8 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kendini enerjik ve motive hissedeceğin bir gün seni bekliyor. Gün içinde otorite figürleri ile zorluklar yaşanabilir. Aile ile ilgili Konuları ön plana almadan önce işleri tamamlamak isteyebilirsin.

Boğa:
Daha ziyade kendi kendine çalışmak isteyeceğin bir gün olabilir. Kısa seyahatler ya da aile işleri ile ilgili Konulara konsantre olmadan önce maddi durumunu gözden geçirmek isteyebilirsin.

İkizler:
Sosyal organizasyonlar ve ekip Çalışmaları için motive ve enerjik olacaksın. Kendini ifade etmek  için güzel bir gün olabilir. Akşamdan itibaren maddi konular ön plana çıkacak.

Yengeç:
Kariyerinle ilgili konularda daha cesur ve atak davranabileceğin bir gün seni bekliyor. Kendini ve Duygularını ortaya koymak için beyin fırtınaları yapmak daha güzel ifade etmeni sağlayabilir.

Aslan:
Hayatla ilgili daha fazla şey öğrenme arzun ile uzak bir seyahat, eğitim ya da uluslar arası projelere daha girişken davranmanı sağlayabilir. Arkadaşlarla keyifli sohbetlerde bulunabilirsin.

Başak:
Kariyerinle ilgili yazışmaları, sözleşme ve sunumları eden geçirmek için güzel bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklar ile yatırım yapmak ya da Bonus, prim vb istemek için motive ve cesur olabilirsin.

Terazi:
Akademik yada hukuki konuları finalize etmek için iyi bir gün olabilir. Günün ilk saatlerinden itibaren ikili ilişkilerde motive ve atak olabilirsiniz. Ortaklıklarda risk almak Gündeme gelebilir.

Akrep:
İş yerinde, günlük rutin ya da altında çalışanlar ile ilgili hızlı hareket etmek isteyebileceğin bir gün olacak. uzun bir seyahate çıkmadan önce gelir dışı kaynaklarının finansal durumuna bakabilirsin.

Yay:
Yeni riskler almak için heyecanlı ve motive olabilirsin. Aşırı risklerden kaçınmak için sportif aktivitelere vakit ayırmak faydalı olabilir. Eşinle yada ortağınla konuşmak isteyebilirsin.

Oğlak:
Ev ya da aile yaşantın ile ilgili hareketli bir gün olacak. Emlak konularında risk almaya meyillisin. İş yerinde yazılı ve sözlü iletişim hareketli olacağı için telefonunu elinden bırakamayabilirsin.

Kova:
Zihinsel yaratıcılığının yüksek olacağı bugünde yazı yazmak ve kitap okumaktan keyif alabilirsin. Önemli sözleşme ve anlaşmalara cesurca girişebilirsin. Hareketli bir kısa seyahat söz konusu olabilir.

Balık:
Maddi konularda girişimci ve cesur olabileceğin bir gün. Aile görüşülmesi gereken konuları gündeme getirmek için güzel bir gün olabilir. Duygudan ziyade mantığın ön planda olacak.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem