14 Ağustos Günlük Burç Yorumları & Aslan Burcunda Yeni Ay

 

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile aşk hayatınızda ve çocuklar ile ilgili eğlenceli ve mutlu yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Şaşırtıcı yaratıcı proje fırsatları yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Eviniz ve ailenizle ilgili sürpriz gelişmeler ile yeniliklere adım atabilirsiniz. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile beklenmedik bir taşınma ya da ev satın alma kararı alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Fikirlerinizi başka kişilere aktarmak için yazmak, konuşmak gibi girişimlerde bulunabileceğiniz bir on beş gün olacak. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile şaşırtıcı, teknolojik adımlar atabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelirlerinizde yenilikler yaratmak için kariyerinizde sıra dışı adımlar atabileceğiniz bir 15 gün sizi bekliyor. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile özgüvenli adımlar atabileceksiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile ideallerinize doğru ilerlemek için sıra dışı adımlar atabilirsiniz. Önümüzdeki 15 gün akademik, hukuki ya da uluslararası fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Dinlenmek, kendinize olan güveninizi ve enerjinizi toplamak, anın tadını çıkarmak için inzivaya çekilebilirsiniz. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile huzur ve eğlence bir arada gelebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sosyal organizasyonlarda parlayacağınız, yeni görevler alabileceğiniz bir dönem başlıyor. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile bu çevrelerden sürpriz ortaklık ya da aşk bağlantıları çıkabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili tebrik, takdir alacağınız bir projeye başlayabilirsiniz. Aslan Burcu Yeni Ayı ile iş yerinde sürpriz gelişmeler kendinize güvenerek yaratıcı işlere girişmenizi sağlayacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile uluslararası, hukuki, akademik konularda yeni ve şaşırtıcı adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. İdeallerinize doğru güvenli adımlar atacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eş ya da ortağınla gelir dışı kaynaklarından özgürleşmen ya da yeni modeller yaratmanız söz konusu olabilir. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile sürpriz çözümler ortaya koyabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün gerçekleşen Aslan Burcu Yeni Ay’ı ile ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Bu yepyeni ilişki kendinize güvenerek adımlar atmanızı sağlayabilir. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş yeri ya da günlük düzeninizde daha fazla kendiniz için vakit ayırabileceğiniz yeni bir sorumluluk ya da düzen oluşturabilirsiniz. Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay güzel bir başlangıç olacak. 

 


Popüler Yayınlar