11 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Şans gezegeni iş ve günlük hayatınıza hareket getiriyor! Önümüzdeki on üç ay boyunca günlük hayat düzeni, yeni bir diyet, spor, çalışma ortamında teknolojik yenilikler ön planda olacak. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Son 12 yılın en hareketli aşk, yaratıcılık dönemi sizi bekliyor. Önümüzdeki on üç ay boyunca şans gezegeninin desteği ile aşık olabilir, hayatın tadını çıkarabilir ya da çocuk sahibi olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Aile ve ev yaşantınızda önemli gelişme ve genişlemelerin olacağı on üç aylık bir döneme giriyorsunuz. Şans gezegeninin desteği ile ev alabilir, evlenebilir ya da çocuk sahibi olabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Şans ve gelişim gezegeni Başak Burcunda! Önümüzdeki on üç ay boyunca size yeni sözleşme, eğitim, seyahat fırsatları sunacak. Kendi fikirlerinizi farklı alanlarda gösterme fırsatı yakalayacaksınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni gelirler elde edebileceğiniz bir dönem başlıyor. Önümüzdeki on üç ay boyunca finansal konularda hem şanslı hem de güvende hissedebilirsiniz. Aşırı riskler almaktan yine de kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Son 12 yılın en şanslı dönemine giriyorsunuz. Şans gezegeninin Başak Burcuna ziyaret 2016 Eylül ayına kadar sürecek. Kişisel gelişiminiz için yeni adımlar atabilir; takdir görebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Şans ve gelişim gezegeninin Başak Burcundaki seyri ile önümüzdeki 13 ay boyunca kendinizi yeniden keşif yolculuğuna çıkacaksınız. Rüyalarınız, sezgileriniz, ilham gücünüz hareketli olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal organizasyonlarda analitik yeteneğinizi kullanarak ileriye yönelik planlamalar ve stratejiler geliştirebileceğiniz 13 aylık bir dönem başlıyor. Kaliteli bir dost çevresi oluşturabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyerinizde yıldızınız parlayacak! Şans gezegeninin Başak Burcuna ziyareti 2016 Eylül’e kadar yeteneklerinizi gözler önüne sererek takdir görmenizi sağlayacak. Adil bir yönetici olacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendinizi geliştireceğiniz, hayat felsefesi ve inançlarınızın yeniden şekilleneceği bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki on üç ay boyunca akademik, hukuki, uluslararası başarılar elde edebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklarla analitik çözümler ve yatırımlara ulaşacağınız bir dönem başlıyor. Önümüzdeki on üç ay boyunca miras, kredi, sigorta vb konularında temizlik yapıp yeni adımlar atabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Jüpiter’in ilişkiler alanını seyri hayatınızın aşkı ya da partnerini getirebilir. İkili ilişkilerde bırakılması gerekenleri bırakmak ve yeni adımlar için önümüzdeki on üç ayı iyi değerlendirmelisiniz.

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem