2 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcılığının oldukça yüksek olacağı bir gün seni bekliyor. Sürpriz eğlence fırsatları ile hayatın tadını çıkarabilirsin. Aşkta ve çocuklarla ilgili Şaşırtıcı haberler gelebilir.

Boğa:
Evde büyük bir aile toplantısı için harika bir gün olabilir. Sürpriz aile fertlerinin katılımı ile daha keyifli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Ev ve emlak işleri ile ilgili beklenmedik fikirler ortaya Çıkabilir.

İkizler:
Arkadaşlarından Şaşırtıcı haberler alacağın bügünde spontane kısa seyahatler ile hayatın tadını çıkardığını hissedebilirsin. Sosyal çevrenden beklenmedik bir haber şok edebilir.

Yengeç:
İş ile ilgili yaratıcı, inovatif ya da orijinal bir fikir ile gelirlerinde Artış sağlama Fırsatı yakalayabilirsin. Sektöründe daha önce kullanılmamış teknolojik bir Çözümü de kullanabilirsin.

Aslan:
Kendine sürpriz bir eğitim kaçamağı planlayabilirsin. Vizyonunu açacak, yeni felsefeler, Kültürler tanıyabileceğin bir seyahat ile fikirlerin ve geleceğe Yönelik ideallerin değişebilir.

Başak:
Kendini şımartmak, eğlenceli ve yalnız bir haftasonu kaçamağı yapmak için harika bir gün olacak. Kendin için lüks olarak gördüğün bir şey satın alabilir; masaj vb ile an'ın tadını çıkarabilirsin.

Terazi:
Sosyal organizasyonlar Şaşırtıcı karşılaşmalarla dolu olabilir. Eğlenceli arkadaş grupları ile Yaptığın programlarda inovatif, orjinal ve Girişimci özel kişilerle tanışabilirsin.

Akrep:
Tüm benliğinle yaratıcı işlere girişmek arzusundasın. Çalışma ortamında arkadaşlarınla yapacağın beyin fırtınaları sayesinde orjinal fikirlere ulaşabilirsin. Yıldızının parlaması an meselesi.

Yay:
Eğlence, adrenalin, orjinal ya da marjinal bugün için Planlarını anlatan bir kaç kelime olabilir. Romantik ve Şaşırtıcı karşılaşmalar ile farklı planlara yönelmek isteyebilirsin.

Oğlak:
Aile ile ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar konusunda beklenmedik gelişmeler yeni yatırım fikirlerine dönüşebilir. Aşırı lüks ya da sıra dışı yatırımlar yaparken dikkatli olmalısın.

Kova:
Ortaklıklar ya da özel ilişkilerde Şaşırtıcı güzel haberler alabileceğin bir gün olacak. Sevdiğinle sürpriz romantik programlarla hayatın tadını çıkardığını hissettiğin bir gün olabilir.

Balık:
İş ile ilgili yeni gelir Kapıları yaratabilecek orjinal fikirler bulabilirsin. Sağlıkla ilgili ya da yeni bir spor programına dahil olabilir beklenmedik bir harcama da yapabilirsiN.

Popüler Yayınlar