17 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç
:
Haftaya başlarken iş yerinizde ve günlük İşlerinizi toparlamak, temizlik yapmak, detaylarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Finansal konularda somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak.

Boğa:
Çocuklar ile ilgili işlerinizi yola koymak ve detaylarla ilgilenmek için güzel bir gün olacak. Sevdiğinizle ya da eşinizle geleceğe yönelik somut kararlar alabilirsiniz. Ortaklık için el sıkışılabilir.

İkizler:
Ev ve aile ile ilgili işlerinizi düzene sokmak, temizlik, analiz, araştırma yapmak için faydalı bir gün olacak. Aile büyüklerinden birinin desteği ile somut işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yengeç:
Yazılı sözlü iletişim, anlaşma, sözleşme   v.b. İşler üzerinde araştırma ve inceleme fırsatı bulabileceğiniz bir gün olacak. Sevdiğiniz ile geleceğe yönelik somut konuşmalar yapabilir; karar alabilirsiniz.

Aslan:
Finansal durumunuzu incelemek, değerlendirme ve analiz yapmak için fırsat bulabileceğiniz bir gün olacak. Emlak işleri ve aileyle ilgili maddi kararlar alınabilecek bir akşam olacak.

Başak:
Bugün yazılı sözlü iletişim, anlaşmalar ve sözleşmeler ile ilgili kararlar alarak ilerleyebileceğiniz bir gün olacak. Önemli bir kısa iş seyahatine çıkmanız söz konusu olabilir. Somut gelişmeler bekliyor.

Terazi:
Güne başlarken kafanızda projelerin detaylarını netleştirmek isteyebilirsiniz. Gelirleriniz ve maddi değerleriniz ile ilgili araştırmalarınızın sonucu geleceğe yönelik somut değişiklikler yapabilirsiniz.

Akrep:
Arzu ve umutlarını ulaşmanın yolları ile ilgili Detaylı araştırmalar yapıp somut adımlar atabileceğiniz bir gün olabilir. Bu nedenle kendinizi daha sağlam ve tutarlı hissedebilirsiniz.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili bir analiz, araştırma veya proje kapsamında detaylı bilgi almak için çalışmalar yapacağınız bir gün olacak. Bu konuda Bir otorite figürü gizlice Size destek verebilir.

Oğlak:
Uluslararası, hukuki, akademik ya da medyayı ilgilendiren detaylı araştırma ve analiz yapmak için bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bu konuda sosyal çevrenizden güçlü biri destek verebilir.

Kova:
Gelir dışı kaynakların etkin yönetimine ilişkin farklı araştırmalar yapmak ve kariyer odaklı somut adımlar atmak için verimli kullanılması gereken bir gün olacak. Önemli kararlar alınabilir.

Balık:
İkili ilişkiler konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için yetkili birileri görüşmek isteyebilirsiniz. Özellikle ortaklık vb. gibi konularda akademik ya da hukuk tavsiyesi alınabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova