12 Ağustos Günlük Burç Yorumları

 

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Ev ya da aile ile ilgili beklenmedik bir olay gerginliğe yol açabilir. Daha ziyade aile büyüklerinden birinin finansal desteği ile somut ve sağlam adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yakın akrabalar ile ilgili beklenmedik bir konunun ortaya çıkması haberi şaşkınlık ve çatışmaya sebep olabilir. Özellikle aile içi ortaklıklarla ilgili gün sonuna doğru sağlam adımlar atılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarla ailevi değerler ile ilgili konularda şaşırtıcı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Akşama doğru iş yerinde finansal konularda bir otorite figürünün desteği ile takdir toplayacaksınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde kariyer ile ilgili ani gelişmeler çatışma yaşamanıza sebep olabilir. Çocuklar ve yaratıcı işlerde aldığınız sorumluluklar iyi hissetmenizi sağlayacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugünü kendi kendinize ve meditasyon, dua vb. ile daha ziyade akışta geçirmeniz faydalı olabilir. Akşama doğru bir aile büyüğünün manevi desteği ile kendinizi rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Arkadaşlarla para alışverişi konularında şaşırtıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Akşama doğru grup çalışmaları ya da sosyal organizasyonlarda alacağınız görevler keyif verecek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eşinizle yaptığınız işi herkesten farklı yapmak konusunda anlaşamadığınızı görmek şaşırtabilir. Kariyerinde sezgileriniz ile hareket ederek maddi güvende hissedebileceğin bir adım atabilirsin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinde idealler ile ilgili inatçılık aşırı tepkilerle karşılaşmanıza sebep olabilir. Kendi hayatınızın sorumluluğunu alarak atacağınız somut adımlar ideallerinize yakınlaştığınızı hissettirebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Çocuklarınız, tatil ya da yaratıcı işler ile ilgili beklenmedik harcamalar sebebi ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Akşama doğru kendi kendinize yapacağınız çalışma içinizi rahatlatacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evdeki ya da aile ile ilgili beklenmedik gelişmeler eşinizle gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Sosyal çevrenizden bir büyüğün desteği ile aranız akşam saatlerine doğru düzelebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kısa seyahatler ya da sözleşme, anlaşma vb ile ilgili beklenmedik gelişmeler iş yerinde gerginliklere sebep olabilir. Gün sonuna doğru alacağınız sorumluluklar ile işler yoluna girebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Bugün sabah saatlerinde aşırı maddi riskler almaktan kaçınmanız faydalı olacaktır. Çocuklarla ilgili ani harcamalar ortaya çıkabilir. İdeallerinize doğru somut adımlar atmak keyif verecek.

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova