2 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcılığının oldukça yüksek olacağı bir gün seni bekliyor. Sürpriz eğlence fırsatları ile hayatın tadını çıkarabilirsin. Aşkta ve çocuklarla ilgili Şaşırtıcı haberler gelebilir.

Boğa:
Evde büyük bir aile toplantısı için harika bir gün olabilir. Sürpriz aile fertlerinin katılımı ile daha keyifli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ev ve emlak işleri ile ilgili beklenmedik fikirler ortaya Çıkabilir.

İkizler:
Arkadaşlarından Şaşırtıcı haberler alacağın bügünde spontane kısa seyahatler ile hayatın tadını çıkardığını hissedebilirsin. Sosyal çevrenden beklenmedik bir haber şok edebilir.

Yengeç:
İş ile ilgili yaratıcı, inovatif ya da orijinal bir fikir ile gelirlerinde Artış sağlama Fırsatı yakalayabilirsin. Sektöründe daha önce kullanılmamış teknolojik bir Çözümü de kullanabilirsin.

Aslan:
Kendine sürpriz bir eğitim kaçamağı planlayabilirsin. Vizyonunu açacak, yeni felsefeler, Kültürler tanıyabileceğin bir seyahat ile fikirlerin ve geleceğe Yönelik ideallerin değişebilir.

Başak:
Kendini şımartmak, eğlenceli ve yalnız bir haftasonu kaçamağı yapmak için harika bir gün olacak. Kendin için lüks olarak gördüğün bir şey satın alabilir; masaj vb ile an'ın tadını çıkarabilirsin.

Terazi:
Sosyal organizasyonlar Şaşırtıcı karşılaşmalarla dolu olabilir. Eğlenceli arkadaş grupları ile Yaptığın programlarda inovatif, orjinal ve Girişimci özel kişilerle tanışabilirsin.

Akrep:
Tüm benliğinle yaratıcı işlere girişmek arzusundasın. Çalışma ortamında arkadaşlarınla yapacağın beyin fırtınaları sayesinde orjinal fikirlere ulaşabilirsin. Yıldızının parlaması an meselesi.

Yay:
Eğlence, adrenalin, orjinal ya da marjinal bugün için Planlarını anlatan bir kaç kelime olabilir. Romantik ve Şaşırtıcı karşılaşmalar ile farklı planlara yönelmek isteyebilirsin.

Oğlak:
Aile ile ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar konusunda beklenmedik gelişmeler yeni yatırım fikirlerine dönüşebilir. Aşırı lüks ya da sıra dışı yatırımlar yaparken dikkatli olmalısın.

Kova:
Ortaklıklar ya da özel ilişkilerde Şaşırtıcı güzel haberler alabileceğin bir gün olacak. Sevdiğinle sürpriz romantik programlarla hayatın tadını çıkardığını hissettiğin bir gün olabilir.

Balık:
İş ile ilgili yeni gelir Kapıları yaratabilecek orjinal fikirler bulabilirsin. Sağlıkla ilgili ya da yeni bir spor programına dahil olabilir beklenmedik bir harcama da yapabilirsiN.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova