21 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken çocuklar ile ilgili maddi bir yatırım konusunda gerginlik yaşanabilir. Öğle saatlerinde işiniz ile ilgili finansal kararlar almak için bir otorite figüründen destek alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sabah saatlerinde eşinizle ev ile ilgili gerginlik yaşanabilir. Arkadaşlarla keyifli bir günün ardından aile içi ilişkilerde çatışmalara karşı dikkatli olunması gereken bir gece olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İş yerinde iletişim ve seyahatlerde, ayrıca altınızda çalışanlarla iletişimde çalışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Öğle saatlerinde yaratıcı işler için finansal destek alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Çocuklar ya da sevdiğiniz için harcamanız gereken bir para sebebi ile gerginlik yaşanabilir. Eşinizden alacağınız destek ile güçlü durabilirsiniz. Yaratıcılığınız güçlü olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün kendinizi enerjik ve aktif hiszetmenizin yanında aile bireyleri ile ilişkilerinizde agresif tavırlar segileyebilirsiniz. İş yerinde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sezgilerinizin  kuvvetli olacağı bugünde Size aktarılan konular ile ilgili gerginlik yaşanabilir. Eşinizle romantik bir kısa seyahate çıkmanız söz konusu olabilir. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarla maddi konularda aynı fikirde olmayabilirsiniz. Duygusal  çatışmalar yaşayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili maddi konularda yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Bir aile büyüğü destek olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde kariyerinizi ilgilendiren ilişkilerde çatışmalardan kaçınmalısınız. Sanatsal projelere vakit ayırmanız faydalı olur. İletişimde kuvvetli olacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aileyle ve maddi konularda ile ilgili Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde hukuki konularda çatışmalardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde yabancılarla gerginlik olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Günün ilk saatlerinde yoğun ve derin duygular sebebiyle arkadaşlarımıza karşı maddi konularda sabırsız ve az toleranslı davranabilirsiniz. Sosyal çevrenizden birine destek olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşinizle Kariyeriniz konusunda fikir alışverişi yapmak için uygun bir zaman olmayabilir. çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizi ve yaratıcılığınızı para kazanmaya yönlendirebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Ruhunuzun derinliklerinde adalet arzusu içindesiniz. Bu nedenle iş yerinizde çatışma ortamlarından uzak durmalısınız. Sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova