19 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün geçmişte kalan bir aşk ile beklenmedik bir şekilde yeniden bir araya gelme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ne isteyip istemediğini değerlendirme ve aydınlanma yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ev ve aileyle ilgili ilişkilerinizde daha özgür bir tavır alabilirsiniz. Aile üyeleri içinde geçmişten gelen bir problemin beklenmedik bir şekilde ortaya çıkması ve çözülmesi söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Orijinal ve inovatif fikirlerinizi, bilgilerinizi başkaları ile paylaşmak için güzel bir gün olacak. Sevdiğinize sürpriz yaparak romantik ve kısa bir seyahat düzenleyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelirlerinizde sürpriz bir artış ya da geçmişte konuşulan bir projenin hayata geçirilmesi için gelen ani bir teklif çıkabilir. Eskiden yaptığınız teknolojik bir yatırımın meyvelerini yiyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hiç tanımadığınız, yabancı  birinin sıra dışı tepkisi kendi ilişkilerinizi gözden geçirmeniz vesile olabilir. Sıra dışı ya da sürpriz bir romantik uzak seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sıra dışı ve beklenmedik gelişmeler yaratıcılığınızı artırabilir. Kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Geçmiş ve ilişkiler ile ilgili ruhsal çalışma yapılabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sosyal çevrenizden birinin desteği ile sıra dışı bir ortaklık ya da özel bir ilişkiye sürpriz bir şekilde adım atabilirsiniz. Eski dostlarınızın vesile olması sizi oldukça şaşırtacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile Kariyeriniz ile ilgili eski bağlantılar gündeme gelebilir ya da eski bağlantılarınızı kullanarak yaratıcı ve inovatif bir proje ortaya koyabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aşk ve yaratıcılık için sürprizlerle dolu bir gün olacak. Sevdiğiniz sizi önceden istediğiniz bir romantik tatil planı ile şaşırtabilir. Yabancı tanıdıklarınız vesilesiyle ani bir aşk hikayesi başlayabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evinizde için uzun süredir düşündüğünüz sıra dışı ve lüks bir obje  satın alabilirsiniz. Ailede birinin beklenmedik bir hareketi ortak gelirlerden eski bir konuyu düzeltebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sıra dışı fikirlerinizi aktararak eskiden beri uğraştığınız bir ortaklık için el sıkışabilirsiniz. Eşinizle beklenmedik bir şekilde romantik bir kısa seyahate çıkmanız söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Geçmişten tanıdığınız bir iş arkadaşı vb vasıtasıyla beklenmedik yeni bir iş ya da gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. İnovatif fikirlerinizi çevrenizle paylaşmak için güzel bir gün olacak.


Popüler Yayınlar