15 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi en ince ayrıntısına kadar bir otorite figürü ile paylaşarak onay alabileceğiniz bir gün olacak. Aşk ve romantizm için kendinizi hazır ve güçlü hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İdeallerinize doğru güçlü adımlar için yaratıcı fikirlerinizi en ince detayına kadar programlayabileceğiniz bir gün olacak. Evde sevdiklerinizle eğlenceli ve romantik bir günün odağı olabilrisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Eviniz ile ilgili yenilikler için tüm araştırmalarınızı yaparak kredi, yatırım ortaklığı vb için onay alabileceğiniz bir gün olacak. Kısa, eğlenceli ve romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sevdiğiniz için geç kalınmış lüks bir hediye almak isteyebilirsiniz. Aşkla tazeleneceksiniz. Güçlü ortaklıklara adım atmak için sözleşme ve anlaşma detaylarının üzerinden geçebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş ile ilgili finansal araştırma ve detaylı çalışmaların onayını üstlerinizden alabilirsiniz. Aşkı içinizde hissedeceğiniz, sevginin kalbinizi yönlendireceği bu günü doya doya yaşamalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcı projelerin detaylarını yazılı ve sözlü iletişim ile başkalarıyla paylaşabileceğiniz bir gün olacak. İlham gücünüzün yüksek olacağı bugünde kendinize özel vakitler ayırmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile büyükleri ile zihninizde çözdüğünüz problemleri paylaşmak için güzel bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla eğlenceli ve kendinizi yeniden çocuk gibi hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili sosyal bir organizasyonda kendinize güvenerek fikirlerinizi ortaya çıkarma, aktarma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu vesile ile aradığınız aşkı da bulabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yeni fikirlerinizin tüm detaylarını yeni bir müşteri, yatırımcı ile paylaşmanın tam zamanı. Gelir kaynaklarınız tümden değişebilir. Romantik bir uzak seyahat için ideal bir gün olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelir dışı kaynaklarınızla yüksek fiyat bir tutku objesi satın alabilirsiniz. İdeallerinizi ve hayat felsefenizi savunmak ve başkalarına aktarmakta kendinizi güçlü ve otoriter hissedeceksiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili detaylı analiz ve araştırma yapmak; görünmeyeni ortaya çıkarmak için ideal bir gün olacak. Eşinizle ya da sevdiğinizle yılın en romantik gününü kaçırmayın. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Önemli bir ortaklık ile ilgili yaptığınız çalışmaları sosyal çevrenizden otorite figürü biri ile paylaşabilir; onay alabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte rahatlamak için masaj vb gidebilirsiniz.

 


Popüler Yayınlar