16 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün günlük işleriniz ile ilgili detaylarla uğraşabilirsiniz. Sabah kararsızlıklar söz konusu olabilir. Patronunuzun desteği ve zihinsel yaratıcılığınız ile öğleden sonra daha üretken geçebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Çocuklarla ilgili planların detayları ile uğraşacağınız bir gün olabilir. Sabah arkadaşlarınızla program yapmakta zorlanabilirsiniz. Akşama doğru yaratıcılığınız ve ifade gücünüz oldukça yüksek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sabah ev ve aile ile ilgili işlerin detayları ile kariyer ile ilgili konularda kararsızlık çekebilirsiniz. Öğleden itibaren eşinizin desteği ile endişeleri bir kenara bırakıp çözüm üretebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelirleriniz ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yazılı ve sözlü anlaşma vb üzerinde yanlış anlaşılmalarda zorluk çekebilirsiniz. Ancak öğleden sonra tüm karmaşa çözülecek.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Güne başlarken finansal konularda belirsizlikler yaşanabilir. Maaşınızın ödenmesi, gelecek bir paranın gecikmesi vb. Akşama doğru otorite figürlerinin desteği ile işler rayına girebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün sevdiğinizle aranızda duygusal karışıklıklar ile güne başlayabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi daha iyi ifade edebilir ve yaratıcı projelere vakit ayırabilirsiniz. Sevginizi dile getirin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İşiniz ile ilgili belirsizlikler sabah saatlerinde endişeli hissetmenize sebep olabilir. Öğleden itibaren kendi kararlarınızı alarak aile büyüklerinizden destek alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla yaptığınız programlarda çocuklarınız ya da sevdiğinizin kararsızlıkları değişikliklere yol açabilir. Öğleden sonra kafa kafaya fikir bulmak için ideal.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Evdeki karışıklıklar kariyer ile ilgili belirsizlik ve endişelere yol açabilir. Öğleye doğru daha düzenli, programlı olabilirsiniz. Üstlerinizden detaylı planlar ile maddi onaylar alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yazılı, sözlü iletişim ve kısa seyahatlerde belirsizliklere karşı dikkatli olmanız gereken bir sabah. Akşamı hukuki, akademik ya da uluslararası araştırma ve analiz için değerlendirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Finansal belirsizlikler sabah saatlerinde kendinizi güvende hissetmemenize sebep olabilir. Öğleden sonra ortak gelirler ile ilgili bilinmeyen konuları ortaya çıkarmak için kullanılabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğinizle ilgili belirsizlikler ve sizin duygusal tavrınız sabah saatlerini endişeli geçirmenize sebep olabilir. Akşama doğru arkadaşlarınızla birlikte konuşmak bulutları dağıtabilir.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova