7 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bilinçaltında Hoşgörü ve fedakarlıkla ilgili duygularınla yüzleşmek zorlayıcı olabilir. Akşam üstüne doğru iletişimde çatışmalar olsa da karar vermek daha kolay olabilir. Akşam enerji yükseliyor.

Boğa:
Arkadaşlarla ilgili konularda geçmişten bu yana rahatsız olduğun ayda zorladığını düşündüğün konular Gündeme gelebilir. Özellikle arkadaşlarla para alışverişi için uygun bir gün olmayabilir.

İkizler:
Kariyerin ile ilgili rahatsızlık duyduğun konular sabah saatlerinde Gündeme gelebilir. Kendini ifade etme arzusunda olsan da yaralayıcı olmamaya dikkat etmelisin. Akşamüstü gergin geçebilir.

Yengeç:
Uluslararası, hukuki ya da akademik bir konuda Öğrenmeye ve öğretmeye, ruhunu beslemeye açık olabilirsin. Akşama doğru kafandaki soru işaretleri kararsızlıklar yaşamana sebep olabilir.

Aslan:
Gelir dışı kaynaklar ile ilgili karar almak için uygun bir gün olmayabilir. Aşırı fedakarlık ya da Hoşgörü göstermek zorunda kalabilirsin. Arkadaşlarla bu Konuları Konuşmak yanıltıcı olabilir.

Başak:
İkili ilişkilerde Kırıcı olmaktan çekinmen gereken bir sabah olacak. Öğleden sonra kariyer ve ortaklıklar ile ilgili duygusal ruh halin ve herşeyi mantıkla çözme isteğin kendi içinde çelişebilir.

Terazi:
Duygusal ve bedensel olarak şifalanmak için çalışmalar yapabileceğin bir sabah olacak. Akşam üstü saatlerinde inançların, hukuki ya da akademik konular ile ilgili kararsız kalabilirsin.

Akrep:
Özellikle çocuklar ile ilgili hassas ve duygusal olacağın bir gün seni bekliyor. Bu naif sezgiselliği yaratıcı işlerde ilham almak için kullanabilirsin. Ortak gelirler ile ilgili kararsızlık ortaya Çıkabilir.

Yay:
Aile ile ilgili ortaya çıkan konular Hoşgörü ve iyi niyet anlamında yaralarını içselleştirerek karşı taraf ile çelişebileceğini gösteriyor. Eş ya da ortaklar ile duygusal ve zihinsel bakış açıları karışabilir.

Oğlak:
İş ile ilgili yazılı ve sözlü iletişimde yaralayıcı olmaktan kaçınman gereken bir sabah olacak. Özellikle önemli sözleşme, anlaşma, teknolojik Satınalma vb için uygun bir gün olmayabilir.

Kova:
Maddi konularda çocuklarla Anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Aşırı fedakar ya da hassas davranabilirsin. Bu sebeple yeni kararlar almak ve aşırı riskler almaktan kaçınmalısın.

Balık:
Aile ile ilgili konularda duygusal ve hassas olacağın bir gün olabilir. Geçmişten gelen yaralar yeniden açılarak iletişimde yıkıcılık ortaya Çıkabilir. Sözlerine dikkat etmende fayda var.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem