1 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç:
Hayatın tadını çıkarmak, eğlenmek, yaratıcılığını ortaya koymak gibi konularda 6 Eylül'e kadar zorlanabilirsin. Geçmişten aşk ya da çocukla ilgili bir konu Gündeme gelebilir. 

Boğa:
Akrabalarla ilişkiler konularının Gündeme geleceği bir gün olabilir. Ev ile ilgili eski Yatırımları, emlak ya da tamirat vb işleri 6 Eylül'e kadar yeniden ele Alman söz konusu olabilir.

İkizler:
6 Eylül'e kadar daha önceden planladığın ve gerçekleşmeyen kısa seyahatlere çıkabilir ya da yaratıcı konularda eğitimlere katılabilirsin. Eski arkadaşlardan haberler alabilirsin.

Yengeç:
Para ile ilgili konularda 6 Eylül'e kadar yeni yatırımlar pek uygun olmayabilir. Geçmişten düşündüğün bir konu ise yeniden değerlendirmeye alabilirsin. Lüks ve eğlence için harcamaya dikkat.

Aslan:
6 Eylül'e kadar lüks vb için yatırım yapmamak daha faydalı olabilir. Dış görünüşünde radikal Değişiklikler yapmayı arzu etsen de estetikle ilgili işlerde bu tarihten sonra daha verimli olacak.

Başak:
Kendine verdiğin tatil Sözlerinde aksaklıklar yaşayabilirsin. 6 Eylül'e kadar yeni bir Aşka adım atmak yerine kendi yaratıcı projelerine vakit ayırman daha faydalı olabilir.

Terazi:

Aşk, estetik, ilişkilerin gezegeni geri hareketinin etkilerini bugünden 6 Eylül’e kadar sosyal çevrende hissedebilirsin. Geçmiş bağlantıların ile bir araya gelme fırsatı olarak değerlendirebilirsin. Ancak yeni bir Aşka başlamak için uygun olmayacak.

Akrep:

Venüs geri hareketi bugünden 6 Eylül’e kadar kariyer Alanında hissettirecek. Geçmiş kariyer bağlantıların ile bir araya gelme fırsatı olarak değerlendirebilirsin. Yeni fırsatlara adım atmak için uygun olmayabilir.

Yay: 

Hukuki, uluslararası ve akademik konularda ilişkilerde zorlantılar yaşanabilecek bir döneme giriyoruz. 6 Eylül’e kadar gerçekleşecek Venüs geri hareketi süresince ideallerine ulaşmanın bağlantılarla zor OLDUĞUNU düşünebilirsin.

Oğlak: 

Eylül’e kadar geri hareketinde olacak Venüs sebebiyle gelir dışı kaynaklarda aksaklıklar ortaya çıkabilir. Önümüzdeki bir ay gelir dışı kaynaklarla ilgili ilişkilerinde dikkatli olmanda fayda var. Onay almakta zorlanabilir; fazla yapmak zorunda kalabilirsin.

Kova: 

Aşk, sanat ve ilişkilerde dengeyi yöneten  Venüs 6 Eylül’e kadar geri hareketinde  ikili ilişkilerde aksaklıklar oldukça yüksek hissedilecek. İlişkilerinde aksayan ve hasır altı edilen konular ortaya çıkabilir. Yeni bir ilişkiye adım atmak hüsranla sonuçlanabilir.

Balık:

Bugünden 6 Eylül’e kadar Venüs geri hareketi süresince özellikle iş yerinde ilişkiler, maddi konular ve yaratıcı projeler ile ilgili aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Bu konularda hassasiyet göstermen faydalı olacaktır. 

Popüler Yayınlar