9 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Güne başlarken enerjik ve iç güdüsel davranabilirsin. Aile ve evle ilgili yapılması gereken işleri hoşgörü ve  iyi niyetle ele alarak tamamlamak için güzel bir gün olacak.

Boğa:
Zihinsel yaratıcılığın yüksek ve sıradışı fikirler üretmeni sağlayacağı yoğun bir gece olabilir. Rüyalara dikkat. sosyal yardımlaşma organizasyonları için eğitim faaliyetlerini katılabilirsin.

İkizler:
Yaratıcı ekip çalışmalarında yer almak için güzel bir Akşamın ardından kariyerinde yeni adımlar atabileceğin bir gün bekliyor. Yaratıcı projelerini maddi gelirlere dönüştürebileceksin.

Yengeç:
Kariyerinde beklenmedik ve sıra dışı girişimlerin enerjini arttıracak. Hayallerine ve ideallerine doğru adımlar atmak için motive, cesur ve atak olacaksın. İç güdüsel davranabilirsin.

Aslan:
Sıra dışı bir seyahat için aniden karar verebilirsin. Adrenalin çekici olabilir. Aile ile Geçmişten gelen miras vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili araştırmalarına tam gaz girişebilirsin.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarda beklenmedik gelişmeler ile güne enerjik ve motive başlayabilirsin. Arkadaşlarınla katılacağın bir organizasyonda romantik bir karşılaşma söz konusu olabilir.

Terazi:
İkili ilişkilerde beklenmedik gelişme ya da Sürprizler ile güne başlayabilirsin. İş yerinde yakaladığın harmoni, denge ve Yaratıcılık ile kariyerinde motive ve cesur adımlar atma şansı yakalayacaksın.

Akrep:
Günlük düzeninde rutin dışına çıkmak için istekli ve cesur olacaksın. Uzak ve romantik bir seyahat hem yaratıcılığını hem öğrenme isteğini perçinleyebilir. Sanat ve felsefeye yatkın olabilirsin.

Yay:
Aşk hayatında beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Sıra dışı ve ani karşılaşmalar, Sürprizlere hazırlıklı ol. Ayrıca evde dekoratif Değişikliklere girişmek için ailenden destek alabilirsin.

Oğlak:
Ev ya da aile hayatı ile ilgili beklenmedik Sürprizler ortaya çıkabilir. Yaratıcılığını ortaya koyacağın ya da uluslararası yeni ortaklık sözleşmeleri için cesur ve atak davranabilirsin.

Kova:
Ani kısa seyahatler hayatına adrenalin katabilir. Sıra dışı ya da sürpriz bir sözleşme de ortaya çıkabilir. İşinde yaratıcı projeleri paraya dönüştürmek için çok çalışacağın bir gün seni bekliyor.

Balık:
Romantik ve keyifli bir gün seni bekliyor. Gelirlerinde sürpriz Değişiklikler motivasyonunu arttırabilir. Daha cesur ve atak davranabilirsin. Çocuklara karşı daha duyarlı olacaksın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova