10 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Keyifli, eğlenceli ve kendinizi olduğunuz gibi ortaya koyabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Yaratıcılık ve iletişim ön planda. Sevdiğinizle ve çocuklarla tatil için ideal bir gün olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Evinizde yeni gelişmeler ya da ailenizle ilgili önemli haberler alabileceğiniz bir gün olacak. Ailenize katılacak yeni bir bireyi kutlayabilirsiniz. Aile içinde kendinizi yine çocuk hissedeceksiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İletişimin keyif vereceği, kendinizi yazılı ve sözlü olarak rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gün. Önemli sözleşmeler gündeme gelebilir. Zihninizdekileri diğerleri ile paylaşmanın tam zamanı.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelirleriniz ile büyük değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda araştırma yapmak, yeni yatırım ve analizleri değerlendirmek için güzel bir gün. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Haftaya başlarken kendinizi hayatının ve eğlencenin merkezinde hissedeceğiniz bir gün olacak. Yaratıcılığınız ve üretkenliğiniz oldukça yüksek. İkili ilişkilerde iletişim keyifli olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projelere yönelmenin tam zamanı. Sezgilerinizin sizi yönlendireceği ve fikirlerinizi rahatlıkla paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Yeni bir döneme hazır olun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sosyal organizasyonlar ve aktivitelerin hareketli olacağı bu haftada kendinizi bu gruplarda rahatlıkla gösterebileceksiniz. Kendi hayat felsefenizle liderlik pozisyonuna ilerleyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili önemli gelişmelerin olacağı; terfi vb haberleri alabileceğiniz bir hafta olacak. Üstlerinize yaratıcı projelerinizi aktaracağınız sunum vb yapmak için güzel bir gün.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Uzak bir seyahat ya da eğlenceli bir eğitim için iyi bir hafta olacak. Farklı kültürler, uzak ülkeler ilginizi çekebilir. Yeni felsefeler öğrenmek için yeni sosyal çevrelere girmeniz söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş ile ilgili yeni finansal konular gündeme gelebilir. Bonus vb gelir dışı kaynaklar için üstlerinizle konuşmak isteyebilirsiniz. Yeni müşteriler ya da yaratıcı projeler gündeme gelebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sevdiğiniz ile birlikte eğlenmek, hayatın tadını çıkaracağınız organizasyonlar yapmak için güzel bir gün olacak. Geleceğe yönelik çocuklarla ilgili ve yaratıcı fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş yerinizde kendinizi ve ekiplerinizi geliştirebileceğiniz bir hafta başlıyor. Günlük yaşantınızı daha eğlenceli hale getirebilmenin yollarını araştırabilirsiniz. Yeni müşteriler kazanılabilir.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem