19 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün geçmişte kalan bir aşk ile beklenmedik bir şekilde yeniden bir araya gelme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ne isteyip istemediğini değerlendirme ve aydınlanma yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ev ve aileyle ilgili ilişkilerinizde daha özgür bir tavır alabilirsiniz. Aile üyeleri içinde geçmişten gelen bir problemin beklenmedik bir şekilde ortaya çıkması ve çözülmesi söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Orijinal ve inovatif fikirlerinizi, bilgilerinizi başkaları ile paylaşmak için güzel bir gün olacak. Sevdiğinize sürpriz yaparak romantik ve kısa bir seyahat düzenleyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelirlerinizde sürpriz bir artış ya da geçmişte konuşulan bir projenin hayata geçirilmesi için gelen ani bir teklif çıkabilir. Eskiden yaptığınız teknolojik bir yatırımın meyvelerini yiyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hiç tanımadığınız, yabancı  birinin sıra dışı tepkisi kendi ilişkilerinizi gözden geçirmeniz vesile olabilir. Sıra dışı ya da sürpriz bir romantik uzak seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sıra dışı ve beklenmedik gelişmeler yaratıcılığınızı artırabilir. Kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Geçmiş ve ilişkiler ile ilgili ruhsal çalışma yapılabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sosyal çevrenizden birinin desteği ile sıra dışı bir ortaklık ya da özel bir ilişkiye sürpriz bir şekilde adım atabilirsiniz. Eski dostlarınızın vesile olması sizi oldukça şaşırtacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile Kariyeriniz ile ilgili eski bağlantılar gündeme gelebilir ya da eski bağlantılarınızı kullanarak yaratıcı ve inovatif bir proje ortaya koyabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aşk ve yaratıcılık için sürprizlerle dolu bir gün olacak. Sevdiğiniz sizi önceden istediğiniz bir romantik tatil planı ile şaşırtabilir. Yabancı tanıdıklarınız vesilesiyle ani bir aşk hikayesi başlayabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Evinizde için uzun süredir düşündüğünüz sıra dışı ve lüks bir obje  satın alabilirsiniz. Ailede birinin beklenmedik bir hareketi ortak gelirlerden eski bir konuyu düzeltebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sıra dışı fikirlerinizi aktararak eskiden beri uğraştığınız bir ortaklık için el sıkışabilirsiniz. Eşinizle beklenmedik bir şekilde romantik bir kısa seyahate çıkmanız söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Geçmişten tanıdığınız bir iş arkadaşı vb vasıtasıyla beklenmedik yeni bir iş ya da gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. İnovatif fikirlerinizi çevrenizle paylaşmak için güzel bir gün olacak.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova