21 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken çocuklar ile ilgili maddi bir yatırım konusunda gerginlik yaşanabilir. Öğle saatlerinde işiniz ile ilgili finansal kararlar almak için bir otorite figüründen destek alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sabah saatlerinde eşinizle ev ile ilgili gerginlik yaşanabilir. Arkadaşlarla keyifli bir günün ardından aile içi ilişkilerde çatışmalara karşı dikkatli olunması gereken bir gece olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İş yerinde iletişim ve seyahatlerde, ayrıca altınızda çalışanlarla iletişimde çalışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Öğle saatlerinde yaratıcı işler için finansal destek alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Çocuklar ya da sevdiğiniz için harcamanız gereken bir para sebebi ile gerginlik yaşanabilir. Eşinizden alacağınız destek ile güçlü durabilirsiniz. Yaratıcılığınız güçlü olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün kendinizi enerjik ve aktif hiszetmenizin yanında aile bireyleri ile ilişkilerinizde agresif tavırlar segileyebilirsiniz. İş yerinde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sezgilerinizin  kuvvetli olacağı bugünde Size aktarılan konular ile ilgili gerginlik yaşanabilir. Eşinizle romantik bir kısa seyahate çıkmanız söz konusu olabilir. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarla maddi konularda aynı fikirde olmayabilirsiniz. Duygusal  çatışmalar yaşayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili maddi konularda yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Bir aile büyüğü destek olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde kariyerinizi ilgilendiren ilişkilerde çatışmalardan kaçınmalısınız. Sanatsal projelere vakit ayırmanız faydalı olur. İletişimde kuvvetli olacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aileyle ve maddi konularda ile ilgili Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde hukuki konularda çatışmalardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde yabancılarla gerginlik olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Günün ilk saatlerinde yoğun ve derin duygular sebebiyle arkadaşlarımıza karşı maddi konularda sabırsız ve az toleranslı davranabilirsiniz. Sosyal çevrenizden birine destek olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşinizle Kariyeriniz konusunda fikir alışverişi yapmak için uygun bir zaman olmayabilir. çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizi ve yaratıcılığınızı para kazanmaya yönlendirebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Ruhunuzun derinliklerinde adalet arzusu içindesiniz. Bu nedenle iş yerinizde çatışma ortamlarından uzak durmalısınız. Sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz.


Popüler Yayınlar