17 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç
:
Haftaya başlarken iş yerinizde ve günlük İşlerinizi toparlamak, temizlik yapmak, detaylarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Finansal konularda somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak.

Boğa:
Çocuklar ile ilgili işlerinizi yola koymak ve detaylarla ilgilenmek için güzel bir gün olacak. Sevdiğinizle ya da eşinizle geleceğe yönelik somut kararlar alabilirsiniz. Ortaklık için el sıkışılabilir.

İkizler:
Ev ve aile ile ilgili işlerinizi düzene sokmak, temizlik, analiz, araştırma yapmak için faydalı bir gün olacak. Aile büyüklerinden birinin desteği ile somut işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yengeç:
Yazılı sözlü iletişim, anlaşma, sözleşme   v.b. İşler üzerinde araştırma ve inceleme fırsatı bulabileceğiniz bir gün olacak. Sevdiğiniz ile geleceğe yönelik somut konuşmalar yapabilir; karar alabilirsiniz.

Aslan:
Finansal durumunuzu incelemek, değerlendirme ve analiz yapmak için fırsat bulabileceğiniz bir gün olacak. Emlak işleri ve aileyle ilgili maddi kararlar alınabilecek bir akşam olacak.

Başak:
Bugün yazılı sözlü iletişim, anlaşmalar ve sözleşmeler ile ilgili kararlar alarak ilerleyebileceğiniz bir gün olacak. Önemli bir kısa iş seyahatine çıkmanız söz konusu olabilir. Somut gelişmeler bekliyor.

Terazi:
Güne başlarken kafanızda projelerin detaylarını netleştirmek isteyebilirsiniz. Gelirleriniz ve maddi değerleriniz ile ilgili araştırmalarınızın sonucu geleceğe yönelik somut değişiklikler yapabilirsiniz.

Akrep:
Arzu ve umutlarını ulaşmanın yolları ile ilgili Detaylı araştırmalar yapıp somut adımlar atabileceğiniz bir gün olabilir. Bu nedenle kendinizi daha sağlam ve tutarlı hissedebilirsiniz.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili bir analiz, araştırma veya proje kapsamında detaylı bilgi almak için çalışmalar yapacağınız bir gün olacak. Bu konuda Bir otorite figürü gizlice Size destek verebilir.

Oğlak:
Uluslararası, hukuki, akademik ya da medyayı ilgilendiren detaylı araştırma ve analiz yapmak için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bu konuda sosyal çevrenizden güçlü biri destek verebilir.

Kova:
Gelir dışı kaynakların etkin yönetimine ilişkin farklı araştırmalar yapmak ve kariyer odaklı somut adımlar atmak için verimli kullanılması gereken bir gün olacak. Önemli kararlar alınabilir.

Balık:
İkili ilişkiler konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için yetkili birileri görüşmek isteyebilirsiniz. Özellikle ortaklık vb. gibi konularda akademik ya da hukuk tavsiyesi alınabilir.

Popüler Yayınlar