16 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün günlük işleriniz ile ilgili detaylarla uğraşabilirsiniz. Sabah kararsızlıklar söz konusu olabilir. Patronunuzun desteği ve zihinsel yaratıcılığınız ile öğleden sonra daha üretken geçebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Çocuklarla ilgili planların detayları ile uğraşacağınız bir gün olabilir. Sabah arkadaşlarınızla program yapmakta zorlanabilirsiniz. Akşama doğru yaratıcılığınız ve ifade gücünüz oldukça yüksek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sabah ev ve aile ile ilgili işlerin detayları ile kariyer ile ilgili konularda kararsızlık çekebilirsiniz. Öğleden itibaren eşinizin desteği ile endişeleri bir kenara bırakıp çözüm üretebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelirleriniz ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yazılı ve sözlü anlaşma vb üzerinde yanlış anlaşılmalarda zorluk çekebilirsiniz. Ancak öğleden sonra tüm karmaşa çözülecek.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Güne başlarken finansal konularda belirsizlikler yaşanabilir. Maaşınızın ödenmesi, gelecek bir paranın gecikmesi vb. Akşama doğru otorite figürlerinin desteği ile işler rayına girebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün sevdiğinizle aranızda duygusal karışıklıklar ile güne başlayabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi daha iyi ifade edebilir ve yaratıcı projelere vakit ayırabilirsiniz. Sevginizi dile getirin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İşiniz ile ilgili belirsizlikler sabah saatlerinde endişeli hissetmenize sebep olabilir. Öğleden itibaren kendi kararlarınızı alarak aile büyüklerinizden destek alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla yaptığınız programlarda çocuklarınız ya da sevdiğinizin kararsızlıkları değişikliklere yol açabilir. Öğleden sonra kafa kafaya fikir bulmak için ideal.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Evdeki karışıklıklar kariyer ile ilgili belirsizlik ve endişelere yol açabilir. Öğleye doğru daha düzenli, programlı olabilirsiniz. Üstlerinizden detaylı planlar ile maddi onaylar alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yazılı, sözlü iletişim ve kısa seyahatlerde belirsizliklere karşı dikkatli olmanız gereken bir sabah. Akşamı hukuki, akademik ya da uluslararası araştırma ve analiz için değerlendirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Finansal belirsizlikler sabah saatlerinde kendinizi güvende hissetmemenize sebep olabilir. Öğleden sonra ortak gelirler ile ilgili bilinmeyen konuları ortaya çıkarmak için kullanılabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğinizle ilgili belirsizlikler ve sizin duygusal tavrınız sabah saatlerini endişeli geçirmenize sebep olabilir. Akşama doğru arkadaşlarınızla birlikte konuşmak bulutları dağıtabilir.

 


Popüler Yayınlar