14 Ağustos Günlük Burç Yorumları & Aslan Burcunda Yeni Ay

 

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile aşk hayatınızda ve çocuklar ile ilgili eğlenceli ve mutlu yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Şaşırtıcı yaratıcı proje fırsatları yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Eviniz ve ailenizle ilgili sürpriz gelişmeler ile yeniliklere adım atabilirsiniz. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile beklenmedik bir taşınma ya da ev satın alma kararı alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Fikirlerinizi başka kişilere aktarmak için yazmak, konuşmak gibi girişimlerde bulunabileceğiniz bir on beş gün olacak. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile şaşırtıcı, teknolojik adımlar atabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelirlerinizde yenilikler yaratmak için kariyerinizde sıra dışı adımlar atabileceğiniz bir 15 gün sizi bekliyor. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile özgüvenli adımlar atabileceksiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile ideallerinize doğru ilerlemek için sıra dışı adımlar atabilirsiniz. Önümüzdeki 15 gün akademik, hukuki ya da uluslararası fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Dinlenmek, kendinize olan güveninizi ve enerjinizi toplamak, anın tadını çıkarmak için inzivaya çekilebilirsiniz. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile huzur ve eğlence bir arada gelebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sosyal organizasyonlarda parlayacağınız, yeni görevler alabileceğiniz bir dönem başlıyor. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile bu çevrelerden sürpriz ortaklık ya da aşk bağlantıları çıkabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili tebrik, takdir alacağınız bir projeye başlayabilirsiniz. Aslan Burcu Yeni Ayı ile iş yerinde sürpriz gelişmeler kendinize güvenerek yaratıcı işlere girişmenizi sağlayacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile uluslararası, hukuki, akademik konularda yeni ve şaşırtıcı adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. İdeallerinize doğru güvenli adımlar atacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eş ya da ortağınla gelir dışı kaynaklarından özgürleşmen ya da yeni modeller yaratmanız söz konusu olabilir. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile sürpriz çözümler ortaya koyabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün gerçekleşen Aslan Burcu Yeni Ay’ı ile ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Bu yepyeni ilişki kendinize güvenerek adımlar atmanızı sağlayabilir. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş yeri ya da günlük düzeninizde daha fazla kendiniz için vakit ayırabileceğiniz yeni bir sorumluluk ya da düzen oluşturabilirsiniz. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay güzel bir başlangıç olacak. 

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova