7 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bilinçaltında Hoşgörü ve fedakarlıkla ilgili duygularınla yüzleşmek zorlayıcı olabilir. Akşam üstüne doğru iletişimde çatışmalar olsa da karar vermek daha kolay olabilir. Akşam enerji yükseliyor.

Boğa:
Arkadaşlarla ilgili konularda geçmişten bu yana rahatsız olduğun ayda zorladığını düşündüğün konular Gündeme gelebilir. Özellikle arkadaşlarla para alışverişi için uygun bir gün olmayabilir.

İkizler:
Kariyerin ile ilgili rahatsızlık duyduğun konular sabah saatlerinde Gündeme gelebilir. Kendini ifade etme arzusunda olsan da yaralayıcı olmamaya dikkat etmelisin. Akşamüstü gergin geçebilir.

Yengeç:
Uluslararası, hukuki ya da akademik bir konuda Öğrenmeye ve öğretmeye, ruhunu beslemeye açık olabilirsin. Akşama doğru kafandaki soru işaretleri kararsızlıklar yaşamana sebep olabilir.

Aslan:
Gelir dışı kaynaklar ile ilgili karar almak için uygun bir gün olmayabilir. Aşırı fedakarlık ya da Hoşgörü göstermek zorunda kalabilirsin. Arkadaşlarla bu Konuları Konuşmak yanıltıcı olabilir.

Başak:
İkili ilişkilerde Kırıcı olmaktan çekinmen gereken bir sabah olacak. Öğleden sonra kariyer ve ortaklıklar ile ilgili duygusal ruh halin ve herşeyi mantıkla çözme isteğin kendi içinde çelişebilir.

Terazi:
Duygusal ve bedensel olarak şifalanmak için çalışmalar yapabileceğin bir sabah olacak. Akşam üstü saatlerinde inançların, hukuki ya da akademik konular ile ilgili kararsız kalabilirsin.

Akrep:
Özellikle çocuklar ile ilgili hassas ve duygusal olacağın bir gün seni bekliyor. Bu naif sezgiselliği yaratıcı işlerde ilham almak için kullanabilirsin. Ortak gelirler ile ilgili kararsızlık ortaya Çıkabilir.

Yay:
Aile ile ilgili ortaya çıkan konular Hoşgörü ve iyi niyet anlamında yaralarını içselleştirerek karşı taraf ile çelişebileceğini gösteriyor. Eş ya da ortaklar ile duygusal ve zihinsel bakış açıları karışabilir.

Oğlak:
İş ile ilgili yazılı ve sözlü iletişimde yaralayıcı olmaktan kaçınman gereken bir sabah olacak. Özellikle önemli sözleşme, anlaşma, teknolojik Satınalma vb için uygun bir gün olmayabilir.

Kova:
Maddi konularda çocuklarla Anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Aşırı fedakar ya da hassas davranabilirsin. Bu sebeple yeni kararlar almak ve aşırı riskler almaktan kaçınmalısın.

Balık:
Aile ile ilgili konularda duygusal ve hassas olacağın bir gün olabilir. Geçmişten gelen yaralar yeniden açılarak iletişimde yıkıcılık ortaya Çıkabilir. Sözlerine dikkat etmende fayda var.Aysegul Kuyumcu Turker

Popüler Yayınlar