18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün sabah saatlerinde olaylar akışında kadersel tanışmalar ve karşılaşmalar gerçekleşebilir. Akşama doğru sportif faaliyetler vasıtasıyla farklı kişilerle tanışabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinde sabah kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde dengelerin kendi akışında yolunu bulduğunu hissedebilirsiniz.  Evde işleri toparlamak için güzel bir akşam.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Güne başlarken ikili ilişkilerde dengeyi kurma arzunuz kendi kendine çözülebilir. Kadersel bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Birlikte sanatsal ya da sportif bir kısa seyahate cesaret edebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sabah aile içi ilişkilerde dengenin kendi kendine bir harmoni yakaladığını gözlemleyebilirsiniz. Kadersel karşılaşmalar yaşanabilir. Evinize estetik bir obje almak isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün yakın akrabalar ve komşularla ilişkilerinizde orta yolu bulmaya çalışırken Olayların kendine çözüldüğünü görebilirsiniz. Akşam kısa bir seyahate çıkmak için motive olacaksınız. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Maddi konularda kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alabileceğiniz bir sabah olacak. Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Lüks ve güzellik için alışverişe motive olabileceğiniz bir gün olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün hayatınızdaki olayları adeta yönlendirmediğiniz ve kendi kendine aktığını hissedebilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli ve kadersel tanışıklıklara açık bir gün sizi bekliyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah saatlerinde kendi içinizde geçmiş ve gelecek arasında ilişkilerinizi düşünerek kadere inanabilirsiniz. Öğleden sonra kariyerinizde cesur ataklar yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Güne başlarken Sosyal organizasyonlarda kadersel tanışmalar ve karşılaşmalar gerçekleşebilir. Günün ikinci yarısında kendinizi bilginiz ve ideolojiniz ile göstermeye motive olacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyerinin ile ilgili olayların kendi akışında ve kadersel olarak geliştiği bir sabah olabilir. Öğleden sonra itibariyle gelir dışı kaynakların kullanımında cesur ve atak davranabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hukuki konularda ya da uluslararası ilişkiler açısından kadersel tanışmalar ya da karşılaşmalar olabilir. Öğleye doğru ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda cesur davranabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Ortak gelirlerinizle ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kadersel olaylar ile güne başlayabilirsiniz. Gün boyunca işiniz ile ilgili finansal kararlar almakta motive ve cesur davranabilirsiniz.Aysegul Kuyumcu Turker
 

Popüler Yayınlar