Yeni sözleşme veya anlaşma söz konusu olabilir.
Romantik bir kısa seyahat, yakın akrabalarla hareketli bir tatil keyif verecek.

Yengeç:
Maddi konularda gelirlerini arttırmak için kafa yorabilirsin. Bugün ürettiğin fikirler veya okuduğun bilgiler ile ne kadar değerli olduğunu anlayabilirsin. Kendine güvenerek adım atacaksın.

Aslan:
Arkadaşlarla keyifli sohbet ortamlarında bulunmak için harika bir hafta sonu olacak. Bekarsan zekasına hayran kalacağın biri ile karşılaşabilirsin. Kendini geliştirmene de faydalı olabilir.

Başak:
Kariyerinle ilgili harika haberler almak üzeresin! bir röportaj, görüş bildireceğin bir medya ya da önemli birinin desteği ile yatırım için görüşme bile yapabilirsin. Sunum hazırlamak iyi olabilir.

Terazi:
İdeallerin ve yaşamdaki hedeflerin için sosyal çevrenle Konuşmak, fikirlerini aktarmak ya da dua etmek için güzel bir hafta sonu. Ekiplerle felsefi paylaşımlar gelişiminizi destekleyecek.

Akrep:
İş için yatırım ya da finansman arayışlarına sosyal organizasyonlarda sürdürmen faydalı olabilir. Hem vizyon hem de maddi anlamda genişlemene yardımcı olacak kişilerle tanışabilirsin.

Yay: 
Sevdiğine ideallerini aktarabileceğin, hayat felsefeni ve vizyonunu paylaşabileceğin bir hafta sonu olacak.  Bekarlar için sosyal medya, eğitim ya da uzak seyahatler Tanışma Fırsatı getirebilir.

Oğlak:
İş yerinde üreteceğin fikirler ile finansman ve yatırımcı bulma fırsatı yakalayabilirsin. Günlük rutinine hareketlilik kazandıracak güzel bir haber Alman da söz konusu olabilir.

Kova:
Aşk, romantizm, keyif ve eğlencenin kelimelere döküldüğü bir hafta sonu olacak. Çocuklarla keyifli sohbetler yapabilir ya da sevdiğinle bir aile olma fikirini dile getirebilirsin.

Balık:
İş ile ilgili aile bireylerinin fikrini almanın tam zamanı. Sohbet arasında evden çalışmayı düşündüğünü de aktarabilirsin. Eve yeni bir spor aleti almak da hafta sonu eğlencesi olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem