20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Günün ilk saatlerinde Çocuklarla ilgili eşinizle ortak kararlar alabilirsiniz. Akşam işinizle ilgili finansal yatırımlar için derinlemesine ve büyük resmi görebilecek araştırmalar yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aile ve günlük işleriniz ile ilgili uyumlu hissedeceğiniz bir gece olacak. Sabah işleri toparlamanız daha faydalı olabilir. Akşam ikili ilişkilerde romantik ve geleceğe yönelik adımlar atılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gece yarısından itibaren sevdiğinizle ve çocuklarla oldukça uyumlu iletişim kurabilirsiniz. Akşama doğru günlük işlerinizi evden tamamlamak isteyebilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günün ilk saatlerinde aile ve para ile ilgili konularda ortak kararlar alabilirsiniz. Gün içinde kararlarda netleşmekte zorlanabilirsiniz. Kısa bir tatile çıkmak keyifli gelebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Saatler gece yarısını geçerken Akrabalarınızla keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Gün içinde Cevaplamanız gereken mail-telefon vb tamamlayabilirsiniz. Akşam ev için alışveriş yapılabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Finansal durumunuzu incelemek ve ödemeleri tamamlamak için güzel bir sabah olabilir. Öğleden itibaren kendinizi geliştirebileceğiniz sohbet ve eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Güne başlarken sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz.  Öğleden itibaren maddi konularda kendinizi geliştirebileceğiniz projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerinizde destek alabileceğiniz bir gün başlangıcı olacak. Sabah saatlerini kendi başınıza geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra ekip çalışmaları yapmak için oldukça verimli geçebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlar ile hayat felsefenizi paylaştığınız keyifli sohbetler ile güne başlayabilirsiniz. Kariyerinizde gelişim fırsatları için projeleriniz üzerinde çalışmak için öğleden sonra çalışabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Günün ilk saatleri işle ilgili finansal kararlar için verimli olabilir. Sabah ile öğle arası yapılması gereken görüşmeler ile geçecek. Akşam  arkadaşlarla uzak bir seyahat düzenleyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşinizden idealleriniz doğrultusunda hareket etmek için destek alabileceğiniz bir gece ile güne başlayabilirsiniz. Öğleden sonra işiniz ile ilgili finansal kararlar alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Güne başlarken işiniz ile ilgili finansal kararlar almakta destek bulabilirsiniz. Öğleye kadar elinizdeki işleri toparlamanız faydalı olacaktır. İkili ilişkilerde olumlu bir akşam sizi bekliyor.


Popüler Yayınlar