5 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Arkadaşlarla ve sevgiliyle iletişimin yoğun olacağı bir gün seni bekliyor. Birlikte an'ın tadını çıkaracağınız kısa bir seyahate çıkabilir ya da romantik bir tatil planlayabilirsin.

Boğa:
Aileyle bir araya gelmek ve sahip olduğunuz bilgileri paylaşmak için keyifli bir gün olacak. Ev için yeni teknolojik ya da dekoratif obje alışverişi de keyifli bir gün geçirmeni sağlayabilir. 

İkizler:
Farklı sosyal ortamlarda tanışacağın yeni kişilerle fikir alışverişlerinde bulunabilirsin. Kendin için araba, teknolojik cihaz almak isteyebilirsin. Yakın akrabalarla bir araya gelmek iyi gelecek.

Yengeç:
Maddi konular ile ilgili gizli konuların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Kendine ve fikirlerine güveniyorsun. Alacağın bir tüyo ile yeni Kazanç Kapıları bulabilirsin.

Aslan:
Arkadaş çevrenden biri ile romantik bir gün Geçirme Fırsatı yakalayabilirsin. Kendi dış görünüşünde Değişiklikler yapmayı düşünüyorsan, arkadaşların fikrini almak için güzel bir gün.

Başak:
Kariyer ile ilgili konularda yaratıcılığını kullanmak için harika bir gün seni bekliyor. Ayrıca çevrende seni bilen kişiler Tarafından hiç tanımadığın biri ile romantik bir Tanıştırma söz konusu olabilir.

Terazi:
Arkadaşlarla keyif yapmak için uzak bir seyahate çıkmanın tam zamanı. Kim bilir, belkide romantik bir karşılaşma olabilir. Her ihtimalde bugün bol iletişim, keyif ve eğlence Vaad ediyor.

Akrep:
Kariyerin ile ilgili finansal konularda pazarlık yapmak için güzel bir gün. Hem kendi Gücünü, yaratıcılığını ve ilişkilerde zerafetini gösterebilir hem de maddi zekan ile büyüleyebilirsin.

Yay:
Bugün hukuki, psikolojik, uluslararası ya da bilgi istediğin herhangi bir konuda danışmanlık almak için güzel bir gün olacak. Karşılıklı fikir alışverişi ve dengeli bir ilişki kurabilirsin.

Oğlak:
Bugün iş yerinde fikir alışverişinde bulacağınız yeni fikirlerle Bonus, prim vb arttırma şansı yakalayabilirsin. Ya da sadece Üstlerinle fikirlerini paylaşarak kaynaklarına zam isteyebilirsin.

Kova:
Aşk ve romantizm bugünün ana teması olacak. Sevdiğinle Duygularını paylaşabilir ya da eşinle çocuklara dair fikirlerini paylaşabilirsin. Birlikte tatile çıkmak aşkınızı tazeleyebilir.

Balık:
Aile ile ilgili konularda sana yardımcı olacak uygun Kişiyi bulmak için harika bir gün. Hem ilişkilerde denge hem de zihinsel uyumu yakalaman söz konusu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem