18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün sabah saatlerinde olaylar akışında kadersel tanışmalar ve karşılaşmalar gerçekleşebilir. Akşama doğru sportif faaliyetler vasıtasıyla farklı kişilerle tanışabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinde sabah kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde dengelerin kendi akışında yolunu bulduğunu hissedebilirsiniz.  Evde işleri toparlamak için güzel bir akşam.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Güne başlarken ikili ilişkilerde dengeyi kurma arzunuz kendi kendine çözülebilir. Kadersel bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Birlikte sanatsal ya da sportif bir kısa seyahate cesaret edebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sabah aile içi ilişkilerde dengenin kendi kendine bir harmoni yakaladığını gözlemleyebilirsiniz. Kadersel karşılaşmalar yaşanabilir. Evinize estetik bir obje almak isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün yakın akrabalar ve komşularla ilişkilerinizde orta yolu bulmaya çalışırken Olayların kendine çözüldüğünü görebilirsiniz. Akşam kısa bir seyahate çıkmak için motive olacaksınız. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Maddi konularda kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alabileceğiniz bir sabah olacak. Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Lüks ve güzellik için alışverişe motive olabileceğiniz bir gün olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün hayatınızdaki olayları adeta yönlendirmediğiniz ve kendi kendine aktığını hissedebilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli ve kadersel tanışıklıklara açık bir gün sizi bekliyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah saatlerinde kendi içinizde geçmiş ve gelecek arasında ilişkilerinizi düşünerek kadere inanabilirsiniz. Öğleden sonra kariyerinizde cesur ataklar yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Güne başlarken Sosyal organizasyonlarda kadersel tanışmalar ve karşılaşmalar gerçekleşebilir. Günün ikinci yarısında kendinizi bilginiz ve ideolojiniz ile göstermeye motive olacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyerinin ile ilgili olayların kendi akışında ve kadersel olarak geliştiği bir sabah olabilir. Öğleden sonra itibariyle gelir dışı kaynakların kullanımında cesur ve atak davranabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hukuki konularda ya da uluslararası ilişkiler açısından kadersel tanışmalar ya da karşılaşmalar olabilir. Öğleye doğru ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda cesur davranabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Ortak gelirlerinizle ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kadersel olaylar ile güne başlayabilirsiniz. Gün boyunca işiniz ile ilgili finansal kararlar almakta motive ve cesur davranabilirsiniz.Aysegul Kuyumcu Turker
 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova