15 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi en ince ayrıntısına kadar bir otorite figürü ile paylaşarak onay alabileceğiniz bir gün olacak. Aşk ve romantizm için kendinizi hazır ve güçlü hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İdeallerinize doğru güçlü adımlar için yaratıcı fikirlerinizi en ince detayına kadar programlayabileceğiniz bir gün olacak. Evde sevdiklerinizle eğlenceli ve romantik bir günün odağı olabilrisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Eviniz ile ilgili yenilikler için tüm araştırmalarınızı yaparak kredi, yatırım ortaklığı vb için onay alabileceğiniz bir gün olacak. Kısa, eğlenceli ve romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sevdiğiniz için geç kalınmış lüks bir hediye almak isteyebilirsiniz. Aşkla tazeleneceksiniz. Güçlü ortaklıklara adım atmak için sözleşme ve anlaşma detaylarının üzerinden geçebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş ile ilgili finansal araştırma ve detaylı çalışmaların onayını üstlerinizden alabilirsiniz. Aşkı içinizde hissedeceğiniz, sevginin kalbinizi yönlendireceği bu günü doya doya yaşamalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcı projelerin detaylarını yazılı ve sözlü iletişim ile başkalarıyla paylaşabileceğiniz bir gün olacak. İlham gücünüzün yüksek olacağı bugünde kendinize özel vakitler ayırmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile büyükleri ile zihninizde çözdüğünüz problemleri paylaşmak için güzel bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla eğlenceli ve kendinizi yeniden çocuk gibi hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili sosyal bir organizasyonda kendinize güvenerek fikirlerinizi ortaya çıkarma, aktarma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu vesile ile aradığınız aşkı da bulabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yeni fikirlerinizin tüm detaylarını yeni bir müşteri, yatırımcı ile paylaşmanın tam zamanı. Gelir kaynaklarınız tümden değişebilir. Romantik bir uzak seyahat için ideal bir gün olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelir dışı kaynaklarınızla yüksek fiyat bir tutku objesi satın alabilirsiniz. İdeallerinizi ve hayat felsefenizi savunmak ve başkalarına aktarmakta kendinizi güçlü ve otoriter hissedeceksiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili detaylı analiz ve araştırma yapmak; görünmeyeni ortaya çıkarmak için ideal bir gün olacak. Eşinizle ya da sevdiğinizle yılın en romantik gününü kaçırmayın. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Önemli bir ortaklık ile ilgili yaptığınız çalışmaları sosyal çevrenizden otorite figürü biri ile paylaşabilir; onay alabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte rahatlamak için masaj vb gidebilirsiniz.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem