6 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Haftaya başlarken kariyerini aile hayatını arasında zorlantılar yaşadığını hissedebilirsin. Otorite figürleri ile çatışmak yerine dengeyi kurmaya kafa yormak daha faydalı olabilir.

Boğa:
Bugün Hukuki ya da akademik konularda otorite figürleri ile çatışmamak daha faydalı olacaktır. Inançlarınız ve fikirlerinizi belirtmek isteseniz de güç savaşlarından uzak durmakta fayda var. 

İkizler:
Finansal konularda güçlü kişilerle savaşmaktan çekinmek gereken bir gün olacak. Özellikle aile ve ortaklarla ortak gelirler konusunda çekişmeler söz konusu olabilir.


Yengeç:
Ailenizle olan işlerinizde aceleci ve dikte eder bir tavır sergileyebilirsiniz. Aslında işi çabucak halletme arzusu içinde olabilirsiniz ancak bu yanlış anlaşmaya ve karşılıklı kırgınlıklara yol açabilir.

Aslan:
Arkadaşlarınızla birlikte spontan bir seyahate gidebilirsiniz. Diğer kişiler arasında çıkan beklenmedik tartışmada dengeyi kurabilecek kişi olarak duruma müdahele etmeniz gerekebilir.

Başak:
Maddi durumunuz hakkında gergin ve atılgansınız. Arkadaş grubunuzdan gelirlerinizi arttırmanızı sağalayacak bir öneri gelebilir. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili konularda ileri adım atmak için sabırsız ve adeta bir savaşçı gibisiniz. Üstlerinizle bu enerji fazlası çatışmanıza sebep olabilir. Liderliği agresiflikle karıştırmadan dengeyi bulmalısınız.

Akrep:
Uzun bir seyahat sebebiyle kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz. Dinlenmek ve enerji toplamalısınız. Zihninizin doluluğunu, yeni fikirlerinizi kağıda dökmek için kullanabilirsiniz.

Yay:
İnovatif fikirleriniz ile yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla ilgili bir gerginlik sebebiyle kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Agresif tavırlardan çekinmelisiniz.

Oğlak:
Kariyerin ile ilgili attığın seri adımlar ve liderlik pozisyonunu eşinizle aranızdaki ilişkinin gerilmesine sebep olabilir. İş yerindeki olumlu havadan yararlanmalısın. Evle ilgili süprizler olabilir.

Kova:
İşle ilgili yapılması gereken görüşmeler, yanıtlanması gereken epostalara cevap vermelisiniz. İnançlar ve hayat felsefeni başkalarına ikna için çabalarken fazlasıyla agresif davranabilirsin.

Balık:
Gelir dışı kaynaklarla ilgili ailenizle çatışmalar yaşayabilirsin. Onların onaylamadığı bir yatırıma hızlıca girişmek sebep olabilir. Konuşmak ve anlaşmaya çalışmak bugün önemli olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova