1 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç:
Hayatın tadını çıkarmak, eğlenmek, yaratıcılığını ortaya koymak gibi konularda 6 Eylül'e kadar zorlanabilirsin. Geçmişten aşk ya da çocukla ilgili bir konu Gündeme gelebilir. 

Boğa:
Akrabalarla ilişkiler konularının Gündeme geleceği bir gün olabilir. Ev ile ilgili eski Yatırımları, emlak ya da tamirat vb işleri 6 Eylül'e kadar yeniden ele Alman söz konusu olabilir.

İkizler:
6 Eylül'e kadar daha önceden planladığın ve gerçekleşmeyen kısa seyahatlere çıkabilir ya da yaratıcı konularda eğitimlere katılabilirsin. Eski arkadaşlardan haberler alabilirsin.

Yengeç:
Para ile ilgili konularda 6 Eylül'e kadar yeni yatırımlar pek uygun olmayabilir. Geçmişten düşündüğün bir konu ise yeniden değerlendirmeye alabilirsin. Lüks ve eğlence için harcamaya dikkat.

Aslan:
6 Eylül'e kadar lüks vb için yatırım yapmamak daha faydalı olabilir. Dış görünüşünde radikal Değişiklikler yapmayı arzu etsen de estetikle ilgili işlerde bu tarihten sonra daha verimli olacak.

Başak:
Kendine verdiğin tatil Sözlerinde aksaklıklar yaşayabilirsin. 6 Eylül'e kadar yeni bir Aşka adım atmak yerine kendi yaratıcı projelerine vakit ayırman daha faydalı olabilir.

Terazi:

Aşk, estetik, ilişkilerin gezegeni geri hareketinin etkilerini bugünden 6 Eylül’e kadar sosyal çevrende hissedebilirsin. Geçmiş bağlantıların ile bir araya gelme fırsatı olarak değerlendirebilirsin. Ancak yeni bir Aşka başlamak için uygun olmayacak.

Akrep:

Venüs geri hareketi bugünden 6 Eylül’e kadar kariyer Alanında hissettirecek. Geçmiş kariyer bağlantıların ile bir araya gelme fırsatı olarak değerlendirebilirsin. Yeni fırsatlara adım atmak için uygun olmayabilir.

Yay: 

Hukuki, uluslararası ve akademik konularda ilişkilerde zorlantılar yaşanabilecek bir döneme giriyoruz. 6 Eylül’e kadar gerçekleşecek Venüs geri hareketi süresince ideallerine ulaşmanın bağlantılarla zor OLDUĞUNU düşünebilirsin.

Oğlak: 

Eylül’e kadar geri hareketinde olacak Venüs sebebiyle gelir dışı kaynaklarda aksaklıklar ortaya çıkabilir. Önümüzdeki bir ay gelir dışı kaynaklarla ilgili ilişkilerinde dikkatli olmanda fayda var. Onay almakta zorlanabilir; fazla yapmak zorunda kalabilirsin.

Kova: 

Aşk, sanat ve ilişkilerde dengeyi yöneten  Venüs 6 Eylül’e kadar geri hareketinde  ikili ilişkilerde aksaklıklar oldukça yüksek hissedilecek. İlişkilerinde aksayan ve hasır altı edilen konular ortaya çıkabilir. Yeni bir ilişkiye adım atmak hüsranla sonuçlanabilir.

Balık:

Bugünden 6 Eylül’e kadar Venüs geri hareketi süresince özellikle iş yerinde ilişkiler, maddi konular ve yaratıcı projeler ile ilgili aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Bu konularda hassasiyet göstermen faydalı olacaktır. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem