20 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Günün ilk saatlerinde Çocuklarla ilgili eşinizle ortak kararlar alabilirsiniz. Akşam işinizle ilgili finansal yatırımlar için derinlemesine ve büyük resmi görebilecek araştırmalar yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aile ve günlük işleriniz ile ilgili uyumlu hissedeceğiniz bir gece olacak. Sabah işleri toparlamanız daha faydalı olabilir. Akşam ikili ilişkilerde romantik ve geleceğe yönelik adımlar atılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gece yarısından itibaren sevdiğinizle ve çocuklarla oldukça uyumlu iletişim kurabilirsiniz. Akşama doğru günlük işlerinizi evden tamamlamak isteyebilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günün ilk saatlerinde aile ve para ile ilgili konularda ortak kararlar alabilirsiniz. Gün içinde kararlarda netleşmekte zorlanabilirsiniz. Kısa bir tatile çıkmak keyifli gelebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Saatler gece yarısını geçerken Akrabalarınızla keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Gün içinde Cevaplamanız gereken mail-telefon vb tamamlayabilirsiniz. Akşam ev için alışveriş yapılabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Finansal durumunuzu incelemek ve ödemeleri tamamlamak için güzel bir sabah olabilir. Öğleden itibaren kendinizi geliştirebileceğiniz sohbet ve eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Güne başlarken sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz.  Öğleden itibaren maddi konularda kendinizi geliştirebileceğiniz projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerinizde destek alabileceğiniz bir gün başlangıcı olacak. Sabah saatlerini kendi başınıza geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra ekip çalışmaları yapmak için oldukça verimli geçebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlar ile hayat felsefenizi paylaştığınız keyifli sohbetler ile güne başlayabilirsiniz. Kariyerinizde gelişim fırsatları için projeleriniz üzerinde çalışmak için öğleden sonra çalışabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Günün ilk saatleri işle ilgili finansal kararlar için verimli olabilir. Sabah ile öğle arası yapılması gereken görüşmeler ile geçecek. Akşam  arkadaşlarla uzak bir seyahat düzenleyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşinizden idealleriniz doğrultusunda hareket etmek için destek alabileceğiniz bir gece ile güne başlayabilirsiniz. Öğleden sonra işiniz ile ilgili finansal kararlar alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Güne başlarken işiniz ile ilgili finansal kararlar almakta destek bulabilirsiniz. Öğleye kadar elinizdeki işleri toparlamanız faydalı olacaktır. İkili ilişkilerde olumlu bir akşam sizi bekliyor.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova